⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,7/5
"Szacunek dla wiedzy i doświadczenia prowadzącej. Bardzo dziękuję, ponieważ wiedza na temat dbania o siebie, a tym samym zwiększanie bezpieczeństwa i efektywności w pomocy pacjentom, jest niezwykle cenna."
Czas trwania: 3:01:17
NA SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ:
✔️ Jak radzić sobie z sytuacjami kryzysowymi w zawodzie terapeuty?
✔️ Co robić, aby nie ulec “zmęczeniu współczuciem”?
✔️ Jakie są trzy warunki osiągania dobrostanu?
✔️ Jak radzić sobie w czasach, gdy praca z pacjentem wydaje się szczególnie trudna?
✔️ Czym jest kryzys traumatyczny i jakie są jego objawy?
✔️ Jakie mogą być skutki kryzysu (np. wypalenie zawodowe) i jak do nich nie dopuścić?
✔️ Czym jest zjawisko poinfekcyjnego zespołu zmęczenia społecznego?
✔️ Jakie znaczenie w psychoterapii mają czynniki niespecyficzne, związane z osobą terapeuty?
✔️ Czym cechuje się kryzys związany z osobistym przeciążeniem terapeuty?
Swoim praktycznym doświadczeniem i wskazówkami podzieli się Wanda Szaszkiewicz, psycholog kliniczny, psychoterapeutka i certyfikowana superwizorka terapii z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, kierownik merytoryczny całościowego 4-letniego kursu dla psychoterapeutów w Szkole Psychoterapii Dialog.
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej poznać praktyczne wskazówki, jak skutecznie radzić sobie i efektywnie pracować w czasach wzmożonego poczucia zagrożenia i kryzysu.
➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem prewencji wypalenia zawodowego w zawodzie psychologa i terapeuty.
UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.
Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:
➡️ Psycholożka kliniczna z długoletnim stażem pracy jako psychoterapeutka i terapeutka par i rodzin.
➡️ Kierownik Merytoryczny certyfikowanego, całościowego kursu dla psychoterapeutów w ramach Szkoły Psychoterapii DIALOG.
➡️ Pracowała w Zespole Leczenia Domowego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie specjalizującym się w terapii rodzin na terenie domu pacjenta, zajmując się między innymi problematyką dziecka krzywdzonego, funkcjonującego w tzw. rodzinie wieloproblemowej.
➡️ Współtworzyła Krakowski Instytut Psychoterapii Stowarzyszenia Siemacha i prowadziła jego oddział w Nowej Hucie, który był nastawiony na pracę z rodzinami dysfunkcjonalnymi, zagrożonymi marginalizacją.
➡️ Założyła i koordynowała pracą Centrum Psychoterapii w Krakowie.
➡️ Jako superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego prowadzi superwizje indywidualne i zespołów, szkolenia z zakresu psychologii klinicznej i psychoterapii, między innymi w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Marii Orwid oraz Szkoły Psychoterapii Dialog, a także zajęcia dydaktyczne w Uniwersytecie SWPS.
➡️ Należy do zespołu redakcyjnego pisma „Psychoterapia” SNP PTP w którym prezentuje sylwetki psychoterapeutów.
➡️ Na platformie dialoteka.pl prowadziła szkolenie: