CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW SCHEMATU?

SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PYCHOTERAPEUTÓW

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Fantastyczne spotkanie! Jestem zachwycony połączeniem formy wykładu z warsztatem. Świetne pokazanie zarówno działania i wykorzystania praktycznego technik!"

Czas trwania: 2:59:45


Praktyczne szkolenie, na którym przybliżymy Ci metody skutecznej pracy z pacjentami w nurcie terapii schematów.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz lepiej metody pracy i to, jak w praktyce wygląda praca terapeuty w nurcie terapii schematów.

✔️ Zapoznasz się z przykładami pracy klinicznej z pacjentami w nurcie terapii schematów.

✔️ Dowiesz się, jaki jest cel i założenia terapii schematów. Posłuchasz też o jej historii.

Szkolenie ma na celu przybliżenie tego nurtu terapii oraz poszerzenie Twojej perspektywy rozumienia problemów pacjentów oraz sposobów pracy z nimi z perspektywy terapii schematów.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz zapoznać się bliżej z terapią schematów oraz zainspirować się tym nurtem terapii w pracy własnej z pacjentami.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką podstaw terapii schematów.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Aleksandra Defranc


➡️ psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo–behawioralny oraz certyfikowany psychoterapeuta Schematu. Absolwentka Wydziału Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego w ramach specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowia.

➡️ Ukończyła dwuletnie studium podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, Międzynarodowego Towarzystwa Terapii Schematu.

➡️ Autorka licznych warsztatów i programów szkoleniowych z zakresu psychoterapii oraz rozwoju osobistego w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Współpracuje z Uniwersytetem Warszawskim prowadząc zajęcia na Wydziale Psychologii. Współpracuje z Wyższą Szkołą ESPOCH, Wydziały Medycyny i Zdrowia Publicznego w Ekwadorze oraz z Instytutem Terapii Schematu IMTE w Meksyku aktywnie udzielając się na konferencjach i szkoląc przyszłych terapeutów.

➡️ Na co dzień pracuje w "Zespole Gabinetów Psychoterapeutycznych OdNova", którego jest współzałożycielką oraz prowadzi prywatną praktykę w "Gabinecie Psychoterapeutyczno-Seksuologicznym HUMANA". Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, prowadzi terapię par, udziela konsultacji seksuologicznych. Prowadzi terapię w języku polskim, hiszpańskim oraz angielskim.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Jestem zachwycona. Jedno z najlepszych Waszych szkoleń. Prowadząca niesamowicie charyzmatyczna i autentyczna. Zdecydowanie zainteresowała mnie teorią schematu! Dziękuję!
Magda
Fantastyczne, bardzo pomocne, otwierające szkolenie.
Joanna
Fantastyczne spotkanie! Jestem zachwycony połączeniem formy wykładu z warsztatem. Świetne pokazanie zarówno działania i wykorzystania praktycznego technik! Jedno z najlepszych szkoleń Dialogu, na którym byłem!
Marcin