Jak dzięki narzędziom i strategiom EFT radzić sobie z szeregiem trudnych problemów, które mogą wystąpić w psychoterapii par?

Prowadząca: Rebecca Jorgensen

Terapia par to jedno z najtrudniejszych podejść w naszej dziedzinie, większość terapeutów spędza nad nią lata, zanim poczuje się bezpiecznie w swojej pracy. Nawet bardziej doświadczeni terapeuci korzystają ze szkoleń, aby radzić sobie z tą trudną grupą klientów. Chcąc pomóc zarówno nowym, jak i doświadczonym terapeutom w poruszaniu się po tym niełatwym obszarze, prezentujemy tę przełomową serię na temat terapii skoncentrowanej na emocjach, prowadzoną przez doświadczoną trenerkę Rebeccę Jorgensen.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 02:52:00

🗓 Data premiery: 2017

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak dzięki narzędziom i strategiom EFT radzić sobie z szeregiem trudnych problemów, które mogą wystąpić w psychoterapii par?Dzięki licznym fragmentom rzeczywistych przypadków połączonym z wnikliwym komentarzem ten film oferuje bezcenne narzędzia i strategie do skutecznej pracy z parą i transformacji jej relacji.

Tom 4, ostatni tytuł z tej serii, oferuje dogłębne spojrzenie na najczęstsze wyzwania kliniczne związane z tą metodą. Jorgensen (w wywiadzie przeprowadzonym przez Victora Yaloma) zaczyna od przeglądu często spotykanych impasów. Następnie skupia się na każdym z nich, dekonstruując zdarzenia, przekształcając je pod kątem przywiązania i pokazując, jak radzą sobie z nimi różni klinicyści. Jorgensen i jej zespół współpracowników demonstrują rzeczywiste sesje EFT z pięcioma parami, ilustrując, jak doświadczenia korygujące wyglądają w gabinecie. Uwzględniono tu nawet błędy kliniczne, aby uzyskać bardzo przystępny przewodnik, który normalizuje te wyzwania.

Oprócz ponownego nawiązania przymierza terapeutycznego, skupienia się na pierwotnych emocjach i delikatnej, ale zdecydowanej restrukturyzacji interakcji, ten film oferuje wsparcie, którego potrzebujesz, aby odświeżyć i wzmocnić swoją pracę z parami. 


Oglądając ten film:

  • Zrozumiesz główne przeszkody, jakie terapeuci EFT napotykają w pracy z parami.
  • Poznasz podstawowe interwencje EFT w celu utrzymania sojuszu, radzenia sobie z reakcją i pracy z traumą.
  • Nauczysz się jak mieć wgląd poprzez pryzmat przywiązania, aby skupić się na procesie relacyjnym pary.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Rebecca Jorgensen

Dr Rebecca Jorgensen jest założycielką i dyrektorem Attachment Advancement Institute oraz współdyrektorem The Training and Research Institute for Emotionally Focused Therapy. Jest superwizorem i trenerem terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT).

Koncentruje się na promowaniu skutecznego przywiązania w celu utrzymywania zdrowych relacji poprzez udział w konferencjach i warsztaty, a także szkoleniach i konsultacjach w zakresie skutecznego leczenia zaburzeń relacyjnych.

Opracowała kilka konferencji i seminariów streamingowych oraz gościła teoretyków i badaczy przywiązania, takich jak Sue Johnson, Phil Shaver i Jim Coan. Nadal pracuje nad opracowaniem skutecznych metod i platform do przekazywania klinicystom i osobom korzystającym z usług profilaktycznych metod leczenia, opartych na nauce.

Zarówno klienci, chcący skorzystać z pomocy dr Jorgensen, jak i terapeuci, podróżują po całym świecie, aby pracować z nią podczas warsztatów dla par, intensywnej terapii par, profesjonalnych szkoleń i konsultacji. Jej internetowe programy edukacyjne i grupy konsultacyjne są popularne na całym świecie. Ta "terapeutka terapeutów" znana jest ze swojej obecności, jasności i empatii. Dr Jorgensen mieszka w Meksyku, gdzie prowadzi małą prywatną praktykę.