CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW CBT. PODSTAWY TERAPII SCHEMATU, DBT, ACT i CFT.


Szkolenie przybliży różne podejścia z trzeciej fali CBT: terapię schematu, dialektyczno-behawioralną, terapię akceptacji i zaangażowania oraz terapię skoncentrowaną na współczuciu. Zostaną zaprezentowane ćwiczenia i przykłady pracy z pacjentami. ACT i CFT oferują perspektywę, którą można też integrować z innymi nurtami w swojej pracy. Elementy tu zaprezentowane mogą więc stanowić praktyczną pomoc w rozwoju zawodowym.

Wykup dostęp do 3-godzinnego, praktycznego, certyfikowanego szkolenia.

Dzięki szkoleniu:

✔ Poznasz podstawy i założenia terapii schematów, DBT, ACT i CFT

✔ Dowiesz się o skutecznych metodach pracy opartych na trzeciej fali CBT

✔ Poznasz przydatne narzędzia, które będziesz mógł/a wykorzystać w swojej praktyce terapeutycznej

✔ Weźmiesz udział w sesji pytań i odpowiedzi z praktykującą psychoterapeutką CBT

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do terapeutów różnych podejść psychoterapeutycznych spoza nurtu CBT jak również do tych początkujących terapeutów CBT, którzy zastanawiają się, w którą stronę się dalej rozwijać. Skierowane jest również do osób szeroko zainteresowanych nowymi nurtami psychoterapeutycznymi jak i lekarzy, którzy chcą wzbogacić swój warsztat i wiedzę o podstawy terapii trzeciej fali CBT. 


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

JOANNA ZAWANOWSKA

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeutka par, wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, certyfikowana trenerka.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Paulina W.
Szkolenie bardzo bogate w wartościowe treści, idealnie dopasowane do czasu trwania szkolenia.
Paulina B.
Dziękuję za bardzo ciekawe spotkanie i wiele cennych informacji dotyczących III fali CBT. Dzisiejszy wykład pozwolił mi wskazać różnice między różnymi podejściami i zainspirował mnie by rozwijać się w kierunku ACT i CFT. Dziękuję!
Anna K.B.
Szkolenie było naprawdę na najwyższym poziomie, niezwykle inspirująca i użyteczna wiedza. Pani prowadząca przekazała ogrom wartościowych treści w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Dziękuję!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia