Masz pytania?


Napisz do nas: szkolenia@dialoteka.pl


Obserwuj nas i dowiaduj się szybciej o nowościach:

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do wykupienia jednorazowego szkolenia w cenie 99 zł możliwy jest tylko do oryginalnych produkcji Dialoteka.pl. Dostęp do szkoleń z prawdziwymi sesjami z pacjentami prowadzonych i komentowanych przez legendy psychoterapii m.in. Irvina Yaloma, Aarona Becka, Otto Kernberga i wielu innych dostępny jest wyłącznie w ramach planu subskrypcji Dialoteka WORLD.

Szkolenia dostępne są w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.

Szkolenia w ramach planu Dialoteka WORLD dostępne są wyłącznie w subskrypcji za 159 zł miesięcznie w ramach której otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych na naszej platformie (czyli zarówno do planu Dialoteka PRO i jak do planu Dialoteka WORLD): do starannie wybranych szkoleń z najwybitniejszymi specjalistami psychologii i psychoterapii z całego świata w polskiej wersji językowej oraz dostęp do ponad 300 godzin oryginalnych szkoleń Dialoteka.pl z polskimi ekspertami psychoterapii, a także do wszystkich nowych oryginalnych szkoleń Dialoteka.pl podczas trwania subskrypcji (kilkadziesiąt nowych szkoleń rocznie z polskimi ekspertami psychoterapii).

Tak, możesz wykupić dostęp tylko do subskrypcji Dialoteka PRO za 139 zł miesięcznie. W ramach tego planu otrzymasz m.in.: dostęp do ponad 300 godzin oryginalnych szkoleń Dialoteka.pl z polskimi ekspertami psychoterapii, dostęp do wszystkich nowych oryginalnych szkoleń Dialoteka.pl podczas trwania subskrypcji (kilkadziesiąt nowych szkoleń rocznie z polskimi ekspertami psychoterapii).

Tak, aby zmienić subskrypcję wystarczy zalogować się na konto na którym masz subskrypcję Dialoteka PRO, kliknąć swoje imię w prawym górnym rogu, następnie należy wejść w opcję "subskrypcja", nacisnąć "zmień plan", wybrać plan "Dialoteka PRO + Dialoteka WORLD". UWAGA! Nie zostanie pobrana dodatkowa opłata. W efekcie przełączenia subskrypcji na wyższy plan skróci się proporcjonalnie czas aktualnej subskrypcji, a nowa subskrypcja odnowi się w wyższej cenie.

Tak, wszystkie szkolenia na platformie dialoteka.pl są certyfikowane. Więcej informacji na temat tego jak uzyskać certyfikat ze szkolenia znajdziesz na stronie: https://www.dialoteka.pl/lp/certyfikaty

Za zakup szkoleń na stronie dialoteka.pl można otrzymać fakturę. Wystarczy na swoim koncie wpisać odpowiednie dane (wraz z numerem NIP), na które wystawiona zostanie faktura. Faktury zarówno za pojedyncze szkolenia wysyłane są z naszego systemu automatycznie w momencie dokonania płatności. Faktury za zakup subskrypcji są wysyłane automatycznie w dniu pobrania środków z karty (nazwa nadawcy: Szkoła Psychoterapii Dialog, e-mail: noreply@fakturownia.pl).

Za subskrypcję miesięczną można zapłacić jedynie poprzez podpięcie karty. Obecnie nie dysponujemy inną formą płatności przy subskrypcji miesięcznej. Istnieje jednak możliwość wykupienia subskrypcji rocznej do planu Dialoteka PRO + Dialoteka WORLD za 1908 zł. Wykupując roczną subskrypcję można zapłacić za nią przelewem, blikiem, kartą, jak również możemy wystawić fakturę przelewową.

Za subskrypcję miesięczną można zapłacić jedynie poprzez podpięcie karty. Nie ma możliwości płatności przelewem. Istnieje jednak możliwość wykupienia subskrypcji rocznej do planu Dialoteka PRO + Dialoteka WORLD za 1908 zł. Wykupując roczną subskrypcję można zapłacić za nią przelewem, blikiem, kartą, jak również poprzez portfele elektroniczne.

Oferta subskrypcji Dialoteka PRO obejmuje dostęp do: wszystkich oryginalnych produkcji dialoteka.pl (ponad 300 godzin szkoleń) z polskimi ekspertami psychoterapii oraz dostęp do wszystkich nowych szkoleń organizowanych przez dialoteka.pl podczas trwania subskrypcji (kilkadziesiąt nowych szkoleń rocznie z polskimi ekspertami psychoterapii).

Oferta subskrypcji Dialoteka PRO + Dialoteka WORLD obejmuje dostęp do: - wszystkich oryginalnych produkcji dialoteka.pl (ponad 300 godzin szkoleń) z polskimi ekspertami psychoterapii; dostęp do wszystkich nowych szkoleń podczas trwania subskrypcji (kilkadziesiąt nowych szkoleń rocznie z polskimi ekspertami psychoterapii); -dostęp do prawdziwych sesji z pacjentami prowadzonych i komentowanych przez legendy psychoterapii m.in. Irvina Yaloma, Aarona Becka, Otto Kernberga i wielu innych; - dostęp do starannie wybranych szkoleń z najwybitniejszymi specjalistami psychologii i psychoterapii z całego świata w polskiej wersji językowej (Tylko w Dialoteka WORLD)

Niczego nie narzucamy. Możesz w łatwy sposób anulować subskrypcję online — wystarczą dwa kliknięcia. Nie naliczamy opłat za rezygnację, dlatego możesz rozpocząć i zrezygnować z subskrypcji w dowolnej chwili.

Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie dialoteka.pl i wybrać z menu -> Nazwa użytkownika w prawym górnym rogu ->Subskrypcja -> Anuluj Subskrypcję. W tym miejscu znajduje się dokładna data do kiedy obowiązuje okres rozliczeniowy, aby dalsze płatności nie były naliczane, wystarczy kliknąć anulację subskrypcji przed zakończeniem tego terminu.

Szkolenia dostępne są na koncie Subskrybenta tak długo, jak długo aktywna jest subskrypcja. Dostęp do szkoleń wygasa w momencie anulowania subskrypcji.

Dostęp do wykupienia jednorazowego szkolenia w cenie 99 zł możliwy jest tylko do oryginalnych produkcji Dialoteka.pl. W tym przypadku otrzymujesz do niego dostęp na 90 dni od momentu zakupu.

Użytkownik sam decyduje jak długo będzie trwała subskrypcja. Można wykupić subskrypcję tylko na jeden miesiąc. Trzeba jednak pamiętać, że aby dalsze płatności nie były naliczane, należy anulować subskrypcję na swoim koncie przez datą kolejnego pobrania. Jeśli subskrypcja nie zostanie anulowana, system podejmie próbę pobrania płatności na kolejny miesiąc.

Jeśli nie pamiętasz hasła - na etapie logowania skorzystaj z opcji "zapomniałeś hasło". W okienku "zresetuj hasło" podaj adres e-mail przypisany do konta. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający reset hasła. W ten sposób szybko i wygodnie zmienisz hasło na nowe.