CERTYFIKATY


Co warto wiedzieć?

Certyfikat ze szkoleń Szkoły Psychoterapii Dialog:


  • jest wystawiany za udział w szkoleniach prowadzonych przez najwybitniejszych psychoterapeutów z Polski i ze świata takich jak Irvin Yalom, Bogdan de Barbaro, Otto Kernberg i wielu innych 
  • potwierdza, że stale się rozwijasz i jesteś na bieżąco z aktualną wiedzą
  • jest honorowany przez PTTPB do przedłużenia certyfikatu psychoterapeuty

Co znajduje się na Certyfikacie?

Pytania i odpowiedzi


Certyfikaty ze szkoleń, które są oryginalnymi produkcjami Dialoteka.pl i Szkoły Psychoterapii Dialog (Dialoteka PRO) wysyłane są automatycznie po ukończeniu szkolenia na platformie. Należy obejrzeć nagranie wideo z wykupionego szkolenia, a po jego obejrzeniu kliknąć przycisk: "Oznacz materiał jako ukończony", który znajduje się pod nagraniem. Certyfikat zostanie automatycznie wygenerowany i przesłany do Ciebie pocztą elektroniczną. WAŻNE❗ Przed rozpoczęciem kursu, proszę upewnij się, czy w serwisie Dialoteka.pl w ustawieniach konta są zapisane poprawne dane (imię i nazwisko), na które zostanie wystawiony Certyfikat. Jeżeli po naciśnięciu przycisku: “Oznacz materiał jako ukończony” certyfikat nie dotarł do Twojej skrzynki odbiorczej, prosimy sprawdzić folder "spam").

💠Certyfikat za udział w szkoleniu w ramach Dialoteka WORLD (szkolenia ze świata) wydawany jest po obejrzeniu szkolenia, ocenieniu go i udzieleniu poprawnych odpowiedzi na wszystkie 3 pytania nawiązujące do obejrzanego materiału szkoleniowego. Link do formularza z egzaminem znajduje się pod materiałem wideo każdego szkolenia. Certyfikat wysyłany jest automatycznie, jeśli egzamin zostanie zaliczony. Jeżeli Uczestnik nie odpowie poprawnie na wszystkie 3 pytania, ma możliwość wrócić do materiału szkoleniowego oraz ponownie przystąpić do testu z wiedzy. 💠Certyfikaty ze szkoleń z Polski, które są oryginalnymi produkcjami Dialoteka.pl (Dialoteka PRO) wysyłane są automatycznie po ukończeniu szkolenia na platformie. Należy obejrzeć nagranie wideo z wykupionego szkolenia, a po jego obejrzeniu kliknąć przycisk: "Oznacz materiał jako ukończony", który znajduje się pod nagraniem. Certyfikat zostanie automatycznie wygenerowany i przesłany do Ciebie pocztą elektroniczną. WAŻNE❗Przed rozpoczęciem kursu, proszę upewnij się, czy w serwisie Dialoteka.pl w ustawieniach konta są zapisane poprawne dane (imię i nazwisko), na które zostanie wystawiony Certyfikat. Jeżeli po naciśnięciu przycisku: “Oznacz materiał jako ukończony” certyfikat nie dotarł do Twojej skrzynki odbiorczej, prosimy sprawdzić folder "spam").

Certyfikaty ze szkoleń, które są oryginalnymi produkcjami Dialoteka.pl i Szkoły Psychoterapii Dialog wysyłane są automatycznie po ukończeniu szkolenia na platformie. Należy obejrzeć nagranie wideo z wykupionego szkolenia, a po jego obejrzeniu kliknąć przycisk: "Oznacz materiał jako ukończony", który znajduje się pod nagraniem. Certyfikat zostanie automatycznie wygenerowany i przesłany do Ciebie pocztą elektroniczną. WAŻNE❗ Przed rozpoczęciem kursu, proszę upewnij się, czy w serwisie Dialoteka.pl w ustawieniach konta są zapisane poprawne dane (imię i nazwisko), na które zostanie wystawiony Certyfikat. Jeżeli po naciśnięciu przycisku: “Oznacz materiał jako ukończony” certyfikat nie dotarł do Twojej skrzynki odbiorczej, prosimy sprawdzić folder "spam").

Certyfikat otrzymujesz w wersji elektronicznej. Certyfikaty w wersji papierowej wysyłamy za dodatkową opłatą wynoszącą 70 zł. Opłata zawiera przygotowanie dokumentu, zamieszczenie w specjalnej teczce oraz wysyłkę. Oto bezpośredni link do płatności - https://secure.tpay.com/?h=43c988bfce2f4bcac1cbef3eee0b41d7a08c48fa Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie na szkolenia@dialoteka.pl adresu, na który ma być przesłany wydrukowany certyfikat.

Prawdziwe sesje terapeutyczne prowadzone i komentowane przez legendy psychoterapii.

Największa baza szkoleń ze świata w polskiej wersji językowej i oryginalnych produkcji z najwybitniejszymi ekspertami .

Praktyczne techniki z wielu różnych nurtów.