CZY PSYCHODELIKI ZREWOLUCJONIZUJĄ PSYCHOTERAPIĘ?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,3/5

"Fantastyczny prowadzący! Bardzo merytoryczne szkolenie i świetne umiejętności prezentacji."

Czas trwania: 1:37:40


Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, w jaki sposób psychodeliki mogą pomóc, ale też zagrozić psychoterapii.


NA SZKOLENIU:

✔ Poznasz najnowsze trendy i badania na świecie na temat wykorzystania psychodelików w procesie wsparcia terapii pacjenta.

✔ Dowiesz się, jaki jest status prawny zastosowania psychodelików w terapii.

✔ Posłuchasz o tym, czy psychodeliki uzależniają i czy mogą pomóc w leczeniu uzależnień.

✔ Ekspert podzieli się wiedzą o tym, gdzie i z jakim skutkiem na świecie stosuje się psychodeliki w procesie psychoterapii.

✔ Lepiej zrozumiesz, jak psychodeliki działają na mózg.

Poznaj najnowsze badania na temat zastosowania psychodelików w psychoterapii! Dowiedz się więcej o szansach, zagrożeniach i wpływie.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poznać najnowsze trendy w badaniach i zastosowaniu psychodelików w psychoterapii.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowaną tematyką wykorzystania psychodelików w procesie psychoterapii

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

dr Kacper Łukasiewicz


➡️ Neurobiolog, autor licznych publikacji naukowych i dwóch patentów. W ramach pracy naukowej bada wzorce zachowania myszy laboratoryjnych poddanych działaniu substancji psychodelicznych oraz ich syntetycznych analogów przy użyciu metod uczenia maszynowego w laboratorium Prof. Yi Zuo na University of California, Santa Cruz. 

➡️ Wiedzę o wpływie psychodelików na proces psychoterapii zdobywał współpracując z grupami aktywnie tworzącymi i testującymi syntetyczne psychodeliki (University of California, Davis; University of California, Santa Cruz). Prezentował wyniki badań na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych, przeprowadził kilkanaście warsztatów o tematyce naukowej jak i popularnonaukowej (NenckiOpenLab, Tydzień Mózgu, Uniwersytet Trzeciego Wieku).

➡️ Założyciel projektu Oblicza Neuronauki (Aspects of Neuroscience). Współorganizator kilkunastu konferencji o zasięgu międzynarodowym.


Szybko, sprawnie i konkretnie :) super!
Małgorzata
Super, że Pan Doktor umiał się przyznać, że czegoś nie wie, że nie dotarł do jakichś badań, że coś nie jest zbadane, nie jest w kręgu jego zainteresowań.
Marta
Odnośnie obecnego szkolenia-mniej teorii i historii a więcej współczesnych badań i współczesnej wiedzy.
Rafał