WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT PRACY O MINDFULNESS. SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

❗Poznaj mindfulness, dowiedz się, jak działa i jak go rozwijać.

❗Wzbogać swój warsztat o podstawowe narzędzia i techniki mindfulness, które warto stosować w pracy z pacjentami/klientami w gabinecie.

O mindfulness (uważności) opowiada dr hab. n. med. Paweł Holas, profesor UW; nauczyciel uważności (MBCT, MBSR, MSC), psychoterapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej i MBCT, lekarz psychiatra oraz nauczyciel akademicki.


Podczas szkolenia dowiesz się:

☑ Czym jest mindfulness (uważność)?

☑  Jakie są kluczowe mechanizmy działania uważności?

☑  Gdzie w życiu człowieka i w procesie terapii jest miejsce na uważność?

☑  W jaki szczególny sposób można integrować trening i techniki uważności do pracy w podejściu CBT i Psychodynamicznym?

☑  Transteoretyczne i transdiagnostyczne podejście do terapii.

☑  Jakie korzyści przynosi stosowanie technik uważności, a jakie mogą być działania niepożądane?

☑  Podstawowe techniki uważności do wykorzystania w gabinecie terapeuty.

☑  Personalne podejście do uważności i jego zastosowania w terapii z punktu widzenia specjalisty w tej dziedzinie prof. Pawła Holasa.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów, lekarzy i psychoterapeutów różnych nurtów, którzy chcą dowiedzieć się, czym jest mindfulness oraz w jaki sposób trening uważności może być pomocny w pracy z ich pacjentami. Zapraszamy również studentów psychologii oraz osoby zainteresowane tematyką mindfulness i jego zastosowania w psychoterapii.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr hab. n. med. Paweł Holas, profesor UW

nauczyciel uważności (MBSR, MBCT, MSC), psychoterapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej, lekarz psychiatra i nauczyciel akademicki. Na co dzień pracuje na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego gdzie obecnie kieruje Katedrą Neuropsychologii Klinicznej i Psychoterapii. Współzałożyciel (2008r) i pierwszy prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness (www.mindfulness.com.pl). Uczeń Jona Kabat-Zinna twórcy MBSR, oraz Lindy Leurhapt u której w 2011 r ukończył kurs nauczycielski Programu Redukcji Stresu Opartego na Uważności (MBSR) oraz Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) prowadzony w ramach Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA). Dodatkowo ukończył również kurs nauczycielski programu Uważne Samo-Współczucie ( (2011 – 2014 r., MSC, Mindful Self-Compassion). W latach 2019-2020 szkolenie nauczycielskie prowadzone przez Oxford Mindfulness Center (OMC), czyli ośrodek w którym powstało MBCT, z którym od tego czasu jest związany kierując w ramach Fundacji Rozwoju Mindfulness (https://fundacja-mindfulness.org) we współpracy z OMC szkoleniem nauczycielskim do certyfikatu MBCT w Polsce. Kierownik studiów podyplomowych "Uważność i współczucie. Podstawy, badania i psychoterapia" na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Członek międzynarodowej grupy wypracowującej standardy szkoleniowe i etyczne podejść opartych na uważności.

OPINIE UCZESTNIKÓW

MONIKA
Za krótkie acz świetne. Pan Profesor w pełni przykuwa uwagę, świetny!
Paweł
Ogólna uwaga - oczekiwałem więcej praktyki, mniej teorii - to nie wykład uniwersytecki; pokazywanie wyników najnowszych badań jest fajne, ale złożone schematy i wykresy już nie do końca; fajniej by było zobaczyć główne wnioski i możliwość ich wykorzystania w praktyce. Profesor ma z pewnością niesamowitą wiedzę, ale język, którym przemawiał był dla mnie osobiście bardzo trudnym w odbiorze.
Justyna
Bardzo ciekawe i pomocne spotkanie.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia