CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW SCHEMATU? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

Poznaj nurt terapii schematów, zainspiruj się i wykorzystaj w pracy z pacjentami.

✔ Podczas szkolenia poznasz podstawowe założenia terapii schematów.

✔ Dowiesz się, czym się charakteryzuje terapia schematów, jak interpretuje problemy pacjentów oraz jak w praktyce wygląda terapia w tym nurcie.

Szkolenie ma na celu przybliżenie tego nurtu terapii oraz poszerzenie Twojej perspektywy rozumienia problemów pacjentów oraz sposobów pracy z nimi z perspektywy terapii schematów.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

♦ Czym jest i na czym polega terapia schematów?

♦ Historia powstania nurtu terapii schematów.

♦ Jaki jest cel i założenia terapii schematów?

♦ Jakie są metody pracy i jak w praktyce wygląda praca terapeuty w nurcie terapii schematów?

♦ Przykłady pracy klinicznej z pacjentami w nurcie terapii schematów


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą zapoznać się bliżej z terapią schematów oraz zainspirować się tym nurtem terapii w pracy własnej z pacjentami. Zapraszamy również studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych tematyką podstaw terapii schematów.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Aleksandra Defranc

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo–behawioralny oraz certyfikowany psychoterapeuta Schematu. Absolwentka Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego w ramach specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowia. Ukończyła dwuletnie studium podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu. Autorka licznych warsztatów i programów szkoleniowych z zakresu psychoterapii oraz rozwoju osobistego w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim prowadząc zajęcia na Wydziale Psychologii. Współpracuje z Wyższą Szkołą ESPOCH, Wydziały Medycyny i Zdrowia Publicznego w Ekwadorze oraz z Instytutem Terapii Schematu IMTE w Meksyku aktywnie udzielając się na konferencjach i szkoląc przyszłych terapeutów. Na co dzień pracuje w "Zespole Gabinetów Psychoterapeutycznych OdNova", którego jest współzałożycielką oraz prowadzi prywatną praktykę w "Gabinecie Psychoterapeutyczno-Seksuologicznym HUMANA". Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, prowadzi terapię par, udziela konsultacji seksuologicznych. Prowadzi terapię w języku polskim, hiszpańskim oraz angielskim.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Magda
Jestem zachwycona. Jedno z najlepszych Waszych szkoleń. Prowadząca niesamowicie charyzmatyczna i autentyczna. Zdecydowanie zainteresowała mnie teorią schematu! Dziękuję!
Joanna
Fantastyczne, bardzo pomocne, otwierające szkolenie.
Marcin
Fantastyczne spotkanie! Jestem zachwycony połączeniem formy wykładu z warsztatem. Świetne pokazanie zarówno działania i wykorzystania praktycznego technik! Jedno z najlepszych szkoleń Dialogu, na którym byłem!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś