Praktyczne i konkretne wskazówki od Violet Oaklander: jak pracować z trudnymi przypadkami w terapii dziecięcej?

Prowadząca: Violet Oaklander

Podczas tej konsultacji na żywo uzyskasz obraz tego, jak Violet Oaklander pracuje z różnymi dziećmi. Jednocześnie zdobędziesz praktyczne umiejętności, które możesz natychmiast zastosować wobec swoich klientów.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 01:48:00

🗓 Data premiery: 2011

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Praktyczne i konkretne wskazówki od Violet Oaklander: jak pracować z trudnymi przypadkami w terapii dziecięcejOprócz fascynujących i ilustrujących sesji konsultacyjnych, ten film wideo zawiera także krótki wywiad z Violet Oaklander przeprowadzony przez Victora Yaloma, w którym omawia ona swoje przemyślenia na temat konsultacji i znaczenia relacji terapeutycznej. Opowiada także o tym, dlaczego jej zdaniem wielu terapeutów dziecięcych musi nauczyć się być bardziej dyrektywnymi. Chociaż Oaklander określa siebie jako terapeutkę Gestalt, jej dogłębna wiedza i rozsądne, praktyczne sugestie będą pomocne dla wszystkich terapeutów pracujących z dziećmi.


Oglądając ten film:

  • Dowiesz się, jak Oaklander integruje sztuki ekspresyjne i terapię Gestalt.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności pracy z dziećmi, które doświadczyły różnych traum.
  • Nauczysz się technik, jakie pomagają dzieciom wyrażać emocje, zwłaszcza złość.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Violet Oaklander

▶ Dr Violet Oaklander jest znana na całym świecie ze swojego unikalnego podejścia, łączącego terapię Gestalt i techniki ekspresyjne w pracy z dziećmi i młodzieżą.

▶ Otrzymała kilka nagród i jest autorką licznych artykułów, a także dwóch książek: klasycznego “Windows to Our Children: A Gestalt Therapy Approach to Children and Adolescents” oraz niedawno wydanej “Hidden Treasure: A Map to the Child's Inner Self”.