JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM, KTÓRY ŻYJE W CIĄGŁYM LĘKU I ZAMARTWIANIU? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Dowiedz się jak pracować z pacjentami, którzy żyją w ciągłym lęku, niepokoju i napięciu. 

Poznaj przyczyny tych stanów oraz dowiedz się jak rozpoznać, że dolegliwości, które zgłasza pacjent wynikają właśnie z ciągłego, czasem nieuświadomionego napięcia lękowego. 

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są skuteczne narzędzia pracy terapeutycznej z lękiem uogólnionym.

Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane praktyczne narzędzia pracy z pacjentami oparte o techniki zaczerpnięte głównie z klasycznej terapii poznawczo-behawioralnej oraz ACT. Narzędzia pracy zostaną przedstawione w sposób interdyscyplinarny, tak by terapeuci różnych nurtów mogli skorzystać z ich zastosowania. 


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA:

✔ Jakie są przyczyny i jakie są objawy lęku uogólnionego?

✔ Jaki jest obraz kliniczny osób cierpiących na lęk uogólniony?

✔ Jakie są skuteczne metody pracy z lękiem uogólnionym zależnie od ich genezy?

✔ Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej z pacjentami.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą lepiej zrozumieć przyczyny powstawania lęku uogólnionego, jego rozpoznawania oraz skutecznych metod pracy z nim. Zapraszamy również studentów psychologii oraz osoby zainteresowane skuteczną terapią lęku uogólnionego.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

dr Andrzej Śliwerski


▶ Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny (PTTPB nr 267).

Psychoterapię prowadzi od 2008 roku, a od 2013 roku jest również terapeutą-dydaktykiem. Obecnie prowadzi zajęcia w ramach dwóch szkół psychoterapii, w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (CTPB) - 4 letnie szkolenie, oraz w Szkole Fundacji VisSalutis w Łodzi – 4 letnie szkolenie w podejściu integracyjnym atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Zajmuje się także pracą naukowo-badawczą w Zakładzie Psychologii Klinicznej i Psychopatologii Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. W pracy naukowej bada to dlaczego część ludzi jest bardziej podatna na zaburzenia depresyjne i lękowe.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Klaudia
Rewelacyjny prowadzący - charyzmatyczny, merytoryczny i promieniujący pozytywną energią :)
Małgorzata
Wysoce merytoryczne szkolenie, sposób prezentacji bardzo dobry, konkretny, rzeczowy, kreatywny.
Marcin
Świetne spotkanie, bardzo dziękuję. Wiele wartościowych rzeczy nowych się dowiedziałem. Bardzo istotny temat został podniesiony. Przedstawienie w ciekawy sposób, połączenie praktyki z teorią.
Sylwia
Świetne szkolenie, praktyczne metody!
Małgorzata
Świetnie przygotowany wykład, zrozumiały nawet dla kogoś kto nigdy nie pracował w nurcie cbt; wartościowe nawiązanie do treningu uważności.
Anetta
Bardzo dobre, konkretne szkolenia. Mega mi się podobało. Dziękuję też za podanie tak dużej ilości narzędzi. Bardzo przydatne.

Zobacz inne nasze szkolenia:

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia