JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM, KTÓRY ŻYJE W CIĄGŁYM LĘKU I ZAMARTWIANIU?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

“Świetnie przygotowany wykład, zrozumiały nawet dla kogoś, kto nigdy nie pracował w nurcie CBT."

Czas trwania: 3:09:24

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz skuteczne narzędzia pracy terapeutycznej z lękiem uogólnionym.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz metody pracy z lękiem uogólnionym wykorzystywane przez ekspertów.

✔️ Możesz posłuchać o praktycznych przykładach pracy klinicznej z pacjentami.

✔️ Dowiesz się o przyczynach i objawach lęku uogólnionego oraz poszerzasz wiedzę na temat obrazu klinicznego osób, które na niego cierpią.

Podczas szkolenia prezentowane są praktyczne narzędzia pracy z pacjentami oparte o techniki zaczerpnięte głównie z klasycznej terapii poznawczo-behawioralnej oraz ACT. Narzędzia pracy zostaną przedstawione w sposób interdyscyplinarny, tak by terapeuci różnych nurtów mogli z nich skorzystać.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej zrozumieć przyczyny powstawania lęku uogólnionego, jego rozpoznawania oraz skutecznych metod pracy z nim.

➡️ Szkolenie skierowane jest również do lekarzy psychiatrów, których pacjenci mierzą się z lękiem uogólnionym.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana skuteczną terapią lęku uogólnionego.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

dr Andrzej Śliwerski


➡️ Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny (PTTPB nr 267).

➡️ Psychoterapię prowadzi od 2008 roku, a od 2013 roku jest również terapeutą-dydaktykiem. Obecnie prowadzi zajęcia w ramach dwóch szkół psychoterapii, w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (CTPB) - 4 letnie szkolenie, oraz w Szkole Fundacji VisSalutis w Łodzi – 4 letnie szkolenie w podejściu integracyjnym atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

➡️ Zajmuje się także pracą naukowo-badawczą w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Psychopatologii Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. W pracy naukowej bada to dlaczego część ludzi jest bardziej podatna na zaburzenia depresyjne i lękowe.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Rewelacyjny prowadzący - charyzmatyczny, merytoryczny i promieniujący pozytywną energią :)
Klaudia
Wysoce merytoryczne szkolenie, sposób prezentacji bardzo dobry, konkretny, rzeczowy, kreatywny.
Małgorzata
Świetne spotkanie, bardzo dziękuję. Wiele wartościowych rzeczy nowych się dowiedziałem. Bardzo istotny temat został podniesiony. Przedstawienie w ciekawy sposób, połączenie praktyki z teorią.
Marcin
Świetne szkolenie, praktyczne metody!
Sylwia
Świetnie przygotowany wykład, zrozumiały nawet dla kogoś kto nigdy nie pracował w nurcie cbt; wartościowe nawiązanie do treningu uważności.
Małgorzata
Bardzo dobre, konkretne szkolenia. Mega mi się podobało. Dziękuję też za podanie tak dużej ilości narzędzi. Bardzo przydatne.
Anetta