WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT PRACY O MINDFULNESS

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

"Bardzo dobre szkolenie. Pan Profesor w pełni przykuwa uwagę, świetny."

Czas trwania: 3:02:51


Praktyczne szkolenie, na którym poznasz narzędzia i techniki mindfulness, które warto stosować w pracy z pacjentami/klientami w gabinecie.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz mindfulness, dowiedz się, jak działa i jak rozwijać tę technikę.

✔️ Dowiesz się, w jaki szczególny sposób można integrować trening i techniki uważności do pracy w podejściu CBT i psychodynamicznym?

✔️ Zapoznasz się z podstawowymi technikami uważności do wykorzystania w gabinecie terapeuty.

✔️ Posłuchasz o tym, jakie korzyści przynosi stosowanie technik uważności, a jakie mogą być działania niepożądane?

✔️ Lepiej zrozumiesz, gdzie w życiu człowieka i w procesie terapii jest miejsce na uważność, czym jest mindfulness i jakie są kluczowe mechanizmy działania uważności?

✔️ Posłuchasz o transteoretycznym i transdiagnostycznym podejściu do terapii.

O mindfulness (uważności) opowiada dr hab. n. med. Paweł Holas, profesor UW; nauczyciel uważności (MBCT, MBSR, MSC), psychoterapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej i MBCT, lekarz psychiatra oraz nauczyciel akademicki.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz dowiedzieć się, czym jest mindfulness oraz w jaki sposób trening uważności może być pomocny w pracy z ich pacjentami.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką mindfulness i jego zastosowania w psychoterapii.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

dr hab. n. med. Paweł Holas, profesor UW


➡️ Nauczyciel uważności (MBSR, MBCT, MSC), psychoterapeuta i superwizor terapii poznawczo-behawioralnej, lekarz psychiatra i nauczyciel akademicki.

➡️ Na co dzień pracuje na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego gdzie obecnie kieruje Katedrą Neuropsychologii Klinicznej i Psychoterapii.

➡️ Współzałożyciel (2008r) i pierwszy prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness (www.mindfulness.com.pl). Uczeń Jona Kabat-Zinna twórcy MBSR, oraz Lindy Leurhapt u której w 2011 r ukończył kurs nauczycielski Programu Redukcji Stresu Opartego na Uważności (MBSR) oraz Terapii Poznawczej Opartej na Uważności (MBCT) prowadzony w ramach Institute for Mindfulness-Based Approaches (IMA).

➡️ Dodatkowo ukończył również kurs nauczycielski programu Uważne Samo-Współczucie ( (2011 – 2014 r., MSC, Mindful Self-Compassion). W latach 2019-2020 szkolenie nauczycielskie prowadzone przez Oxford Mindfulness Center (OMC), czyli ośrodek w którym powstało MBCT, z którym od tego czasu jest związany kierując w ramach Fundacji Rozwoju Mindfulness (https://fundacja-mindfulness.org) we współpracy z OMC szkoleniem nauczycielskim do certyfikatu MBCT w Polsce.

➡️ Kierownik studiów podyplomowych "Uważność i współczucie. Podstawy, badania i psychoterapia" na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

➡️ Członek międzynarodowej grupy wypracowującej standardy szkoleniowe i etyczne podejść opartych na uważności.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Za krótkie acz świetne. Pan Profesor w pełni przykuwa uwagę, świetny!
MONIKA
Ogólna uwaga - oczekiwałem więcej praktyki, mniej teorii - to nie wykład uniwersytecki; pokazywanie wyników najnowszych badań jest fajne, ale złożone schematy i wykresy już nie do końca; fajniej by było zobaczyć główne wnioski i możliwość ich wykorzystania w praktyce. Profesor ma z pewnością niesamowitą wiedzę, ale język, którym przemawiał był dla mnie osobiście bardzo trudnym w odbiorze.
Paweł
Bardzo ciekawe i pomocne spotkanie.
Justyna