WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT O TERAPIĘ SKONCENTROWANĄ NA ROZWIĄZANIACH (TSR)

Wzbogać swój warsztat o Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach (TSR).

Poznaj nurt i filozofię Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) od Luisa Alarcona - psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego PTP i TSR oraz założyciela Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU?

♦ Dowiesz się, czym jest TSR i jakie są jego założenia merytoryczne.

♦ Poznasz TSR na tle innych nurtów psychoterapii.

♦ Dowiesz się, na czym polega filozofia stanowiąca podwaliny TSR.

♦ Poznasz narzędzia, które wykorzystuje się w pracy w nurcie TSR.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów, psychoterapeutów chcących zapoznać się z nurtem i filozofią terapii TSR oraz wstępnie zapoznać się z narzędziami, jakie są stosowanej w tym nurcie terapeutycznym. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz wszelkich innych osób zainteresowanych tematyką psychoterapii i TSR.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

LUIS ALARCON ARIAS


Psycholog ze specjalizacją kliniczną, terapeuta i superwizor TSR, certyfikowany terapeuta SFBT (Solution Focused Brief Therapy), certyfikowany psychoterapeuta i superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Superwizor i trener treningu grupowego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Certyfikowany coach ICC – International Coaching Community. Założyciel Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR. Współzałożyciel i wieloletni Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”. Założyciel pierwszego w Polsce Ośrodka realizującego kompleksowy program psychoterapii uzależnień „PETRA” w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – EBTA. Wykładowca w SWPS (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) oraz w Szkole Psychoterapii MABOR.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Katarzyna
WYJĄTKOWA LEKCJA ŻYCIA I NAUKA DLA KAŻDEGO TERAPEUTY, KAŻDEJ OSOBY.
MARTA M.
Jestem bardzo zadowolona, konkretne informacje, opisy i techniki, interesujące szkolenie.
Maja
Szkolenie idealne! Takiego specjalisty można słuchać godzinami!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś