CZEGO NAUCZYŁAM SIĘ O PSYCHOTERAPII?

PROF. IRENA NAMYSŁOWSKA O SWOICH SUKCESACH I BŁĘDACH.

❗Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu z ikoną polskiej psychoterapii - prof. dr hab. n. med. Ireną Namysłowską.

- My, psychoterapeuci, jesteśmy takimi architektami wnętrz, którzy pomagają ludziom poukładać swoje emocje, ułożyć relacje z bliskimi i znaleźć miejsce na przeżycia z przeszłości - mówiła prof. Irena Namysłowska, wybitny autorytet w dziedzinie psychoterapii, podczas spotkania, które Dialog zorganizował w styczniu 2021 roku.

Spotkanie z prof. Namysłowską cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że zabrakło miejsc i nie wszyscy chętni mogli dołączyć do uczestników tego wydarzenia. Dlatego bardzo zależało nam, aby umożliwić Państwu kolejne spotkanie z prof. Namysłowską.


Czego dowiesz się podczas spotkania?

Podczas spotkania prof. Namysłowska, ikona polskiej psychoterapii, podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem, praktyczną wiedzą i zdradzi, jakimi zasadami, kieruje się w codziennej pracy. Opowie, z czego jest szczególnie dumna, a także jakich błędów lepiej się wystrzegać. Wszystko w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas kilkudziesięciu lat pracy z pacjentami.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych psychologią, terapią par i rodzin, szczególnie do studentów psychologii, psychologów, przyszłych i obecnych psychoterapeutów, pedagogów, nauczycieli, lekarzy i osób zawodowo zajmujących się wspieraniem par i rodzin przeżywających kryzys.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


PROF. DR HAB. N. MED. IRENA NAMYSŁOWSKA

Profesor psychiatrii, psychoterapeutka. Superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wieloletni kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultant krajowy ministra zdrowia w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Pierwszy kierownik merytoryczny Szkoły Psychoterapii Dialog (dawniej MABOR). Autorka wielu publikacji naukowych, w tym podręcznika „Terapia Rodzin”, redaktor akademickiego podręcznika „Psychiatria dzieci i młodzieży” oraz wielu rozdziałów w podręcznikach psychiatrii. Obecnie prowadzi psychoterapię w Warszawskim Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii, którym kieruje.


OPINIE UCZESTNIKÓW

UCZESTNIK
Cudowne spotkanie! To już drugie moje z Dialogu, i każde jedno gościło wspaniałych profesjonalistów! Brawo! I też moderator Peter świetnie prowadzi rozmowę, celnie i trafnie zbiera i zadaje pytania.
Paulina
Pani Profesor dziękuję za szczerość i podzielenie się swoim doświadczeniem :)
Małgorzata
Piękne spotkanie, żałuję, że tak krótkie. Mam w sobie wiele pytań, których nie było już jak zadać.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia 

Zobacz inne nasze szkolenia: