Weź udział w spotkaniu online z prof. Bogdanem de Barbaro, podczas którego będziemy rozmawiać o dylematach i trudnych sytuacjach podczas terapii par i rodzin.
Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Pana Profesora, dowiedz się, jak rozwiązuje trudne sytuacje w gabinecie.
Spotkanie będzie składało się z dwóch części: wykładowej (ok 1h) i moderowanej rozmowy (ok 2h). W drugiej części uczestnicy będą mieli okazję zadać prof. de Barbaro nurtujące pytania dotyczące terapii rodzin i par oraz trudnych sytuacji, które podczas nich się pojawiają.
Program szkolenia:
W jakiej sytuacji, mimo obiektywnych wskazań, nie podejmujemy terapii rodzinnej?
Kiedy terapia rodziny wymaga przejścia na terapię indywidualną lub uzupełnienia o terapię indywidualną?
Czy terapeucie wolno w trakcie terapii kwestionować ponowoczesne wzorce kulturowe?
Jakie są granice neutralności terapeutycznej?
Kiedy terapia on-line ma szanse powodzenia?
Do kogo skierowane jest szkolenie?
Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, pracujących z rodzinami i parami chcącymi dowiedzieć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach podczas terapii. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych psychoterapią rodzin i par.
Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?
Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl
Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.
UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.
▶Psychiatra, psychoterapeuta, terapeuta rodzin.
▶Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1973 r.). W 1993 r. na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego nauk medycznych. Tytuł naukowy profesora otrzymał w 2007 r.
▶Przez wiele lat był zawodowo związany z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W latach 1990 – 2016 był kierownikiem Zakładu Terapii Rodzin w Katedrze Psychiatrii, a następnie kierownikiem Katedry Psychiatrii (2016 – 2019).
▶Superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, członek korespondent American Psychiatric Association. Członek Editorial Advisory Board pisma Psychiatry. Interpersonal and Biological Processes.
▶Autor, współautor i redaktor publikacji z zakresu psychoterapii, terapii schizofrenii, terapii rodzin m.in. "Bliskość. Co i jak robić, co i jak mówić, żeby naprawdę być razem", "I jak tu się dogadać?”, "Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii", "Sztuka rozmowy z chorym", "Możesz pomóc. Poradnik dla rodzin pacjentów chorych na schizofrenię i zaburzenia schizotypowe".
✓ dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)
✓ Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji
✓ certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś
UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!
Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia