PACJENT PSYCHOTYCZNY W GABINECIE. SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Jak rozumieć psychozę? Jak rozpoznać, że pacjent doświadcza urojeń? Jak pracować z pacjentem psychotycznym i jak współpracować z innymi specjalistami/placówkami? O pracy z pacjentem psychotycznym opowie prof. Katarzyna Prot-Klinger, specjalistka w tej dziedzinie.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

▶ Czym jest psychoza?

▶ Myślenie o psychozie w różnych nurtach psychoterapeutycznych.

▶ Jak rozpoznawać, że pacjent cierpi na zaburzenia psychotyczne?

▶ Czy można prowadzić psychoterapię pacjenta z doświadczeniem psychozy?

▶ Na co zwracać uwagę w pracy terapeutycznej z osobami po/w trakcie kryzysu psychotycznego?

▶ Jak odnosić się do urojeń i treści wytwórczych u pacjenta?

▶ Przykłady z pracy klinicznej z pacjentami.

▶ Polecane miejsca, gdzie można kierować pacjentów z zaburzeniami psychotycznymi.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rozumienia i pracy z pacjentami z zaburzeniami psychotycznymi. Zapraszamy również studentów psychologii oraz wszystkie osób zainteresowane tematyką psychoterapii i leczenia zaburzeń psychotycznych.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

dr hab. KATARZYNA PROT-KLINGER

 prof. APS, specjalistka w zakresie prowadzenia psychoterapii osób  z zaburzeniami psychotycznymi, psychoterapeutka o orientacji analitycznej. Superwizorka grupowo-analityczna Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

OPINIE UCZESTNIKÓW

PAULINA
Bardzo dziękuję za rady i bardzo przydatne pytania w rozmowie z pacjentem psychotycznym oraz za ogrom szacunku w kontekście pacjenta! Niesamowite spotkanie i bardzo twórcze!
Marcin W.
Fantastyczne spotkanie, dla mnie po przerwie w szkoleniach. Pani profesor Prot-Kilnger w niesamowity sposób pokazała inne sposoby patrzenia i rozumienia nie tylko pacjenta psychotycznego, ale również całościowo zaburzeń psychicznych. Bardzo liczę na kolejne spotkanie z Panią profesor za pośrednictwem Dialogu.
Katarzyna
Tak, było to zdecydowanie najciekawsze szkolenie spośród tych, w których uczestniczyłam, bardzo mi pasował styl widzenia pacjentów i pracy z nimi w ujęciu Pani profesor oraz poruszane tematy.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia