PACJENT Z POCZUCIEM BEZNADZIEI - JAK PRACOWAĆ W GABINECIE PSYCHOTERAPEUTY?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,7/5

"Wziąłem dla siebie bardzo dużo z tego spotkania. Ciekawe refleksje i doświadczenia prowadzącego. Niesamowita wiedza, a jednocześnie wrażliwość i wyczucie."

Czas trwania: 3:03:33


Praktyczne szkolenie, na którym poznasz skuteczne metody pracy z pacjentami z poczuciem beznadziei.


NA SZKOLENIU:

➡️ Dowiesz się, na czym polega opór pacjenta w poczuciu beznadziei i jak z nim pracować.

➡️ Poznasz sposoby na wzbudzanie zdrowej nadziei w pacjentach.

➡️ Lepiej zrozumiesz, jakie korzyści pacjent może czerpać z tego, że tkwi w beznadziei.

➡️ Posłuchasz o tym, czym jest fałszywa nadzieja i fałszywa beznadzieja oraz czy pozytywne myślenie może mieć swoje ciemne strony.

➡️ Dowiesz się, w jaki sposób chronić samego siebie przed wypaleniem zawodowym.

Czym jest nadzieja? Czy jest miejsce na nadzieję w sytuacjach beznadziejnych? Jaką rolę pełni nadzieja w procesie zdrowienia? W jaki sposób łączy się z zaufaniem i wiarą?

Dowiedz się, jaką rolę pełni nadzieja w procesie psychoterapii i jak pracować z pacjentami, którzy ją utracili.

Już teraz wykup dostęp do szkolenia, które poprowadzi dr Mariusz Wirga, psychiatra i psychoterapeuta z 30-letnim doświadczeniem, pracujący na co dzień z pacjentami chorującymi onkologicznie oraz osobami doświadczającymi bardzo trudnych sytuacji życiowych.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą i chcesz lepiej zrozumieć metody pracy z pacjentami w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką roli nadziei i pracy z poczuciem beznadziei w psychoterapii.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

lek. Mariusz Wirga


➡️ Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, certyfikowany psychoonkolog i superwizor psychoonkologii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

➡️ Trener Terapii Simontonowskiej i Racjonalnej Terapii Zachowania, Trener Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

➡️ Od dwunastu lat jest dyrektorem medycznym onkologii psychospołecznej w Instytucie Onkologii im. Malcolma Todda oraz konsultantem psychiatrycznym w Long Beach Memorial Medical Center w USA.

➡️ Posiada 30 letnie doświadczenie pracy z pacjentami.

➡️ Szkolił się u pionierów terapii poznawczo-behawioralnych takich jak Albert Ellis, Marsha Linehan, David Burns, a także Carl Simonton i Maxie C. Maultsby, Jr (których był bliskim współpracownikiem).

➡️ Inne szkolenia prowadzącego na platformie dialoteka.pl:

OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo, bardzo dziękuję <3. Wzruszająco szczere spotkanie. Niezwykle budujące i pomocne, bo autentyczne, bezpośrednie, przemyślane, dojrzałe, oparte na faktach i doświadczeniu własnym. Cudowne !! Dziękuję również Panu Piotrowi za odwagę w zadawaniu pytań, świetne prowadzenie, uważność i refleksje własne oraz syntezę :)
Agnieszka
Ciekawe refleksje i doświadczenia prowadzącego, ale trochę dla mnie męczące problemy z płynnością werbalną.
Małgorzata
Dużo rozważań teoretycznych (co wynikało głównie z pytań na czacie), brakowało mi praktycznego podejścia, na przykład rozwinięcia tematu pracy nad brakiem przywiązania do wyniku. Konkretów, nie tylko jak mówić i myśleć (co oczywiście też jest ważne), ale też co mówić.
SABINA
Jedno z cenniejszych szkoleń w którym mogłam uczestniczyć! Zabieram wiele cennych wskazówek dla samej siebie, jak i dla przyszłej pracy terapeutycznej. Dziękuję!
PAULINA
Fantastyczne spotkanie. Dr Mariusz Wirga jest niesamowity i bardzo dziękuję za "amerykańskie" podejście, tak różne od naszego, często sztywnego i zamkniętego podwórka. Najlepsze szkolenie, na jakim byłem w Dialogu. Bardzo dziękuję.
Marcin.
Wspaniały człowiek i zaszczyt - móc kogoś takiego posłuchać!
Żaneta