PO CZYM POZNAĆ, ŻE TWÓJ PACJENT JEST POD OPIEKĄ DOBREGO PSYCHIATRY?

O TRUDNOŚCIACH WE WSPÓŁPRACY Z PSYCHIATRAMI.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Bardzo ciekawe i potrzebne szkolenie. Bardzo cenię wykładowcę jako doskonałego specjalistę jednocześnie z pokorą, skromnością, dystansem do siebie, otwartością."

Czas trwania: 2:02:22

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak rozpoznać, że Twój pacjent jest pod opieką dobrego psychiatry i jak skutecznie współpracować z lekarzem tej specjalności.


NA SZKOLENIU:

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób współpracować i komunikować się z psychiatrą, by skutecznie razem prowadzić pacjenta?

✔️ Posłuchasz, jak sobie radzić, gdy we współpracy z psychiatrą pacjenta występują trudności lub pacjent zgłasza trudną relację ze swoim psychiatrą?

✔️ Poznasz przykłady udanych i nieudanych współprac.

✔️ Dowiesz się, jakie cechy powinien mieć psychiatra, który jest skuteczny w pracy z pacjentami.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz skuteczniej prowadzić swoich pacjentów we współpracy z psychiatrami.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana współpracą psychiatra-psychoterapeuta w prowadzeniu pacjentów.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

prof. Tomasz Sobów


➡️ Specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i badawczym, zwłaszcza w zakresie psychogeriatrii oraz otępień.

➡️ Do 2017 roku ordynator w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego & Zaburzeń Psychotycznych, Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, do 2018 roku profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik Zakładu Psychologii Lekarskiej.

➡️ Obecnie klinicysta w Centrum Terapii Dialog (Warszawa) i Neuropsychiatria s.c. (Łódź).

➡️ Autor ponad 180 doniesień naukowych, w tym 87 indeksowanych w bazie Pubmed (indeks Hirscha = 30). Redaktor Naczelny czasopisma „Psychiatria & Psychologia Kliniczna”.

➡️ Badacz w licznych badaniach klinicznych z zakresu otępień, depresji, schizofrenii i zaburzeń lękowych. Fan Kate Bush, Radiohead i licznych innych, żywych i nieżywych muzyków.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo ciekawe i potrzebne szkolenie. Bardzo cenię Wykładowcę, jako doskonałego specjalistę jednocześnie z pokorą, skromnością, dystansem do siebie, otwartością.
Małgorzata
Szkolenie było doskonałe.
Olesya