PO CZYM POZNAĆ, ŻE TWÓJ PACJENT JEST POD OPIEKĄ DOBREGO PSYCHIATRY? O TRUDNOŚCIACH WE WSPÓŁPRACY Z PSYCHIATRAMI. SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Tytuł szkolenia: Po czym poznać, że Twój pacjent jest pod opieką dobrego psychiatry? O trudnościach we współpracy z psychiatrami.

Kiedy: 13 kwietnia czwartek, 18:00 – 20:00

Koszt: 99 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO

99 ZŁ | KUP BILET

KUPUJĘ DOSTĘP DO 4 NADCHODZĄCYCH SZKOLEŃ W RAMACH SUBSKRYPCJI*

139 ZŁ | PRZEJDŹ DO ZAKUPU

Dowiedz się, jak rozpoznać, że twój pacjent jest pod opieką dobrego psychiatry i jak skutecznie prowadzić pacjenta we współpracy z psychiatrą.

Poznaj przykłady udanych i nieudanych współprac.

Dowiedz się, jakie cechy powinien mieć psychiatra, który jest skuteczny w pracy z pacjentami.

Weź udział w moderowanej rozmowie z prof. Tomaszem Sobowem, zadaj pytania, które Cię nurtują w kwestii współpracy psychoterapeuta-psychiatra. Dowiedz się, jak sobie radzić w trudnych sytuacjach, które mogą w tej relacji występować.

Celem szkolenia jest pokazanie najlepszych praktyk współpracy psychiatra-psychoterapeuta.


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA:

✔ Jakie cechy powinien posiadać psychiatra, by był skuteczny w pomocy pacjentom?

✔ Po czym poznać, że twój pacjent jest pod opieką dobrego psychiatry?

✔ W jaki sposób współpracować i komunikować się z psychiatrą, by skutecznie razem prowadzić pacjenta?

✔ Jak sobie radzić, gdy we współpracy z psychiatrą pacjenta występują trudności lub pacjent zgłasza trudną relację ze swoim psychiatrą?

✔ Uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania oraz pytania zadawane przez innych uczestników!


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą skuteczniej prowadzić swoich pacjentów we współpracy z psychiatrami. Skierowane jest również do studentów psychologii i osób zainteresowanych współpracą psychiatra-psychoterapeuta w prowadzeniu pacjentów.


JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się on-line na platformie Dialoteka.pl i będzie trwało 2 godziny. Podczas szkolenia odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która wykupi jednorazowy bilet otrzyma 90-dniowy dostęp do nagrania. Osoby, które posiadają wykupioną subskrypcję szkoleń Szkoły Psychoterapii Dialog będą miały nieograniczony dostęp do nagrania ze szkolenia przez cały okres trwania ich subskrypcji.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

prof. Tomasz Sobów


Specjalista psychiatra z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i badawczym, zwłaszcza w zakresie psychogeriatrii oraz otępień. Do 2017 roku ordynator w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego & Zaburzeń Psychotycznych, Centralnego Szpitala Klinicznego w Łodzi, do 2018 roku profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik Zakładu Psychologii Lekarskiej.

Obecnie klinicysta w Centrum Terapii Dialog (Warszawa) i Neuropsychiatria s.c. (Łódź).

Autor ponad 180 doniesień naukowych, w tym 87 indeksowanych w bazie Pubmed (indeks Hirscha = 30). Redaktor Naczelny czasopisma „Psychiatria & Psychologia Kliniczna”. Badacz w licznych badaniach klinicznych z zakresu otępień, depresji, schizofrenii i zaburzeń lękowych. Fan Kate Bush, Radiohead i licznych innych, żywych i nieżywych muzyków.

Co zyskuje wykupując subskrypcję?

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

 Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś

Szczegółowy opis oferty subskrypcji znajdziesz TUTAJ