CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW CBT. PODSTAWY TERAPII SCHEMATU, DBT, ACT i CFT.


Szkolenie przybliży różne podejścia z trzeciej fali CBT: terapię schematu, dialektyczno-behawioralną, terapię akceptacji i zaangażowania oraz terapię skoncentrowaną na współczuciu. Zostaną zaprezentowane ćwiczenia i przykłady pracy z pacjentami. ACT i CFT oferują perspektywę, którą można też integrować z innymi nurtami w swojej pracy. Elementy tu zaprezentowane mogą więc stanowić praktyczną pomoc w rozwoju zawodowym.

Wykup dostęp do 3-godzinnego, praktycznego, certyfikowanego szkolenia.

Dzięki szkoleniu:

✔ Poznasz podstawy i założenia terapii schematów, DBT, ACT i CFT

✔ Dowiesz się o skutecznych metodach pracy opartych na trzeciej fali CBT

✔ Poznasz przydatne narzędzia, które będziesz mógł/a wykorzystać w swojej praktyce terapeutycznej

✔ Weźmiesz udział w sesji pytań i odpowiedzi z praktykującą psychoterapeutką CBT

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do terapeutów różnych podejść psychoterapeutycznych spoza nurtu CBT jak również do tych początkujących terapeutów CBT, którzy zastanawiają się, w którą stronę się dalej rozwijać. Skierowane jest również do osób szeroko zainteresowanych nowymi nurtami psychoterapeutycznymi jak i lekarzy, którzy chcą wzbogacić swój warsztat i wiedzę o podstawy terapii trzeciej fali CBT. 


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

JOANNA ZAWANOWSKA

Psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, terapeutka par, wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, certyfikowana trenerka.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Paulina W.
Szkolenie bardzo bogate w wartościowe treści, idealnie dopasowane do czasu trwania szkolenia.
Paulina B.
Dziękuję za bardzo ciekawe spotkanie i wiele cennych informacji dotyczących III fali CBT. Dzisiejszy wykład pozwolił mi wskazać różnice między różnymi podejściami i zainspirował mnie by rozwijać się w kierunku ACT i CFT. Dziękuję!
Anna K.B.
Szkolenie było naprawdę na najwyższym poziomie, niezwykle inspirująca i użyteczna wiedza. Pani prowadząca przekazała ogrom wartościowych treści w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Dziękuję!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś