GDY PACJENT ZGŁASZA MYŚLI SAMOBÓJCZE

SZKOLENIE DLA PSYCHOTERAPEUTÓW

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Wysoki poziom merytoryczny i świetny kontakt z uczestnikami. Szkolenie bardzo praktyczne. Ważne dla mnie było odnoszenie się do praktyki psychoterapeutycznej i rzeczowe omówienie tematu."

Czas trwania: 3:00:57

Praktyczne szkolenie z suicydologiem, po którym lepiej zrozumiesz, co zrobić i jak pracować z pacjentem zgłaszającym myśli samobójcze.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz metody interwencji i powstrzymania kogoś przed odebraniem sobie życia.

✔️ Dowiesz się, jakie metody pracy terapeutycznej z osobami z myślami i tendencjami samobójczymi wykorzystują doświadczeni eksperci.

✔️ Zyskasz narzędzia do oceny ryzyka popełnienia przez pacjenta samobójstwa.

✔️ Poznasz mity i najczęstsze błędne przekonania na temat samobójstw;


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poznać metody interwencji i pracy z osobami, które zmagają się z myślami i tendencjami samobójczymi.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką suicydologii i psychoterapii osób z myślami i tendencjami samobójczymi.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Dr n. o zdr. TYTUS KOWESZKO

➡️ Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii, specjalista terapii środowiskowej.

➡️ Suicydolog, pracownik naukowo-dydaktyczny w Klinice Psychiatrycznej Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, klinicysta i praktyk z kilkunastoletnim stażem.

➡️ Autor licznych prac naukowych dotyczących zaburzeń psychicznych, zachowań samobójczych oraz psychologicznych metod diagnostycznych.

➡️ Inne szkolenia prowadzącego na platformie dialoteka.pl:


OPINIE UCZESTNIKÓW

Małgorzata.
Szkolenie bardzo merytoryczne i praktyczne. Ważne dla mnie było odnoszenie się do praktyki psychoterapeutycznej.
PAULINA B.
Bardzo dziękuję za bardzo ciekawe i rzeczowe omówienie tematu!
Magdalena D.
Chętnie bym wzięła udział w innych szkoleniach prowadzonych przez dr n. o zdr. Tytusa Koweszko!