JAK WSPIERAĆ PACJENTA W REGULACJI EMOCJONALNEJ Z UŻYCIEM ACT I CBS?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,5/5

"Wspaniałe szkolenie. Dołączyłam z myślą o moich pacjentach... wyszłam z poczuciem zadbania - przede wszystkim - o samą siebie :) Polecam".

Czas trwania: 03:04:10

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz ćwiczenia i techniki skutecznego wsparcia w adaptacyjnej regulacji emocjonalnej.


NA SZKOLENIU:

✔️ Dowiesz się, jak techniki ACT oraz szerzej kontekstualnej nauki o zachowaniu mogą pomóc akceptować wszystkie emocje i sterować własnym zachowaniem w trakcie ich przeżywania.

✔️ Poznasz sposoby pomocy ludziom, którzy pod wpływem emocji zachowują się tak, jakby nie chcieli się zachowywać. I jak kształtować własne zachowania odwołując się do własnych wartości.

✔️ Poznasz konkretne metody pracy zaczerpnięte z kontekstualnej nauki o zachowaniu: (w tym techniki uważności i techniki wyobrażeniowe).

✔️ Zobaczysz, jak można omawiać zastosowane techniki. Jak uczyć się na doświadczeniu niezależnie od jego wyników.

✔️ Poznasz metody budowania szerszego kontekstu dla przeżywanych emocji w tym, jak rozmawiać o radzeniu/nieradzeniu sobie z emocjami.

✔️ Lepiej zrozumiesz swoją rolę we wspieraniu klientów przeżywających silne emocje. W tym nauczysz się rozróżniać między interwencją z poziomu eksperta i modelu przeżywania emocji. (techniki ujawniania siebie, wydobywania i wzmacniania adaptacyjnych zachowań w trakcie sesji).

✔️ Szkolenie będzie prowadzone metodą nie tylko dydaktyczną ale też doświadczeniową.


Czym są emocje? W jakim stopniu mamy na nie wpływ? Czym jest uważnianie emocji i jak wygląda ich związek z wartościami? Dołącz do szkolenia, które pomoże Ci lepiej zrozumieć związane z emocjami potrzeby osób, które szukają wsparcia w gabinecie terapeutycznym


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej poznać techniki 3 fali terapii behawioralnych z naciskiem na ACT.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana ACT i kontekstualną nauką o zachowaniu

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników:

dr Konrad Ambroziak


➡️ Doktor nauk humanistycznych w zakresie filozofii, terapeuta ACT. Wywodzi się z nurtu terapii poznawczo-behawioralnej i Dialogu Motywującego. Jest aktywnym członkiem ACBS, Stowarzyszenia ACBS Polska i Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego. Prezes fundacji Psycho-Edukacja, której celem jest promocja dobrostanu psychicznego w polskich szkołach.

➡️ Współautor książek „Depresja nastolatków. Jak ją rozpoznać, zrozumieć i pokonać?”, "Nastolatek a depresja. Praktyczny poradnik dla rodziców i młodzieży" oraz artykułów dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej oraz problemów etycznych i społecznych.

➡️ Pracował m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Obecnie zafascynowany III falą terapii behawioralnych, filozofią starożytną Grecji i buddyzmem. Obecnie w pracy teoretycznej skupia się na integracji technik filozofii stoickiej i epikurejskiej oraz współczesnej psychoterapii.