INTERWENCJA KRYZYSOWA WOBEC PACJENTA, KTÓRY CHCE ODEBRAĆ SOBIE ŻYCIE

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Niezwykle merytoryczne i ciekawe szkolenie, bardzo dziękuję. Doceniam podjęcie tego trudnego, ale ważnego i potrzebnego tematu.”

Czas trwania: 3:06:57

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak rozpoznawać sygnały ostrzegawcze i jak zadziałać, kiedy pacjent ma zamiar odebrać sobie życie.


NA SZKOLENIU:

✔️ Zapoznasz się z opisami przypadków.

✔️ Posłuchasz o zasadach rozmowy z pacjentem z myślami samobójczymi oraz modelu pomocy pacjentowi w kryzysie suicydalnym.

✔️ Przedstawione zostaną cele interwencji kryzysowej w sytuacji zachowań samobójczych.

✔️ Poznasz sygnały ostrzegawcze i czynniki ryzyka popełnienia samobójstwa.

✔️ Dowiesz się, jakie są cechy syndromu presuicydalnego oraz czynniki chroniące przed popełnieniem samobójstwa.

✔️ Nauczysz się lepiej rozpoznawać poziomy ryzyka podjęcia próby samobójczej i wskazane interwencję. Poznasz też różne poziomy myśli realizacji planów samobójczych.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poznać czynniki ryzyka i sygnały ostrzegawcze samobójstw oraz dowiedzieć się, jakie skuteczne metody interwencji warto zastosować.

➡️ Szkolenie skierowane jest również do lekarzy psychiatrów, którzy chcą dowiedzieć się, jak rozmawiać z pacjentem z myślami samobójczymi.

➡️ Szkolenie skierowane jest również szeroko do pracowników służby zdrowia, oraz psychologów pracujących w różnych miejscach z ludźmi, którzy chcą zaznajomić się z metodami interwencji kryzysowej w przypadku osób z tendencjami suicydalnymi.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana skutecznych metod interwencji kryzysowej w sytuacjach, gdy ktoś chce odebrać sobie życie.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników:

Jolanta Palma


➡️ Suicydolog, konsultant i interwent kryzysowy, prowadzi szkolenia oraz konsultacje.

➡️ Współorganizator i ekspert platformy pomocowo-edukacyjnej „Życie Warte Jest Rozmowy” dla osób, które borykają się z myślami samobójczymi, mają za sobą próby samobójcze lub straciły kogoś w wyniku samobójstwa.

➡️ Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oraz Zespołu Roboczego ds. prewencji samobójstw i depresji przy Radzie ds. Zdrowia Publicznego.

➡️ Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych z suicydologii nt. interwencji kryzysowej i roli pracownika socjalnego w kontakcie z klientem w kryzysie suicydalnym.

➡️ Współautorka poradników z zakresu promocji zdrowia psychicznego i zapobiegania samobójstwom dla pracowników mediów, dla moderatorów i administratorów stron internetowych oraz postwencji w szkole.