JAK PRACOWAĆ Z UZALEŻNIONĄ MŁODZIEŻĄ METODĄ TSR? SZKOLENIE Z PROF. JACKIEM SZCZEPKOWSKIM

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Fantastyczne Szkolenie, dużo cennych i użytecznych informacji. Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Brawo dla prowadzącego."

Czas trwania: 2:59:53

Praktyczne szkolenie, dzięki któremu lepiej rozumiesz metodę TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniu) i jej zastosowanie w pracy z uzależnioną młodzieżą.


PO SZKOLENIU:

✔️ Znasz praktyczne przykłady pracy klinicznej i doświadczeń pracy z młodzieżą uzależnioną metodą TSR.

✔️ Lepiej rozumiesz specyfikę pracy z uzależnioną młodzieżą i pomocne kierunki pracy z nią.

✔️ Znasz źródła i podstawowe założenia TSR oraz wiesz, na czym polega model poznawczo-systemowy tej metody.

✔️ Wiesz, jak zaczęła się w Polsce praca z młodzieżą metodą TSR i czemu początkowo była uznawana za kontrowersyjną.

Odpowiemy też na pytanie, czy trzeba być terapeutą uzależnień, żeby pracować z osobami uzależnionymi.


Poznaj rewolucyjną metodę pracy z młodzieżą o wysokiej skuteczności od pioniera tej metody w Polsce - prof. Jacka Szczepkowskiego.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz zapoznać się z metodą pracy TSRem z uzależnioną młodzieżą i zainspirować się tym podejściem w pracy własnej.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zastosowana TSR w pracy z uzależnioną młodzieżą.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

prof. Jacek Szczepkowski


➡️ Terapeuta, trener i superwizor TSR (PSTTSR), certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień,

➡️ Kierownik Katedry Pedagogiki Resocjalizacyjnej na Wydziale Pedagogiki UKW w Bydgoszczy, członek European Brief Therapy Assocciation.

➡️ Autor książek, artykułów i opracowań dotyczących terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (m.in. “Terapia młodzieży z problemem narkotykowym. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach”, Toruń 2007; “Praca Socjalna. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach”, Toruń 2010; “Resocjalizacja młodzieży uzależnionej oparta na potencjałach. W poszukiwaniu rozwiązań instytucjonalnych”, Toruń 2016).

➡️ Założyciel i wieloletni kierownik (lata: 2002-2021) Całodobowego Młodzieżowego Oddziału Leczenia Uzależnień – pierwszego w Polsce stacjonarnego ośrodka dla osób uzależnionych pracującego w oparciu o TSR.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Było super. Bardzo ważne było dla mnie to, że Pan Profesor jest nie tylko naukowcem, ale też praktykiem.
Anna
Fantastyczne Szkolenie, dużo cennych i użytecznych informacji… Brawo dla prowadzącego… Dla mnie spotkanie z prof. Jackiem Szczepkowskim to wyjątkowe wydarzenie… Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie… Dziękuję bardzo, dziękuję Szkole Psychoterapii DIALOG za świetną organizację... Pozdrawiam serdecznie.
Piotr
Bardzo ciekawe szkolenie - jestem psycholożką dopiero zdobywającą doświadczenie w pracy zawodowej i stojącą jeszcze przed wyborem Szkoły Psychoterapii - ale kurs podstawowy TSR w ramach wzbogacenia warsztatu na pewno rozważę :) Dziękuję Panu Profesorowi za podzielenie się cennym doświadczeniem i niezwykłym spojrzeniem na samego pacjenta/klienta. A szkole Dialog, że "jak zwykle" zorganizowała niezwykłe szkolenie! :)
Paulina