KIEDY TWÓJ PACJENT MA PROBLEMY ZE SNEM

- SZKOLENIE DLA PSYCHOTERAPEUTÓW

Twoi pacjenci zgłaszają problemy z bezsennością lub nadmierną sennością? Chcesz zrozumieć jak problemy ze snem wpływają na zdrowie psychiczne pacjentów i proces terapii? Chcesz lepiej zrozumieć przyczyny zaburzeń snu u pacjentów i objawem jakich problemów mogą one być? Chcesz poszerzyć swój warsztat pracy terapeutycznej o techniki pracy z pacjentami z zaburzeniami snu? 

Podczas trzygodzinnego szkolenia dowiesz się w jaki sposób współcześnie rozpoznawać i pomagać pacjentom poradzić sobie z najbardziej powszechnymi zaburzeniami snu. Szkolenie poprowadzi lek. psychiatra Piotr Krawczyk specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu. 

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

✔ Jakie są zaburzenia snu?

✔ Kiedy bezsenność jest zaburzeniem, a kiedy objawem?

✔ Co to jest technika ograniczania bodźców i jak ją stosować?

✔ Na czym polega terapia poznawczo - behawioralna bezsenności?

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów pragnących poszerzyć swoją wiedzę jak i warsztat pracy z pacjentami doświadczających zaburzeń snu. Szkolenie skierowane jest również do studentów psychologii oraz innych osób zainteresowanych tematyką zaburzeń snu i metodami pracy z nimi. 


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

PIOTR KRAWCZYK

Lekarz psychiatra. Specjalizuje się m.in. w leczeniu depresji, bezsenności, nerwic, lęku. Doświadczenie zdobywał w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. dr W. Orłowskiego w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – na Oddziale Chorób Afektywnych, Oddziale Psychogeriatrii, w Klinice Neurologii.


OPINIE UCZESTNIKÓW

PAULINA
Rewelacyjne szkolenie, bardzo ciekawe i wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób. Nie zdawałam sobie zupełnie sprawy z tego, że jest to tak ważny temat szczególnie z puntu widzenia psychoterapii.
Marcin W.
Bardzo ciekawe spotkanie - wartościowe przedstawienie sposobów praktycznego podejścia do pacjenta z bezsennością.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia