WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT PRACY O MINDFULNESS. SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

❗Poznaj mindfulness, dowiedz się, jak działa i jak go rozwijać.

❗Wzbogać swój warsztat o podstawowe narzędzia i techniki mindfulness, które warto stosować w pracy z pacjentami/klientami w gabinecie.

O mindfulness (uważności) opowiada dr hab. n. med. Paweł Holas, profesor UW; nauczyciel uważności (MBCT, MBSR, MSC), psychoterapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej i MBCT, lekarz psychiatra oraz nauczyciel akademicki.


Podczas szkolenia dowiesz się:

☑ Czym jest mindfulness (uważność)?

☑  Jakie są kluczowe mechanizmy działania uważności?

☑  Gdzie w życiu człowieka i w procesie terapii jest miejsce na uważność?

☑  W jaki szczególny sposób można integrować trening i techniki uważności do pracy w podejściu CBT i Psychodynamicznym?

☑  Transteoretyczne i transdiagnostyczne podejście do terapii.

☑  Jakie korzyści przynosi stosowanie technik uważności, a jakie mogą być działania niepożądane?

☑  Podstawowe techniki uważności do wykorzystania w gabinecie terapeuty.

☑  Personalne podejście do uważności i jego zastosowania w terapii z punktu widzenia specjalisty w tej dziedzinie prof. Pawła Holasa.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów, lekarzy i psychoterapeutów różnych nurtów, którzy chcą dowiedzieć się, czym jest mindfulness oraz w jaki sposób trening uważności może być pomocny w pracy z ich pacjentami. Zapraszamy również studentów psychologii oraz osoby zainteresowane tematyką mindfulness i jego zastosowania w psychoterapii.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr hab. n. med. Paweł Holas, profesor UW

nauczyciel uważności (MBSR, MBCT, MSC), psychoterapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej, lekarz psychiatra i nauczyciel akademicki. Na co dzień pracuje na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego gdzie obecnie kieruje Katedrą Neuropsychologii Klinicznej i Psychoterapii. Współzałożyciel (2008r) i pierwszy prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness (www.mindfulness.com.pl). Uczeń Jona Kabat-Zinna twórcy MBSR, oraz Lindy Leurhapt u której w 2011 r ukończył kurs nauczycielski Programu Redukcji Stresu Opartego na Uważności (MBSR) oraz Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) prowadzony w ramach Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA). Dodatkowo ukończył również kurs nauczycielski programu Uważne Samo-Współczucie ( (2011 – 2014 r., MSC, Mindful Self-Compassion). W latach 2019-2020 szkolenie nauczycielskie prowadzone przez Oxford Mindfulness Center (OMC), czyli ośrodek w którym powstało MBCT, z którym od tego czasu jest związany kierując w ramach Fundacji Rozwoju Mindfulness (https://fundacja-mindfulness.org) we współpracy z OMC szkoleniem nauczycielskim do certyfikatu MBCT w Polsce. Kierownik studiów podyplomowych "Uważność i współczucie. Podstawy, badania i psychoterapia" na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek międzynarodowej grupy wypracowującej standardy szkoleniowe i etyczne podejść opartych na uważności.

OPINIE UCZESTNIKÓW

MONIKA
Za krótkie acz świetne. Pan Profesor w pełni przykuwa uwagę, świetny!
Paweł
Ogólna uwaga - oczekiwałem więcej praktyki, mniej teorii - to nie wykład uniwersytecki; pokazywanie wyników najnowszych badań jest fajne, ale złożone schematy i wykresy już nie do końca; fajniej by było zobaczyć główne wnioski i możliwość ich wykorzystania w praktyce. Profesor ma z pewnością niesamowitą wiedzę, ale język, którym przemawiał był dla mnie osobiście bardzo trudnym w odbiorze.
Justyna
Bardzo ciekawe i pomocne spotkanie.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś