JAK STYLE PRZYWIĄZANIA PACJENTÓW WPŁYWAJĄ NA PSYCHOTERAPIĘ? SZKOLENIE

Z PROF. BARBARĄ JÓZEFIK

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,7/5

"Bardzo wartościowa była dla mnie część z pytaniami. Szkolenie bardzo wartościowe, duży plus za listę książek."

Czas trwania: 3:03:04


Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak wykorzystać style przywiązania do prowadzenia skutecznej psychoterapii.


NA SZKOLENIU:

✔️ Dowiesz się, jak style przywiązania pacjentów wpływają na psychoterapię, dzięki czemu będziesz skuteczniej pomagać pacjentom.

✔️ Poznasz rodzaje stylów przywiązania, dowiesz się jak tworzą się bezpieczne i pozabezpieczne style oraz jak umiejętność ich rozpoznawania przez terapeutę może pomóc w zrozumieniu problemów pacjenta i prowadzeniu skuteczniejszej terapii.

✔️ Lepiej zrozumiesz, w jaki sposób styl budowania więzi wpływa na proces terapeutyczny i jak się w nim odzwierciedla.

✔️ Posłuchasz, jak wykorzystać świadomość stylu przywiązania pacjenta, by skuteczniej prowadzić proces terapeutyczny?


PROGRAM SZKOLENIA:

♦ Koncepcja więzi Bowlbyego oraz stylów przywiązania Mary Ainsworth.

♦ Znaczenie stylu przywiązania dla umiejętności autoregulacji swoich emocji

♦ Znaczenie więzi dla zdrowia psychicznego.

♦ Kształtowanie się więzi w dzieciństwie.

♦ Znaczenie rodzaju relacji między dzieckiem a rodzicem.

♦ Wzorce i style więzi.

♦ Czynniki ryzyka związane z pozabezpiecznymi stylami przywiązania.

♦ Style przywiązania a zdolności mentalizacji.

Dołącz do szkolenia z prof. dr hab. Barbarą Józefik, specjalistką psycholożką kliniczną, certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorką psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychoterapeutką European Association for Psychotherapy, autorką i współautorką ponad 120 publikacji, w tym monografii "Relacje rodzinne w anoreksji i bulimii psychicznej" oraz "Kultura, ciało, nie(jedzenie)".


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej poznać koncepcję stylów przywiązania oraz dowiedzieć się, jak wpływają one na zgłaszane przez pacjenta trudności oraz całość procesu terapeutycznego.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana wpływem stylów przywiązania na proces psychoterapii.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

prof. dr hab. Barbara Józefik


➡️ Specjalistka psycholog kliniczny.

➡️ Certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz certyfikowana psychoterapeutka European Association for Psychotherapy.

➡️ Profesor w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, UJ CM, kieruje pracą Pracowni Psychologii i Psychoterapii Systemowej CM Uj i Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

➡️ Autorka i współautorka ponad 100 publikacji, w tym prac monograficznych: "Relacje rodzinne w anoreksji i bulimii psychicznej", "Kultura, ciało, nie(jedzenie)". Członkini międzynarodowych towarzystw. m.in. American Family Therapy Academy i European Family Therapy Association. Współzałożycielka Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP i jej była przewodnicząca. 

➡️ Członkini Zarządu Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP, była przewodnicząca Rady Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Prof. Marii Orwid. Założycielka Fundacji KONTEKST na rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin.

➡️ Kierowniczka szkolenia specjalistycznego w zakresie systemowej terapii rodzin oraz podstawowych umiejętności terapeutycznych dla lekarzy, psychologów, pedagogów, asystentów społecznych.

➡️ Współautorka programu i kierowniczka szkolenia całościowego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty prowadzonego w latach 1999–2019 ramach Fundacji Krakowskiej Katedry Psychiatrii im. J.J. Haubenstocków oraz od 2018 roku w ramach Fundacji KONTEKST na rzecz Rozwoju Psychoterapii i Terapii Rodzin.

➡️ Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej, dydaktycznej i badawczej.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Spotkanie bardzo wartościowe, temat przedstawiony w sposób niezwykle przystępny i kompetentny.
Jakub
Bardziej wartościowa była dla mnie część z pytaniami. Treści w części wykładowej były w moim odczuciu za mało pogłębione, nie były niczym nowym dla psychologów z podstawową wiedzą dot przywiązania. oczekiwałabym bardziej precyzyjnego określenia poziomu zaawansowania treści proponowanych szkoleń.
Weronika
Bardzo ciekawe spotkanie, zwracające uwagę na pracę psychologiczną i pewnego rodzaju przyczyny i mechanizmy powstawania problemów osób dorosłych jako konsekwencje nieprawidłowych zachowań względem najmłodszych dzieci, co manifestuje się w ich życiu dorosłym i ma na nie wpływ. Bardzo wartościowe szkolenie, wspaniale poprowadzone. Dziękuję!
Marcin