CO KAŻDY PSYCHOTERAPEUTA POWINIEN WIEDZIEĆ O PROWADZENIU PACJENTÓW

PRZYJMUJĄCYCH FARMAKOTERAPIĘ? EDYCJA 2023


⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Rewelacyjne połączenie wiedzy medycznej z rozumieniem/ujęciem terapeutycznym sytuacji pacjenta. Jestem pod wrażeniem, że taki temat można przedstawić w ciekawy i znośny do przyjęcia dla nie-lekarza sposób".

Czas trwania: 03:05:13

Praktyczne szkolenie, które zapewni Ci najważniejszą pigułkę wiedzy na temat działania najpopularniejszych leków i ich efektów - pożądanych i ubocznych.


PO SZKOLENIU:

✔️ Wiesz, jak działają leki najczęściej przepisywane przez psychiatrów i jak farmakoterapia może pomóc w leczeniu zaburzeń psychicznych.

✔️ Poznajesz w przypadku jakich zaburzeń psychicznych farmakoterapia jest wskazana oraz może wzmacniać działania psychoterapeutyczne.

WIESZ WIĘCEJ O:

✔️ neuroleptykach przepisywanych w przypadku schizofrenii;

✔️ benzodiazepinach, kiedy są przypisywane i jakie jest ryzyko uzależnienia od nich;

POTRAFISZ WSKAZAĆ LEKI PRZEPISYWANE W PRZYPADKU:

✔️ ChAD;

✔️ depresji;

✔️ bezsenności.

ZNASZ ZASTOSOWANIE I SKUTECZNOŚĆ LEKÓW W PRZYPADKU LECZENIA:

✔️ Agresji, zaburzenia osobowości borderline, samouszkodzeń, agorafobii, fobii społecznej, jadłowstrętu psychicznego, bulimii, uzależnienia od alkoholu/benzodiazepin, zaburzeń lękowych.

Podczas szkolenia przewidziana jest sekcja pytań i odpowiedzi gdzie masz okazję zadać nurtujące Cię pytania osobie prowadzącej szkolenie.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz więcej wiedzieć, w jakich zaburzeniach leczenie farmakologiczne może stanowić skuteczne wsparcie psychoterapii oraz poznać działanie leków przepisywanych przez psychiatrów w przypadku zaburzeń psychicznych

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana farmakoterapią w zaburzeniach psychicznych.

  • UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

dr n. med. Władysław Sterna


➡️ Jest lekarzem specjalistą psychiatrą oraz psychoterapeutą. Pracuje w zawodzie od 32 lat.

➡️ Podstawowe doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na oddziale psychiatrycznym w Gorzowie Wlkp., przez 25 lat (ostatnie 17 lat jako ordynator).

➡️ W 1994r. zdał egzamin na pierwszy stopień specjalizacji z psychiatrii. W 1997r. uzyskał tytuł specjalisty psychiatry (egzamin zdany z wyróżnieniem). W 1999r. obronił pracę doktorską na Akademii Medycznej w Poznaniu. W latach 1996-2012 utworzył i prowadziłem Zespół Leczenia Środowiskowego.

➡️ Odbył pełne szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii afiliowanej przy SWPS w Warszawie. W maju 2016r. otrzymał certyfikat terapeuty środowiskowego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W październiku 2016r. zdał egzamin certyfikujący psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integracyjnej (nr 33). W lutym 2017r. uzyskał tytuł psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (nr 783).

Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych i psychoterapią. W swojej pracy stara się sięgać po rozwiązania płynące z różnych kierunków myślenia psychoterapeutycznego odnoszącego się do teorii i technik terapeutycznych.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo ciekawe szkolenie. Przekaz jasny, klarowny, dobrze prowadzony.
Monika
Jestem pod wrażeniem, że taki temat można przedstawić w ciekawy i znośny do przyjęcia dla nie-lekarza sposób.
Marta
Rewelacyjne połączenie wiedzy medycznej z rozumieniem/ujęciem terapeutycznym sytuacji pacjenta.
Małgorzata