PACJENT PO TRAGICZNYM WYDARZENIU - SZKOLENIE PRACY Z TRAUMĄ PIERWSZEGO TYPU DLA PSYCHOTERAPEUTÓW

Podczas szkolenia dowiesz się jak powstaje trauma pierwszego typu (trauma w wyniku nagłego tragicznego zdarzenia) oraz jak pracować z pacjentem, który jej doświadczył.

Szkolenie poprowadzi psychotraumatolog, terapeuta EMDR z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem pracy z pacjentami Izabela Barton-Smoczyńska oraz lekarz psychiatra Dorota Wojtłowska-Wiechetek specjalizująca się m.in. w diagnozie i leczeniu traumy i PTSD. Poznanie interdyscyplinarnej perspektywy niesienia pomocy pozwoli Ci lepiej zrozumieć i skuteczniej pracować ze swoimi pacjentami, którzy doświadczyli traumy.

Wykup dostęp do 3-godzinnego, praktycznego, certyfikowanego szkolenia.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu:

✔ Poznasz jakie występują reakcje psychiczne i psychologiczne na nagłe tragiczne wydarzenie życiowe;

✔ Poznasz jakie czynniki pomagają przeciwdziałać powstaniu traumy a jakie sprzyjają jej powstawaniu;

✔ Poznasz zjawisko retraumatyzacji i jak mu przeciwdziałać;

✔ Będziesz wiedział, jak rozpoznać, że pacjent z którym pracujesz mógł doświadczyć traumy;

✔Będziesz umiał zastosować skuteczne metody pracy terapeutycznej z traumą.

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie kierowane jest do psychoterapeutów, psychologów, Szkolenie skierowane jest do psychoterapeutów i psychologów pracujących lub chcących pracować z osobami, które doświadczyły nagłej traumy w swoim życiu. Skierowane jest również do studentów psychologii, jak i innych osób zainteresowanych tematyką traumy i psychoterapią traumy.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Izabela Barton-Smoczyńska

Psychotraumatolog, terapeuta EMDR z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Autorka książki „O dziecku, które odwróciło się na pięcie" oraz autorka krótkiego przewodnika "Jak TY możesz pomóc osobie, która ma skłonności samobójcze".

Dorota Wojtłowska-Wiechetek

Lekarz psychiatra, specjalizująca się m.in. w diagnozie i leczeniu traumy i PTSD. Doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie i w SPZOZ Centrum Odwykowym w Warszawie.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Zuzanna
Bardzo jasne, konkretne wskazówki do pracy.
Paulina J.
Dużo wdzięczności czuje za to spotkanie, to była zawodowa uczta!
Anna
Bardzo ciekawe studia przypadków, wiele z tego wynika praktycznych informacji!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia