PACJENCI Z NATRĘCTWAMI W GABINECIE PSYCHOTERAPEUTY.

SZKOLENIE Z DR N.MED. MACIEJEM ŻERDZIŃSKIM

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Spotkanie z doktorem było fascynujące. Dawno nie miałam tak ogromnej przyjemności w słuchaniu specjalisty, który patrzy na pacjenta całościowo. Niesamowite były wątki, które nie są popularne przy OCD i podkreślenie ich ważności i intensywności przy tego rodzaju zaburzeniach."

Czas trwania: 3:10:24


Praktyczne szkolenie, na którym poznasz skuteczne metody pracy z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.


NA SZKOLENIU:

✔️ Zapoznasz się z przykładami pracy klinicznej z pacjentami z OCD.

✔️ Dowiesz się, jak dopasowywać działania terapeutyczne zależnie od postaw pacjenta wobec własnego OCD oraz funkcji, jakie natręctwa u niego pełnią.

✔️ Posłuchasz o tym, jakie jest znaczenie leczenia farmakologicznego w terapii OCD.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób pracować z rodziną osoby cierpiącej na OCD.

✔️ Lepiej zrozumiesz objawy OCD pacjenta w szerokim kontekście innych jego dolegliwości.

✔️ Poznasz rolę systemu rodzinnego w powstawaniu i podtrzymywaniu natręctw u pacjentów.

✔️ Posłuchasz, jaką funkcję w psychopatologii i całości funkcjonowania psychicznego pełnią natręctwa.

✔️ Dowiesz się, jak rozumieć zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD) w nowoczesny sposób.


3-godzinne, certyfikowane szkolenie dla psychologów poprowadzi dr Maciej Żerdziński, uznany specjalista w tej dziedzinie, autor książki "Natręctwa" oraz Poradnika dla pacjentów cierpiących z powodu OCD i ich rodzin.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poszerzyć swoje kompetencje w obszarze pracy z pacjentami doświadczających zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematyką psychoterapii zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

dr n. med. Maciej Żerdziński


➡️ Lekarz psychiatra, ordynator oddziału, autor monografii "Natręctwa" oraz Poradnika Dla Pacjentów Cierpiących z Powodu OCD i ich rodzin.

➡️ Autor licznych publikacji związanych z szeroko rozumianą problematyką zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, wystąpień i działań edukacyjnych.

➡️ Organizator trzech ogólnopolskich konferencji naukowych-szkoleniowych poświęconych spektrum OCD.

➡️ Od 1994 roku związany z Centrum Psychiatrii w Katowicach, od 2006 roku pełni tam funkcję ordynatora oddziału.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Najlepsze szkolenie jakiego mogłam słuchać ostatnio w Dialogu, przygotowanie merytoryczne, dzielenie się swoim doświadczeniem, opis przypadku. Bardzo dużo zyskałam jako psychoterapeuta. Dużo informacji na przestrzeni tylko 3 godzin. Dziękuję.
Ewelina
Spotkanie z Doktorem było fascynujące. Dawno nie miałam tak ogromnej przyjemności w słuchaniu specjalisty, który patrzy na pacjenta całościowo. Pan doktor jest w moich oczach postacią autentyczną z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
KAMILA
Fantastyczne spotkanie, bardzo ciekawe treści warte zgłębienia zostały poruszone. Niesamowite były wątki, które nie są popularne przy OCD i podkreślenie ich ważności i intensywności przy tego rodzaju zaburzeniach. Świetne spotkanie.
Marcin