⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,7/5
"Wziąłem dla siebie bardzo dużo z tego spotkania. Ciekawe refleksje i doświadczenia prowadzącego. Niesamowita wiedza, a jednocześnie wrażliwość i wyczucie."
Czas trwania: 3:03:33
NA SZKOLENIU:
➡️ Dowiesz się, na czym polega opór pacjenta w poczuciu beznadziei i jak z nim pracować.
➡️ Poznasz sposoby na wzbudzanie zdrowej nadziei w pacjentach.
➡️ Lepiej zrozumiesz, jakie korzyści pacjent może czerpać z tego, że tkwi w beznadziei.
➡️ Posłuchasz o tym, czym jest fałszywa nadzieja i fałszywa beznadzieja oraz czy pozytywne myślenie może mieć swoje ciemne strony.
➡️ Dowiesz się, w jaki sposób chronić samego siebie przed wypaleniem zawodowym.
Czym jest nadzieja? Czy jest miejsce na nadzieję w sytuacjach beznadziejnych? Jaką rolę pełni nadzieja w procesie zdrowienia? W jaki sposób łączy się z zaufaniem i wiarą?
Dowiedz się, jaką rolę pełni nadzieja w procesie psychoterapii i jak pracować z pacjentami, którzy ją utracili.
Już teraz wykup dostęp do szkolenia, które poprowadzi dr Mariusz Wirga, psychiatra i psychoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, pracujący na co dzień z pacjentami chorującymi onkologicznie oraz osobami doświadczającymi bardzo trudnych sytuacji życiowych.
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą i chcesz lepiej zrozumieć metody pracy z pacjentami w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.
➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką roli nadziei i pracy z poczuciem beznadziei w psychoterapii.
📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄
UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.
Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:
➡️ Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.
➡️ Trener Terapii Simontonowskiej i Racjonalnej Terapii Zachowania, Trener Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
➡️ Od dwunastu lat jest dyrektorem medycznym onkologii psychospołecznej w Instytucie Onkologii im. Malcolma Todda oraz konsultantem psychiatrycznym w Long Beach Memorial Medical Center w USA.
➡️ Posiada 30 letnie doświadczenie pracy z pacjentami.
➡️ Szkolił się u pionierów terapii poznawczo-behawioralnych takich jak Albert Ellis, Marsha Linehan, David Burns, a także Carl Simonton i Maxie C. Maultsby, Jr (których był bliskim współpracownikiem).
➡️ Inne szkolenia prowadzącego na platformie dialoteka.pl:
Seria:
Dla kogo: