CZEGO NAUCZYŁAM SIĘ O PSYCHOTERAPII?

PROF. IRENA NAMYSŁOWSKA O SWOICH SUKCESACH I BŁĘDACH.

❗Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu z ikoną polskiej psychoterapii - prof. dr hab. n. med. Ireną Namysłowską.

- My, psychoterapeuci, jesteśmy takimi architektami wnętrz, którzy pomagają ludziom poukładać swoje emocje, ułożyć relacje z bliskimi i znaleźć miejsce na przeżycia z przeszłości - mówiła prof. Irena Namysłowska, wybitny autorytet w dziedzinie psychoterapii, podczas spotkania, które Dialog zorganizował w styczniu 2021 roku.

Spotkanie z prof. Namysłowską cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że zabrakło miejsc i nie wszyscy chętni mogli dołączyć do uczestników tego wydarzenia. Dlatego bardzo zależało nam, aby umożliwić Państwu kolejne spotkanie z prof. Namysłowską.


Czego dowiesz się podczas spotkania?

Podczas spotkania prof. Namysłowska, ikona polskiej psychoterapii, podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem, praktyczną wiedzą i zdradzi, jakimi zasadami, kieruje się w codziennej pracy. Opowie, z czego jest szczególnie dumna, a także jakich błędów lepiej się wystrzegać. Wszystko w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas kilkudziesięciu lat pracy z pacjentami.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych psychologią, terapią par i rodzin, szczególnie do studentów psychologii, psychologów, przyszłych i obecnych psychoterapeutów, pedagogów, nauczycieli, lekarzy i osób zawodowo zajmujących się wspieraniem par i rodzin przeżywających kryzys.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Kup to szkolenie w cenie 34,75 zł

Tylko do końca sierpnia! Dołącz do grona naszych subskrybentów i otrzymaj dostęp do 4 wybranych szkoleń z naszej biblioteki w cenie 139 zł.

Sprawdź szczegóły naszej subskrypcji:

TUTAJ

PROF. DR HAB. N. MED. IRENA NAMYSŁOWSKA

Profesor psychiatrii, psychoterapeutka. Superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Wieloletni kierownik Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz konsultant krajowy ministra zdrowia w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Pierwszy kierownik merytoryczny Szkoły Psychoterapii Dialog (dawniej MABOR). Autorka wielu publikacji naukowych, w tym podręcznika „Terapia Rodzin”, redaktor akademickiego podręcznika „Psychiatria dzieci i młodzieży” oraz wielu rozdziałów w podręcznikach psychiatrii. Obecnie prowadzi psychoterapię w Warszawskim Ośrodkiem Psychoterapii i Psychiatrii, którym kieruje.


OPINIE UCZESTNIKÓW

UCZESTNIK
Cudowne spotkanie! To już drugie moje z Dialogu, i każde jedno gościło wspaniałych profesjonalistów! Brawo! I też moderator Peter świetnie prowadzi rozmowę, celnie i trafnie zbiera i zadaje pytania.
Paulina
Pani Profesor dziękuję za szczerość i podzielenie się swoim doświadczeniem :)
Małgorzata
Piękne spotkanie, żałuję, że tak krótkie. Mam w sobie wiele pytań, których nie było już jak zadać.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś