PACJENT PSYCHOTYCZNY W GABINECIE. SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Jak rozumieć psychozę? Jak rozpoznać, że pacjent doświadcza urojeń? Jak pracować z pacjentem psychotycznym i jak współpracować z innymi specjalistami/placówkami? O pracy z pacjentem psychotycznym opowie prof. Katarzyna Prot-Klinger, specjalistka w tej dziedzinie.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

▶ Czym jest psychoza?

▶ Myślenie o psychozie w różnych nurtach psychoterapeutycznych.

▶ Jak rozpoznawać, że pacjent cierpi na zaburzenia psychotyczne?

▶ Czy można prowadzić psychoterapię pacjenta z doświadczeniem psychozy?

▶ Na co zwracać uwagę w pracy terapeutycznej z osobami po/w trakcie kryzysu psychotycznego?

▶ Jak odnosić się do urojeń i treści wytwórczych u pacjenta?

▶ Przykłady z pracy klinicznej z pacjentami.

▶ Polecane miejsca, gdzie można kierować pacjentów z zaburzeniami psychotycznymi.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rozumienia i pracy z pacjentami z zaburzeniami psychotycznymi. Zapraszamy również studentów psychologii oraz wszystkie osób zainteresowane tematyką psychoterapii i leczenia zaburzeń psychotycznych.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

dr hab. KATARZYNA PROT-KLINGER

 prof. APS, specjalistka w zakresie prowadzenia psychoterapii osób  z zaburzeniami psychotycznymi, psychoterapeutka o orientacji analitycznej. Superwizorka grupowo-analityczna Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

OPINIE UCZESTNIKÓW

PAULINA
Bardzo dziękuję za rady i bardzo przydatne pytania w rozmowie z pacjentem psychotycznym oraz za ogrom szacunku w kontekście pacjenta! Niesamowite spotkanie i bardzo twórcze!
Marcin W.
Fantastyczne spotkanie, dla mnie po przerwie w szkoleniach. Pani profesor Prot-Kilnger w niesamowity sposób pokazała inne sposoby patrzenia i rozumienia nie tylko pacjenta psychotycznego, ale również całościowo zaburzeń psychicznych. Bardzo liczę na kolejne spotkanie z Panią profesor za pośrednictwem Dialogu.
Katarzyna
Tak, było to zdecydowanie najciekawsze szkolenie spośród tych, w których uczestniczyłam, bardzo mi pasował styl widzenia pacjentów i pracy z nimi w ujęciu Pani profesor oraz poruszane tematy.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś