PACJENCI Z NATRĘCTWAMI W GABINECIE PSYCHOTERAPEUTY.

SZKOLENIE Z DR N.MED. MACIEJEM ŻERDZIŃSKIM

Dowiedz się, jak skuteczniej pracować z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

3-godzinne, certyfikowane szkolenie dla psychologów poprowadzi dr Maciej Żerdziński, uznany specjalista w tej dziedzinie, autor książki "Natręctwa" oraz Poradnika dla pacjentów cierpiących z powodu OCD i ich rodzin.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

✔ Jak rozumieć zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD) w nowoczesny sposób?

✔ Jak rozumieć objawy OCD pacjenta w szerokim kontekście innych jego dolegliwości?

✔ Jaką funkcję w psychopatologii i całości funkcjonowania psychicznego pełnią natręctwa?

✔ Jak dopasowywać działania terapeutyczne zależnie od postaw pacjenta wobec własnego OCD oraz funkcji, jakie natręctwa u niego pełnią?

✔ Jakie jest znaczenie leczenia farmakologicznego w terapii OCD?

✔ Jaka jest rola systemu rodzinnego w powstawaniu i podtrzymywaniu natręctw u pacjentów?

✔ W jaki sposób pracować z rodziną osoby cierpiącej na OCD?

✔ Poznasz przykłady pracy klinicznej pacjentów z OCD.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów, psychoterapeutów chcących poszerzyć swoje kompetencje w obszarze pracy z pacjentami doświadczających zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych. Skierowane jest również do studentów psychologi i innych osób zainteresowanych tematyką psychoterapii zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych.Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

DR N.MED. MACIEJ ŻERDZIŃSKI


lekarz psychiatra, ordynator oddziału, autor monografii "Natręctwa" oraz Poradnika Dla Pacjentów Cierpiących z Powodu OCD i ich rodzin. Autor licznych publikacji związanych z szeroko rozumianą problematyką zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, wystąpień i działań edukacyjnych. Organizator trzech ogólnopolskich konferencji naukowych-szkoleniowych poświęconych spektrum OCD. Od 1994 roku związany z Centrum Psychiatrii w Katowicach, od 2006 roku pełni tam funkcję ordynatora oddziału.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Ewelina
Najlepsze szkolenie jakiego mogłam słuchać ostatnio w Dialogu, przygotowanie merytoryczne, dzielenie się swoim doświadczeniem, opis przypadku. Bardzo dużo zyskałam jako psychoterapeuta. Dużo informacji na przestrzeni tylko 3 godzin. Dziękuję.
KAMILA
Spotkanie z Doktorem było fascynujące. Dawno nie miałam tak ogromnej przyjemności w słuchaniu specjalisty, który patrzy na pacjenta całościowo. Pan doktor jest w moich oczach postacią autentyczną z ogromną wiedzą i doświadczeniem.
Marcin
Fantastyczne spotkanie, bardzo ciekawe treści warte zgłębienia zostały poruszone. Niesamowite były wątki, które nie są popularne przy OCD i podkreślenie ich ważności i intensywności przy tego rodzaju zaburzeniach. Świetne spotkanie.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś