PACJENT Z POCZUCIEM BEZNADZIEI - JAK PRACOWAĆ W GABINECIE PSYCHOTERAPEUTY? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Czy jest miejsce na nadzieję w sytuacjach beznadziejnych?

Dowiedz się, jaką rolę pełni nadzieja w procesie psychoterapii i jak pracować z pacjentami, którzy ją utracili.

Już teraz wykup dostęp do szkolenia, które poprowadzi dr Mariusz Wirga, psychiatra i psychoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, pracujący na co dzień z pacjentami chorującymi onkologicznie oraz osobami doświadczającymi bardzo trudnych sytuacji życiowych.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

➡ Czym jest nadzieja?

➡ Jaką rolę pełni nadzieja w procesie zdrowienia?

➡ W jaki sposób nadzieja łączy się z zaufaniem i wiarą?

➡ Jakie korzyści pacjent może czerpać z tego, że tkwi w beznadziei?

➡ Czym jest fałszywa nadzieja i fałszywa beznadzieja?

➡ Czy pozytywne myślenie może mieć swoje ciemne strony?

➡ W jaki sposób wzbudzać zdrową nadzieję w pacjentach?

➡ Na czym polega opór pacjenta w poczuciu beznadziei i jak z nim pracować?

➡ W jaki sposób chronić samego siebie przed wypaleniem zawodowym?


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów zainteresowanych tematyką pracy z pacjentami w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Skierowane jest również do studentów psychologi jaki wszelkich innych osób zainteresowanych tematyką roli nadziei i pracy z poczuciem beznadziei w psychoterapii.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

DR MARIUSZ WIRGA


Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Trener Terapii Simontonowskiej i Racjonalnej Terapii Zachowania, Trener Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Od dwunastu lat jest dyrektorem medycznym onkologii psychospołecznej w Instytucie Onkologii im. Malcolma Todda oraz konsultantem psychiatrycznym w Long Beach Memorial Medical Center w USA. Posiada 30 letnie doświadczenie pracy z pacjentami. Szkolił się u pionierów terapii poznawczo-behawioralnych takich jak Albert Ellis, Marsha Linehan, David Burns, a także Carl Simonton i Maxie C. Maultsby, Jr (których był bliskim współpracownikiem).

OPINIE UCZESTNIKÓW

Agnieszka
Bardzo, bardzo dziękuję <3. Wzruszająco szczere spotkanie. Niezwykle budujące i pomocne, bo autentyczne, bezpośrednie, przemyślane, dojrzałe, oparte na faktach i doświadczeniu własnym. Cudowne !! Dziękuję również Panu Piotrowi za odwagę w zadawaniu pytań, świetne prowadzenie, uważność i refleksje własne oraz syntezę :)
Małgorzata
Ciekawe refleksje i doświadczenia prowadzącego, ale trochę dla mnie męczące problemy z płynnością werbalną.
SABINA
Dużo rozważań teoretycznych (co wynikało głównie z pytań na czacie), brakowało mi praktycznego podejścia, na przykład rozwinięcia tematu pracy nad brakiem przywiązania do wyniku. Konkretów, nie tylko jak mówić i myśleć (co oczywiście też jest ważne), ale też co mówić.
PAULINA
Jedno z cenniejszych szkoleń w którym mogłam uczestniczyć! Zabieram wiele cennych wskazówek dla samej siebie, jak i dla przyszłej pracy terapeutycznej. Dziękuję!
Marcin.
Fantastyczne spotkanie. Dr Mariusz Wirga jest niesamowity i bardzo dziękuję za "amerykańskie" podejście, tak różne od naszego, często sztywnego i zamkniętego podwórka. Najlepsze szkolenie, na jakim byłem w Dialogu. Bardzo dziękuję.
Żaneta
Wspaniały człowiek i zaszczyt - móc kogoś takiego posłuchać!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia