⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5
"Jestem zachwycona poziomem szkolenia, kompetencjami pani Anny, umiejętnością przekazania wiedzy. Dziękuję."
Czas trwania: 3:02:19
NA SZKOLENIU:
✔️ Dowiesz się, jakie są współczesne modele rozumienia procesu żałoby oraz jak wspierać terapeutycznie osoby, które ją przechodzą.
✔️ Lepiej zrozumiesz rolę psychoterapii we wspieraniu osób przeżywających żałobę oraz jaki wpływ na pracę mają własne postawy i przekonania terapeuty.
✔️ Posłuchasz, jak osobista postawa terapeuty i przekonania na temat żałoby wpływa na postrzeganie i pracę z pacjentem w żałobie?
✔️ Dowiesz się, gdzie przebiega granica między naturalnym procesem żałoby a zaburzeniami zdrowia psychicznego?
OPRÓCZ TEGO:
Jakie są ważne obszary pracy z pacjentami w żałobie?
Jakie są inne, pozaterapeutyczne, sposoby wspierania osób w żałobie?
Ewolucja podejścia do procesu przeżywania żałoby.
Jakie jest miejsce psychoterapii we wspieraniu osób w procesie żałoby?
Podczas szkolenia omówione zostaną zarówno współczesne modele opisujące proces żałoby, jak i rola i miejsce psychoterapii w niesieniu pomocy osobom dotkniętym stratą. Szczególna uwaga zostanie zwrócona na osobiste przekonania i założenia, jakie mogą nosić w sobie terapeuci.
Szkolenie będzie okazją do poszerzenia własnej świadomości w obszarze rozumienia procesu żałoby i metod niesienia pomocy.
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej zrozumieć najnowsze modele opisujące proces żałoby oraz miejsce psychoterapii we wspieraniu osób przechodzących żałobę.
➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką żałoby oraz wsparcia terapeutycznego osób ją przechodzącą.
UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.
Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ
➡️ Psycholożka, psychoterapeutka Gestalt. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zrealizowała specjalizację z psychoterapii.
➡️ Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt organizowane przez Instytut Gestalt w Krakowie. Specjalizuje się w pomocy osobom cierpiącym z powodu kryzysów osobistych oraz trudności w bliskich relacjach.
➡️ Ważny obszar jej terapeutycznej praktyki stanowi wsparcie osób w żałobie, kobiet i par z doświadczeniem poronienia i straty okołoporodowej.
➡️ Od 2013 roku związana jest z Fundacją Nagle Sami. Obecnie zasiada w Radzie Fundacji.
➡️ Prowadzi webinary i warsztaty z tematyki pomocy psychologicznej w obliczu straty i psychoterapii okołoporodowej.