JAK ROZPOZNAWAĆ WCZESNE OZNAKI PSYCHOZY

I JAK POMÓC PACJENTOWI, KTÓRY ICH DOŚWIADCZA.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Bardzo interesujące szkolenie. Wiedza Profesora Gawędy - niezwykła, ogromny spokój i profesjonalizm."

Czas trwania: 3:06:16

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak można pomóc psychoterapeutycznie pacjentom, którzy doświadczają pierwszych stanów psychotycznych.


NA SZKOLENIU:

✔️ Lepiej zrozumiesz, w jaki sposób pracować z pacjentem, który doświadcza stanów pre-psychotycznych lub pierwszego epizodu psychozy?

✔️ Dowiesz się, jak pytać i dokonywać diagnozy różnicowej w zaburzeniach afektywnych oraz uzależnień od substancji, które mogą prezentować zbliżone objawy do psychozy.

✔️ Posłuchasz o przydatnych narzędziach pomagających rozpoznać ryzyko rozwoju psychozy?

✔️ Poznasz trudności etyczne związane z określaniem czynników ryzyka wystąpienia psychozy?

✔️ Dowiesz się, czym jest psychoza, doświadczenia podobne do doświadczeń psychotycznych oraz stany ryzyka rozwoju psychozy i jak można je rozpoznać możliwie wcześnie.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej poznać stany ryzyka wystąpienia psychozy, jej pierwsze objawy oraz dowiedzieć się jak pomóc pacjentowi/tce, który/a ich doświadcza.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana czynnikami ryzyka wystąpienia psychozy, diagnozy wczesnych jej objawów oraz metod pracy z pacjentami/tkami ich doświadczającymi.📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

dr hab. n. med. Łukasz Gawęda, prof. IP PAN


▶ Psycholog, kierownik Pracowni Psychopatologii Eksperymentalnej, Instytutu Psychologii PAN; wcześniej pracownik II Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2009 - 2019). Był również pracownikiem Uniwersytetu SWPS. Kierownik, wykonawca oraz opiekun grantów badawczych finansowanych ze środków MNiSW i NCN. Dwukrotny stypendysta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej oraz stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla młodych wybitnych naukowców. Przebywał na dwuletnim stypendium zagranicznym w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii w Hamburgu (Prof. Steffen Moritz). Ukończył szkolenie CBT z elementami terapii psychodynamicznej.

Prowadzi szkolenia z zakresu terapii CBT psychoz. Odbywał również staż naukowy w ośrodku badawczo-klinicznych Orygen Youth Center, Uniwersytet Melbourn w Australii (Prof. Barnaby Nelson), który zajmuje się wczesnymi psychozami oraz ryzykownymi stanami psychicznymi.

Autor wielu publikacji z zakresu psychologicznych mechanizmów psychoz.

OPINIE UCZESTNIKÓW

To było bardzo wartościowe spotkanie. Dużo wiedzy, w tym praktycznej, która mnie bardzo i interesuje. Dziękuję
Anetta
Szkolenie bardzo wartościowe, ogrom wiedzy.
Beata
Bardzo interesujące wydarzenie. Wiedza Profesora Gawędy - niezwykła, ogromny spokój i profesjonalizm.
Martyna