NOWE TRENDY I SPOSOBY PRACY Z OSOBAMI UZALEŻNIONYMI

SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Bardzo dobre, wartościowe. Prowadzący znakomity. Przygotowanie, forma przekazu, osobowość - rewelacja, jestem pod wielkim wrażeniem."

Czas trwania: 3:00:05


Praktyczne szkolenie, na którym poznasz najnowsze metody i trendy skutecznej pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz wybrane metody pracy terapeutycznej z osobami uzależnionymi.

✔️ Posłuchasz o różnicowaniu celów terapii: programach ukierunkowanych na abstynencję, ograniczenie zażywania i redukcję szkód.

✔️ Lepiej zrozumiesz zjawisko samowyleczeń oraz transteoretyczny model zmiany zachowań i jego znaczenie dla interwencji terapeutycznych.

✔️ Poznasz rolę diagnozy klinicznej w planowaniu interwencji terapeutycznych

✔️ Dowiesz się więcej o ewolucji w rozumieniu uzależnienia, mitach na temat osób uzależnionych i terapii uzależnień, a także roli terapeuty

Czy uzależnienie to choroba nieuleczalna, zaleczalna czy wyleczalna? Jakie są typologie osób uzależnionych i ich użyteczność w praktyce? Dołącz do szkolenia i dowiedz się.

Podczas szkolenia dowiesz się także, w jaki sposób zmienia się postrzeganie uzależnienia oraz terapii uzależnień. Usłyszysz o najnowszych modelach rozumienia uzależnienia, wynikach badań naukowych oraz sposobach pracy z pacjentami uzależnionymi, dopasowanymi zarówno do poszczególnych nałogów, jak i cech indywidualnych pacjenta.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz uaktualnić swoją wiedzę z dziedziny psychoterapii uzależnień oraz poznać najnowsze i skuteczne nurty i metody pracy z osobami uzależnionymi.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana najnowszymi nurtami w psychoterapii uzależnień.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

dr n. hum. Tomasz Głowik


➡️ Dr nauk humanistycznych w dziedzinie psychologii, psychoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień.

➡️ Superwizor PARPA i KBPN, superwizor SFBT, adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

OPINIE UCZESTNIKÓW

To było jedno z lepszych szkoleń, przygotowanie prowadzącego, forma przekazu, osobowość - rewelacja.
Joanna
Świetne merytorycznie spotkanie, mocno nasycone treścią.
Agata
Bardzo ciekawe szkolenie, jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i doświadczenia osoby prowadzącej oraz sposobu ich przekazania, dziękuje za wartościowe szkolenie:)
Sylwia