PACJENCI Z NATRĘCTWAMI W GABINECIE PSYCHOTERAPEUTY.

SZKOLENIE Z DR N.MED. MACIEJEM ŻERDZIŃSKIM

Dowiedz się, jak skuteczniej pracować z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

3-godzinne, certyfikowane szkolenie dla psychologów poprowadzi dr Maciej Żerdziński, uznany specjalista w tej dziedzinie, autor książki "Natręctwa" oraz Poradnika dla pacjentów cierpiących z powodu OCD i ich rodzin.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

✔ Jak rozumieć zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD) w nowoczesny sposób?

✔ Jak rozumieć objawy OCD pacjenta w szerokim kontekście innych jego dolegliwości?

✔ Jaką funkcję w psychopatologii i całości funkcjonowania psychicznego pełnią natręctwa?

✔ Jak dopasowywać działania terapeutyczne zależnie od postaw pacjenta wobec własnego OCD oraz funkcji, jakie natręctwa u niego pełnią?

✔ Jakie jest znaczenie leczenia farmakologicznego w terapii OCD?

✔ Jaka jest rola systemu rodzinnego w powstawaniu i podtrzymywaniu natręctw u pacjentów?

✔ W jaki sposób pracować z rodziną osoby cierpiącej na OCD?

✔ Poznasz przykłady pracy klinicznej pacjentów z OCD.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów, psychoterapeutów chcących poszerzyć swoje kompetencje w obszarze pracy z pacjentami doświadczających zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych. Skierowane jest również do studentów psychologi i innych osób zainteresowanych tematyką psychoterapii zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

DR N.MED. MACIEJ ŻERDZIŃSKI


lekarz psychiatra, ordynator oddziału, autor monografii "Natręctwa" oraz Poradnika Dla Pacjentów Cierpiących z Powodu OCD i ich rodzin. Autor licznych publikacji związanych z szeroko rozumianą problematyką zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, wystąpień i działań edukacyjnych. Organizator trzech ogólnopolskich konferencji naukowych-szkoleniowych poświęconych spektrum OCD. Od 1994 roku związany z Centrum Psychiatrii w Katowicach, od 2006 roku pełni tam funkcję ordynatora oddziału.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Ewelina
Najlepsze szkolenie jakiego mogłam słuchać ostatnio w Dialogu, przygotowanie merytoryczne, dzielenie się swoim doświadczeniem, opis przypadku. Bardzo dużo zyskałam jako psychoterapeuta. Dużo informacji na przestrzeni tylko 3 godzin. Dziękuję.
KAMILA
Spotkanie z Doktorem było fascynujące. Dawno nie miałam tak ogromnej przyjemności w słuchaniu specjalisty, który patrzy na pacjenta całościowo. Pan doktor jest w moich oczach postacią autentyczną z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Marcin
Fantastyczne spotkanie, bardzo ciekawe treści warte zgłębienia zostały poruszone. Niesamowite były wątki, które nie są popularne przy OCD i podkreślenie ich ważności i intensywności przy tego rodzaju zaburzeniach. Świetne spotkanie.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia