KIEDY TWÓJ PACJENT MA PROBLEMY ZE SNEM

- SZKOLENIE DLA PSYCHOTERAPEUTÓW

Twoi pacjenci zgłaszają problemy z bezsennością lub nadmierną sennością? Chcesz zrozumieć jak problemy ze snem wpływają na zdrowie psychiczne pacjentów i proces terapii? Chcesz lepiej zrozumieć przyczyny zaburzeń snu u pacjentów i objawem jakich problemów mogą one być? Chcesz poszerzyć swój warsztat pracy terapeutycznej o techniki pracy z pacjentami z zaburzeniami snu? 

Podczas trzygodzinnego szkolenia dowiesz się w jaki sposób współcześnie rozpoznawać i pomagać pacjentom poradzić sobie z najbardziej powszechnymi zaburzeniami snu. Szkolenie poprowadzi lek. psychiatra Piotr Krawczyk specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu. 

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

✔ Jakie są zaburzenia snu?

✔ Kiedy bezsenność jest zaburzeniem, a kiedy objawem?

✔ Co to jest technika ograniczania bodźców i jak ją stosować?

✔ Na czym polega terapia poznawczo - behawioralna bezsenności?

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów pragnących poszerzyć swoją wiedzę jak i warsztat pracy z pacjentami doświadczających zaburzeń snu. Szkolenie skierowane jest również do studentów psychologii oraz innych osób zainteresowanych tematyką zaburzeń snu i metodami pracy z nimi. 


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

PIOTR KRAWCZYK

Lekarz psychiatra. Specjalizuje się m.in. w leczeniu depresji, bezsenności, nerwic, lęku. Doświadczenie zdobywał w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. dr W. Orłowskiego w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – na Oddziale Chorób Afektywnych, Oddziale Psychogeriatrii, w Klinice Neurologii.


OPINIE UCZESTNIKÓW

PAULINA
Rewelacyjne szkolenie, bardzo ciekawe i wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób. Nie zdawałam sobie zupełnie sprawy z tego, że jest to tak ważny temat szczególnie z puntu widzenia psychoterapii.
Marcin W.
Bardzo ciekawe spotkanie - wartościowe przedstawienie sposobów praktycznego podejścia do pacjenta z bezsennością.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś