JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM Z PSYCHOGENNYMI ZABURZENIAMI EREKCJI? SZKOLENIE Z PROF. ZBIGNIEWEM LWEM-STAROWICZEM.

Tytuł szkolenia: Jak pracować z pacjentem z psychogennymi zaburzeniami erekcji?

Kiedy: 28 marca wtorek, 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO

99 ZŁ | KUP BILET

KUPUJĘ DOSTĘP DO 4 NADCHODZĄCYCH SZKOLEŃ W RAMACH SUBSKRYPCJI*

139 ZŁ | PRZEJDŹ DO ZAKUPU

Poznaj praktyczne metody pracy psychoterapeutycznej z pacjentami, którzy doświadczają zaburzeń erekcji z powodów psychogennych.

Dowiedz się, jakie są przyczyny somatyczne oraz psychologiczne zaburzeń erekcji u mężczyzn oraz jak te przyczyny zmieniały się na przestrzeni lat.

Poznaj prosty system diagnozy przesiewowej, który pomoże ci określić, czy zaburzenia erekcji, których doświadcza twój pacjent mają przyczynę somatyczną, psychologiczną, czy może łączoną.


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA:

✔ Jakie są najczęściej spotykane przyczyny zaburzeń erekcji?

✔ Jak przyczyny zaburzeń erekcji zmieniały się na przestrzeni lat?

✔ Jakie wyzwania stają przed mężczyznami we współczesnym świecie, które wpływają na ich libido oraz sprawność seksualną?

✔ Jak diagnozować, czy przyczyny zaburzeń erekcji są somatyczne, psychogenne czy mieszane?

✔ W jaki sposób psychoedukować pacjentów na temat zaburzeń erekcji?

✔ Poznasz praktyczne metody leczenia psychogennych zaburzeń erekcji:

-> Metody treningowe z udziałem partnerki/partnera

-> Metody relaksacyjne z desensytyzacją

-> Trening masturbacyjny przeznaczony dla psychogennych zaburzeń erekcji

✔ W jaki sposób pomagać terapeutycznie, jeśli para przychodzi razem do gabinetu?

✔ Jakie mają działanie leki proerekcyjne oraz jakie jest ich zastosowanie w terapii psychogennych zaburzeń erekcji?


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcę lepiej poznać przyczyny psychogennych zaburzeń erekcji oraz poznać skuteczne psychoterapeutyczne sposoby jej leczenia. Zapraszamy również studentów psychologii oraz osoby zainteresowane psychoterapią psychogennych zaburzeń erekcji.


JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się on-line na platformie Dialoteka.pl i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenia odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która wykupi jednorazowy bilet otrzyma 90-dniowy dostęp do nagrania. Osoby, które posiadają wykupioną subskrypcję szkoleń Szkoły Psychoterapii Dialog będą miały nieograniczony dostęp do nagrania ze szkolenia przez cały okres trwania ich subskrypcji.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz


Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1966). W 1981 roku obronił pracę doktorską, w 1986 habilitował się, w 1995 roku uzyskał tytuł profesora Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 1999 przez dwie kolejne kadencje pełnił funkcje Dziekana Wydziału Rehabilitacji, ponadto jest Kierownikiem Katedry Psychospołecznych Podstaw Rehabilitacji.

Kierownik Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie. Od 1994 roku pełni funkcję Konsultanta Krajowego z zakresu seksuologii. Kierownik naukowy i wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy z seksuologii i psychiatrii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.Co zyskuje wykupując subskrypcję?

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

 Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś

Szczegółowy opis oferty subskrypcji znajdziesz TUTAJ