CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW KONTEKSTUALNEJ TERAPII SCHEMATÓW? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Poznaj Kontekstualną Terapię Schematów i zainspiruj się nią do własnej pracy z pacjentami.

Dowiedz się, w jaki sposób Kontekstualna Terapia Schematów pracuje z pacjentami z zaburzeniami osobowości i czemu jest to tak skuteczna metoda w leczeniu tego rodzaju zaburzeń.

Dowiedz się, jak powstała Kontekstualna Terapia Schematów, czym się charakteryzuje oraz jaki jest jej najcenniejszy wkład w szersze spektrum psychoterapii.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

♦ Czym jest i jak powstała Kontekstualna Terapia Schematów?

♦ Jak KTS integruje terapię schematów z terapią akceptacji i zaangażowania?

♦ Jaka jest skuteczność KTS w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości i dysregulacji emocji?

♦ Poznasz najważniejsze techniki terapeutyczne KTS.

♦ Poznasz nowe modele trybów schematów.

♦ Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, chcących poznać podstawy kontekstualnej terapii schematów oraz zainspirować się najbardziej skutecznymi metodami tego nurtu do własnej pracy z pacjentami.

Skierowane jest również do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych tematem kontekstualnej terapii schematów.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Adam Elżanowski

➡ Jest magistrem psychologii, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo–behawioralnym (Certyfikat nr 500 PTTPB oraz certyfikowanym terapeutą European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (Europejski Certyfikat EABCT), w trakcie szkolenia podyplomowego – prowadzącego do uzyskania certyfikatu superwizora, dydaktyka w terapii poznawczo – behawioralnej.

➡ Posiada blisko 10-letnie doświadczenie w pracy klinicznej, w tym pracy na oddziałach dziennych, poradni zdrowia psychicznego. Pracował m.in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii (zamknięty ośrodek leczenia dzieci i młodzieży z podwójną diagnozą), Centrum Psychoterapii (oddział dzienny zaburzeń lękowo – depresyjnych i PZP), Kliniczne Centrum Zdrowia Psychicznego, Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego (Oddział dzienny leczenia zaburzeń lękowo – depresyjnych, PZP).

➡ Poza pracą kliniczną zajmuję się dydaktyką. Współpracuję z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, (gdzie prowadzi zajęcia ze studentami medycyny, z zakresu psychologii/psychoterapii, w języku angielskim), Uniwersytetem SWPS, (prowadzi zajęcia ze studentami psychologii studiów dziennych oraz zaocznych z zakresu psychoterapii), Laboratorium Cogito (prowadzi moduł z psychoterapii poznawczo – behawioralnej w krakowskiej szkole psychoterapii). Ponadto sam organizuję szkolenia z psychoterapii ACT (Acceptance and Commitment Therapy) – 3 fali terapii poznawczo–behawioralnej, psychoterapii PTSD (zespół stresu pourazowego) metodą przedłużonej ekspozycji.

➡ Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Pracuję pod stałą superwizją.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Marcin
Ciekawe spotkanie oraz temat - na pewno wrócę do nagrania. Poruszono wiele aspektów dotyczących terapii oraz pracy z pacjentem, dla mnie, konieczne będzie usystematyzowanie informacji.
Małgorzata
Myślę, że temat jest tak obszerny, że trudno go było zmieścić w 3 godziny.
Magdalena
Za dużo teorii dt. TS a za mało specyfiki kontekstualnej TS.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia