JAK BYĆ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ DLA PACJENTA UZALEŻNIONEGO? SZKOLENIE Z DR EWĄ WOYDYŁŁO-OSIATYŃSKĄ

Zapraszamy na szkolenie z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską, jedną z polskich pionierek pracy z pacjentami uzależnionymi, która wprowadzała do Polski nowoczesne metody pracy z osobami zmagającymi się z nałogami, autorką wielu cenionych książek, m.in.: "Wybieram wolność, czyli rzecz o wyzwalaniu się z uzależnień", "Zaproszenie do życia", "Rak duszy. O alkoholizmie", "Poprawka z matury".


Program szkolenia:

♦ Znaczenie szczerości i uczciwości w procesie terapii.

♦ Jakich terapeutów potrzebują różne typy pacjentów?

♦ Jak pracować, by terapia była skuteczna i od czego ta skuteczność zależy?

♦ Na czym polega i jak budować motywację u pacjenta do leczenia?

♦ Jak sprawić, by terapia była ciekawa dla pacjenta?

♦ Jak sprawić, by pacjent czuł się szanowany i bezpiecznie na terapii?

♦ Jak kształtować przestrzeń terapeutyczną?

♦ W jaki sposób pojmowanie uzależnienia wpływa na skuteczność leczenia?

♦ Znaczenie koncepcji “bezsilności” w procesie terapii.

♦ Jak zadbać jako terapeuta o dobrą jakość swojej pracy?

♦ Na czym polega i jak pracować z “duchowym” aspektem choroby?

♦ Jak skutecznie zakończyć proces terapeutyczny?


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów pracujących z osobami uzależnionymi. Skierowane jest również do studentów psychologii i osób zainteresowanych skuteczną terapią osób uzależnionych.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska

doktor psychologii oraz terapeutka uzależnień. Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Antioch University w Los Angeles. Jest jedną z polskich pionierek pracy z pacjentami uzależnionymi i wprowadzania do Polski nowoczesnych metod pracy z osobami zmagającymi się z nałogami. Doświadczenie zdobywała zarówno w Polsce, jak i pracując i szkoląc się w placówkach odwykowych na całym świecie. Pracuje w Fundacji im. Stefana Batorego, gdzie koordynuje Regionalny Program Przeciwdziałania Uzależnieniom. Spopularyzowała w Polsce leczenie oparte na modelu Minnesota, bazującego na filozofii Anonimowych Alkoholików. Autorka licznych książek z dziedziny psychologii oraz terapii uzależnień. W 2002 roku otrzymała Złotą Odznakę „Za zasługi w pracy penitencjarnej” nadaną przez Ministra Sprawiedliwości, a w 2005 roku Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski nadany przez Prezydenta RP. 

OPINIE UCZESTNIKÓW

Aniela
Pani Doktor Ewy Woydyłło-Osiatyńskiej można słuchać bez końca. Świetny wykład, dużo fajnych przykładów do wykorzystania. Dziękuję bardzo.
Katarzyna
Bardzo cenne praktyczne rady.
Sylwia
Kolejne bezcenne szkolenie, pełne wartościowych informacji i prowadzone przez profesjonalistę, a przede wszystkim cudownego człowieka, dziękuję serdecznie!
Monika
Fantastyczne spotkanie, za które bardzo dziękuję. Spotkanie, choćby online, z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską było niezwykle wartościowe i na pewno wrócę jeszcze do nagrania ze szkolenia w dialotece.
Anna
Osobliwy język i podejście do pacjenta, jestem nieco zaskoczona.
Maja
Bardzo wartościowy przekaz z własnych doświadczeń.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia