PROFIL EKSPERTKI

Rebecca Jorgensen

ZOBACZ SZKOLENIA PROWADZĄCEJ:

WIĘCEJ O EKSPERTCE:

▶ Dr Rebecca Jorgensen jest założycielką i dyrektorem Attachment Advancement Institute oraz współdyrektorem The Training and Research Institute for Emotionally Focused Therapy. Jest superwizorem i trenerem terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT). 

▶ Koncentruje się na promowaniu skutecznego przywiązania w celu utrzymywania zdrowych relacji poprzez udział w konferencjach i warsztaty, a także szkoleniach i konsultacjach w zakresie skutecznego leczenia zaburzeń relacyjnych. 

▶ Opracowała kilka konferencji i seminariów streamingowych oraz gościła teoretyków i badaczy przywiązania, takich jak Sue Johnson, Phil Shaver i Jim Coan. Nadal pracuje nad opracowywaniem skutecznych metod i platform do przekazywania klinicystom i osobom korzystającym z usług profilaktycznych metod leczenia, opartych na nauce.

▶ Zarówno klienci, chcący skorzystać z pomocy dr Jorgensen, jak i terapeuci podróżują po całym świecie, aby pracować z nią podczas warsztatów dla par, intensywnej terapii par, profesjonalnych szkoleń i konsultacji.

▶ Jej internetowe programy edukacyjne i grupy konsultacyjne są popularne na całym świecie. Ta "terapeutka terapeutów" znana jest ze swojej obecności, jasności i empatii.

▶ Dr Jorgensen mieszka w Meksyku, gdzie prowadzi małą prywatną praktykę.