DYLEMATY W TERAPII PAR I RODZIN. SZKOLENIE Z PROF. BOGDANEM DE BARBARO.

Weź udział w spotkaniu online z prof. Bogdanem de Barbaro, podczas którego będziemy rozmawiać o dylematach i trudnych sytuacjach podczas terapii par i rodzin.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Pana Profesora, dowiedz się, jak rozwiązuje trudne sytuacje w gabinecie.

Spotkanie będzie składało się z dwóch części: wykładowej (ok 1h) i moderowanej rozmowy (ok 2h). W drugiej części uczestnicy będą mieli okazję zadać prof. de Barbaro nurtujące pytania dotyczące terapii rodzin i par oraz trudnych sytuacji, które podczas nich się pojawiają.

Program szkolenia:

✔ W jakiej sytuacji, mimo obiektywnych wskazań, nie podejmujemy terapii rodzinnej?

✔ Kiedy terapia rodziny wymaga przejścia na terapię indywidualną lub uzupełnienia o terapię indywidualną?

✔ Czy terapeucie wolno w trakcie terapii kwestionować ponowoczesne wzorce kulturowe?

✔ Jakie są granice neutralności terapeutycznej?

✔ Kiedy terapia on-line ma szanse powodzenia?


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, pracujących z rodzinami i parami chcącymi dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach podczas terapii. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych psychoterapią rodzin i par.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro


▶Psychiatra, psychoterapeuta, terapeuta rodzin.

▶Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1973 r.). W 1993 r. na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych. Tytuł naukowy profesora otrzymał w 2007 r.

▶Przez wiele lat był zawodowo związany z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1990 – 2016 był kierownikiem Zakładu Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii, a następnie kierownikiem Katedry Psychiatrii (2016 – 2019).

▶Superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek korespondent American Psychiatric Association. Członek Editorial Advisory Board pisma Psychiatry. Interpersonal and Biological Processes.

▶Autor, współautor i redaktor publikacji z zakresu psychoterapii, terapii schizofrenii, terapii rodzin m.in. "Bliskość. Co i jak robić, co i jak mówić, żeby naprawdę być razem", "I jak tu się dogadać?”, "Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii", "Sztuka rozmowy z chorym", "Możesz pomóc. Poradnik dla rodzin pacjentów chorych na schizofrenię i zaburzenia schizotypowe".OPINIE UCZESTNIKÓW

Joanna
Profesor - mistrz nad mistrzami! Wcielenie mądrości życiowej, wiedzy, doświadczenia.
Aleksandra
Spotkanie było piękne! Miałam okazję już zapoznać się z działalnością profesora de Barbaro w trakcie zajęć, niemniej jednak możliwość szkolenia z jego udziałem bardzo mnie ucieszyła i dlatego się zdecydowałam dziś w nim uczestniczyć i czerpać wiedzę od wybitnego specjalisty.
Katarzyna
Bardzo ciekawe spotkanie! Dziękuję.

Zobacz inne nasze szkolenia:

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia