CO KAŻDY TERAPEUTA POWINIEN WIEDZIEĆ O NIEPRAWIDŁOWO ROZWIJAJĄCEJ SIĘ OSOBOWOŚCI U NASTOLATKÓW?

Podczas szkolenia dowiesz się, jak rozpoznawać nieprawidłowo kształtującą się osobowość u młodzieży oraz jakie są skuteczne podejścia terapeutyczne w pracy z tą grupą osób.

Dowiesz się, jak poprawnie diagnozować oraz jak dopasowywać kryteria diagnostyczne, aby odpowiadały realiom nieprawidłowo kształtującej się osobowości u nastolatka. Szczególną uwagę poświęcimy osobowości borderline.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

♦ Z jakiego względu diagnozuje się u nastolatków nieprawidłowo kształtującą się osobowość?

♦ Jak zmodyfikować kryteria diagnostyczne zaburzeń osobowości w celu poprawnej diagnozy zaburzenia u młodzieży?

♦ W jaki sposób obraz kliniczny zaburzeń osobowości u nastolatków zmienia się wraz ze zmianami kulturowymi i społecznymi?

♦ Poznasz diagnozę różnicową zaburzeń osobowości i schorzeń towarzyszących.

♦ W jaki sposób planować terapię młodzieży z nieprawidłowo kształtującą się osobowością?

♦ Poznasz skuteczne podejścia terapeutyczne w pracy z nieprawidłowo kształtującą się osobowością u nastolatków (ze szczególnym naciskiem na ZO Borderline).

♦ Jakie jest ryzyko suicydalne w grupie młodzieży z nieprawidłowo kształtującą się osobowością?

♦ Poznasz przykłady pracy klinicznej.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów pracujących terapeutycznie z młodzieżą w okresie dorastania. Zapraszamy również psychologów i terapeutów pracujących z dorosłymi osobami z ZO, którzy chcą lepiej zrozumieć proces formowania się ZO u swoich pacjentów. Szkolenie skierowane jest wreszcie do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych diagnozą i psychoterapią młodzieży z nieprawidłowo kształtującą się osobowością.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr hab. n. med. Maciej Pilecki

specjalista psychiatra, specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży. Psychoterapeuta PTP, PTPP, EAP, superwizor PTP. Kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży UJ CM, kierownik Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych Dzieci i Młodzieży SU w Krakowie. W latach 2009-2011 kierownik Zespołu Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitalu Uniwersyteckim w Kingston w Kanadzie. Autor kilkudziesięciu artykułów i prac naukowych z dzieciny psychiatrii, psychiatrii wieku rozwojowego, psychoterapii.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Olga
Bardzo pomocne, otwierające i uczące spotkanie.
Paulina
To było bardzo wartościowe szkolenie. Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa.
Tomasz
Za mało poruszonych treści związanych z leczeniem zaburzeń osobowości innych niż Borderline.
Klaudia
Cudowne spotkanie. Dr hab. n. med. Maciej Pilecki jest rewelacyjnym ekspertem. To było NAJLEPSZE SZKOLENIE, w jakim brałam udział!!!! Rewelacja. Niezwykle naszpikowane merytoryką, a przy tym bardzo dobrze się słuchało. To była przyjemność, prawdziwa uczta :)
Anna
Mam wrażenie, że szkolenie jest bardziej skierowane do psychiatrów niż psychoterapeutów (tych nie będących psychiatrami).
Kinga
Dziekuję raz jeszcze. To wielki pożytek i przyjemność wysłuchać specjalisty o tak wielkiej wiedzy i doświadczeniu. Spotkanie bardzo inspirujące i motywujące do pracy.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia