CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW SCHEMATU? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

Poznaj nurt terapii schematów, zainspiruj się i wykorzystaj w pracy z pacjentami.

✔ Podczas szkolenia poznasz podstawowe założenia terapii schematów.

✔ Dowiesz się, czym się charakteryzuje terapia schematów, jak interpretuje problemy pacjentów oraz jak w praktyce wygląda terapia w tym nurcie.

Szkolenie ma na celu przybliżenie tego nurtu terapii oraz poszerzenie Twojej perspektywy rozumienia problemów pacjentów oraz sposobów pracy z nimi z perspektywy terapii schematów.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

♦ Czym jest i na czym polega terapia schematów?

♦ Historia powstania nurtu terapii schematów.

♦ Jaki jest cel i założenia terapii schematów?

♦ Jakie są metody pracy i jak w praktyce wygląda praca terapeuty w nurcie terapii schematów?

♦ Przykłady pracy klinicznej z pacjentami w nurcie terapii schematów


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą zapoznać się bliżej z terapią schematów oraz zainspirować się tym nurtem terapii w pracy własnej z pacjentami. Zapraszamy również studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych tematyką podstaw terapii schematów.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Aleksandra Defranc

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo–behawioralny oraz certyfikowany psychoterapeuta Schematu. Absolwentka Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego w ramach specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowia. Ukończyła dwuletnie studium podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu. Autorka licznych warsztatów i programów szkoleniowych z zakresu psychoterapii oraz rozwoju osobistego w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim prowadząc zajęcia na Wydziale Psychologii. Współpracuje z Wyższą Szkołą ESPOCH, Wydziały Medycyny i Zdrowia Publicznego w Ekwadorze oraz z Instytutem Terapii Schematu IMTE w Meksyku aktywnie udzielając się na konferencjach i szkoląc przyszłych terapeutów. Na co dzień pracuje w "Zespole Gabinetów Psychoterapeutycznych OdNova", którego jest współzałożycielką oraz prowadzi prywatną praktykę w "Gabinecie Psychoterapeutyczno-Seksuologicznym HUMANA". Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, prowadzi terapię par, udziela konsultacji seksuologicznych. Prowadzi terapię w języku polskim, hiszpańskim oraz angielskim.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Magda
Jestem zachwycona. Jedno z najlepszych Waszych szkoleń. Prowadząca niesamowicie charyzmatyczna i autentyczna. Zdecydowanie zainteresowała mnie teorią schematu! Dziękuję!
Joanna
Fantastyczne, bardzo pomocne, otwierające szkolenie.
Marcin
Fantastyczne spotkanie! Jestem zachwycony połączeniem formy wykładu z warsztatem. Świetne pokazanie zarówno działania i wykorzystania praktycznego technik! Jedno z najlepszych szkoleń Dialogu, na którym byłem!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia