JAK WSPIERAĆ I PRACOWAĆ TERAPEUTYCZNIE

Z UCHODŹCAMI WOJENNYMI I OSOBAMI, KTÓRE IM POMAGAJĄ? DOŚWIADCZENIA PO ROKU WOJNY

W UKRAINIE

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Niesamowicie istotne spotkanie, na pewno często będę wracać do nagrania! Szkolenie jest przygotowane fantastycznie – materiały do pobrania, informacje najpotrzebniejsze i podstawowe, świetnie poprowadzone."

Czas trwania: 3:03:47

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz metody udzielania wsparcia i metody pracy terapeutycznej zalecane przez WHO, skuteczne w pracy z osobami dotkniętymi kryzysem uchodźczym.


NA SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ:

✔️ Jak pracować psychoterapeutycznie z osobami dotkniętymi kryzysem uchodźczym?

✔️ Jak skutecznie udzielać pierwszej pomocy psychologicznej?

✔️ Jakie są metody aktywizacji uchodźców i dlaczego ważne są grupy wsparcia?

✔️ Jaki jest model wsparcia zdrowia psychicznego uchodźców?

✔️ Jakich trudności doświadczają osoby dotknięte kryzysem uchodźczym?

✔️ Jakie potrzeby mają osoby dotknięte kryzysem uchodźczym oraz wojną?

✔️ Jaki wpływ ma wojna na osoby, które jej doświadczyły oraz na tych którzy doświadczają jej skutków?

✔️ Jakie są etapy migracji/uchodźstwa i pojawiające się w związku z tym reakcje?

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są trudności i problemy zarówno uchodźców, jak i osób, które im w tej trudnej sytuacji pomagają.

Sytuacja wojny w Ukrainie dotyka zarówno ogromną rzeszę ludzi, którzy przed nią uciekają jak i osoby, które decydują się im w różny sposób pomagać. Obie te grupy doświadczają specyficznych trudności i potrzeb związanych z tym, co przeżywają. Podczas tego szkolenia dowiesz się, czego doświadczają osoby dotknięte kryzysem uchodźczym oraz jak jako psycholog i psychoterapeuta możesz skutecznie wspierać i pracować terapeutycznie z tymi osobami.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz skuteczniej pomagać i rozumieć osoby dotknięte kryzysem uchodźczym (zarówno uchodźców jak i osoby, które im pomagają).

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana skutecznymi metodami pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom dotkniętym kryzysem uchodźczym.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

dr Lidia Zabłocka-Żytka


➡️ Specjalista psycholog kliniczny, dr nauk humanistycznych, adiunkt w Katedrze Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego Instytutu Psychologii Stosowanej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz psychoterapeuta w Centrum Terapii Dialog.

➡️ Łączy pracę naukową z praktyką kliniczną. W obszarze naukowym interesuje się głównie psychologią zdrowia oraz promocją zdrowia psychicznego i psychoterapią.

➡️ Jako praktyk prowadzi terapię indywidualną i grupową dorosłych, wspiera osoby chorujące przewlekle somatycznie i ich rodziny.

➡️ Od 2014 roku wspiera imigrantów i uchodźców z Ukrainy.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Niesamowicie istotne spotkanie, będę wracał na pewno często do nagrania! Czekałem długo na to szkolenie. Fantastycznie przygotowane szkolenie - materiały do pobrania, informacje najpotrzebniejsze i podstawowe, świetnie poprowadzone. Bardzo dziękuję!
Marcin
Doskonałe spotkanie, niezwykle wartościowe i bogate w wiedzę. Dziękuję.
Kinga
Było bardzo treściwe, merytoryczne, z podaniem przykładów - może jeszcze jest możliwość innego spotkania z dr Lidią Zabłocką-Żytką, wierzę, że każde inne spotkanie będzie również na wysokim poziomie.
Agnieszka