PACJENT Z POCZUCIEM BEZNADZIEI - JAK PRACOWAĆ W GABINECIE PSYCHOTERAPEUTY? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Czy jest miejsce na nadzieję w sytuacjach beznadziejnych?

Dowiedz się, jaką rolę pełni nadzieja w procesie psychoterapii i jak pracować z pacjentami, którzy ją utracili.

Już teraz wykup dostęp do szkolenia, które poprowadzi dr Mariusz Wirga, psychiatra i psychoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, pracujący na co dzień z pacjentami chorującymi onkologicznie oraz osobami doświadczającymi bardzo trudnych sytuacji życiowych.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

➡ Czym jest nadzieja?

➡ Jaką rolę pełni nadzieja w procesie zdrowienia?

➡ W jaki sposób nadzieja łączy się z zaufaniem i wiarą?

➡ Jakie korzyści pacjent może czerpać z tego, że tkwi w beznadziei?

➡ Czym jest fałszywa nadzieja i fałszywa beznadzieja?

➡ Czy pozytywne myślenie może mieć swoje ciemne strony?

➡ W jaki sposób wzbudzać zdrową nadzieję w pacjentach?

➡ Na czym polega opór pacjenta w poczuciu beznadziei i jak z nim pracować?

➡ W jaki sposób chronić samego siebie przed wypaleniem zawodowym?


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów zainteresowanych tematyką pracy z pacjentami w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Skierowane jest również do studentów psychologi jaki wszelkich innych osób zainteresowanych tematyką roli nadziei i pracy z poczuciem beznadziei w psychoterapii.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

DR MARIUSZ WIRGA


Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Trener Terapii Simontonowskiej i Racjonalnej Terapii Zachowania, Trener Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Od dwunastu lat jest dyrektorem medycznym onkologii psychospołecznej w Instytucie Onkologii im. Malcolma Todda oraz konsultantem psychiatrycznym w Long Beach Memorial Medical Center w USA. Posiada 30 letnie doświadczenie pracy z pacjentami. Szkolił się u pionierów terapii poznawczo-behawioralnych takich jak Albert Ellis, Marsha Linehan, David Burns, a także Carl Simonton i Maxie C. Maultsby, Jr (których był bliskim współpracownikiem).

OPINIE UCZESTNIKÓW

Agnieszka
Bardzo, bardzo dziękuję <3. Wzruszająco szczere spotkanie. Niezwykle budujące i pomocne, bo autentyczne, bezpośrednie, przemyślane, dojrzałe, oparte na faktach i doświadczeniu własnym. Cudowne !! Dziękuję również Panu Piotrowi za odwagę w zadawaniu pytań, świetne prowadzenie, uważność i refleksje własne oraz syntezę :)
Małgorzata
Ciekawe refleksje i doświadczenia prowadzącego, ale trochę dla mnie męczące problemy z płynnością werbalną.
SABINA
Dużo rozważań teoretycznych (co wynikało głównie z pytań na czacie), brakowało mi praktycznego podejścia, na przykład rozwinięcia tematu pracy nad brakiem przywiązania do wyniku. Konkretów, nie tylko jak mówić i myśleć (co oczywiście też jest ważne), ale też co mówić.
PAULINA
Jedno z cenniejszych szkoleń w którym mogłam uczestniczyć! Zabieram wiele cennych wskazówek dla samej siebie, jak i dla przyszłej pracy terapeutycznej. Dziękuję!
Marcin.
Fantastyczne spotkanie. Dr Mariusz Wirga jest niesamowity i bardzo dziękuję za "amerykańskie" podejście, tak różne od naszego, często sztywnego i zamkniętego podwórka. Najlepsze szkolenie, na jakim byłem w Dialogu. Bardzo dziękuję.
Żaneta
Wspaniały człowiek i zaszczyt - móc kogoś takiego posłuchać!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś