CZYM JEST DEPRESJA I JAK PRACOWAĆ Z JEJ OBJAWAMI NA RÓŻNYCH ETAPACH JEJ NASILENIA? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

Uwaga! Tytuł szkolenia został zmieniony, by lepiej oddać zawartość kursu. Poprzedni tytuł szkolenia brzmiał: JAK PRACOWAĆ Z BRAKIEM SIŁY I MOTYWACJI DO DZIAŁANIA U PACJENTA DEPRESYJNEGO?


Poznaj lepiej depresję, jej objawy oraz epidemiologię.

Dowiedz się, jakie są poziomy nasilenia depresji oraz jak pracować z pacjentem zależnie od poziomu nasilenia. 

Dowiedz się, jak radzić sobie jako terapeuta z trudnymi emocjami, które mogą się pojawić podczas pracy z pacjentem z objawem braku woli i energii do działania.


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA:

✔ Czym jest depresja i jak się przejawia?

✔ Jaka jest epidemiologia depresji?

✔ Jak rozpoznawać depresję oraz stopnie jej nasilenia?

✔ W jaki sposób depresja oddziałuje na pacjenta i jak on to odczuwa?

✔ W jaki sposób radzić sobie jako terapeuta z udzielającym się brakiem energii i poczuciem beznadziei?

✔ Poznasz skuteczne sposoby pracy w perspektywie interdyscyplinarnej z depresją, ze szczególnym uwzględnieniem objawu braku siły do działania.

✔ Poznasz perspektywę Gestalt i Psychodynamiczną, które mogą być przydatne w rozumieniu i pracy z pacjentem depresyjnym.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą lepiej zrozumieć i skuteczniej pracować z pacjentami z depresją na różnych etapach jej nasilenia. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych tematyką psychoterapii depresji.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

dr Agnieszka Mościcka Teske


Psycholog, psychoterapeutka, trenerka umiejętności psychologicznych i biegła sądowa, powoływana jako ekspert w sprawach o mobbing i molestowanie seksualne w miejscu pracy. Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie (akredytacja EAP i EAGT).

Zajmuje się problematyką stresu i sposobów radzenia sobie z nim, z uwzględnieniem czynników indywidualnych i środowiskowych, które chronią człowieka przed negatywnymi skutkami stresu. Jest autorką szeregu artykułów naukowych na temat stresu zawodowego i mobbingu.

Tworzy, współtworzy i realizuje programy edukacyjne oraz szkolenia dla biznesu i instytucji samorządowych z zakresu: rozwijania umiejętności społecznych (komunikowania się, asertywności, funkcjonowania w grupie), sposobów radzenia sobie ze stresem zawodowym, agresją, mobbingiem, molestowaniem seksualnym i dyskryminacją w miejscu pracy. Zajmuje się także wprowadzaniem procedur antymobbingowych i antydyskryminacyjnych. Współpracuje z Państwową Inspekcją Pracy.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Klaudia
Przydałaby się dłuższa część praktyczna i więcej czasu na pytania :) A Pani Mościcka-Teske oczywiście bardzo profesjonalna, pozytywna jak zawsze :)
Mariana
Ostatnia część spotkania była najbardziej wartościowa, byłoby dobrze jakby nie było tyle teorii na początku.
Gabriela
Bardzo bogate w merytorykę szkolenie, świetnie byłoby poszerzyć jeszcze część praktyczną odnoszącą się stricte do pracy z pacjentem.

Zobacz inne nasze szkolenia:

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia