JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM Z PSYCHOGENNYMI ZABURZENIAMI EREKCJI?

SZKOLENIE Z PROF. ZBIGNIEWEM LWEM-STAROWICZEM.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Bardzo dużo odpowiedzi na nasze pytania, dużo praktyki, a nie tylko suchej teorii znanej z książek. Dobrze było posłuchać legendy w obszarze seksuologii."

Czas trwania: 3:01:03

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz praktyczne metody pracy psychoterapeutycznej z pacjentami, którzy doświadczają zaburzeń erekcji z powodów psychogennych.


NA SZKOLENIU:

✔️ Dowiesz się, jak diagnozować, czy przyczyny zaburzeń erekcji są somatyczne, psychogenne czy mieszane? Poznasz prosty system diagnozy przesiewowej, który pomoże Ci określić, czy zaburzenia erekcji, których doświadcza Twój pacjent mają przyczynę somatyczną, psychologiczną, czy może łączoną.

✔️ Jakie praktyczne metody leczenia psychogennych zaburzeń erekcji stosują eksperci:

  • Metody treningowe z udziałem partnerki/partnera
  • Metody relaksacyjne z desensytyzacją
  • Trening masturbacyjny przeznaczony dla psychogennych zaburzeń erekcji

✔️ W jaki sposób pomagać terapeutycznie, jeśli para przychodzi razem do gabinetu?

✔️ Lepiej zrozumiesz działania leków proerekcyjnych oraz jakie jest ich zastosowanie w terapii psychogennych zaburzeń erekcji?

✔️ Poznasz przyczyny somatyczne oraz psychologiczne zaburzeń erekcji u mężczyzn oraz jak te przyczyny zmieniały się na przestrzeni lat.

✔️ Dowiesz się też, jak psychoedukować pacjentów na temat zaburzeń erekcji?


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem, seksuologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poznać przyczyny psychogennych zaburzeń erekcji oraz poznać skuteczne psychoterapeutyczne sposoby jej leczenia.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana psychoterapią psychogennych zaburzeń erekcji i seksuologią.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz


➡️ Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1966). W 1981 roku obronił pracę doktorską, w 1986 habilitował się, w 1995 roku uzyskał tytuł profesora Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

➡️ Od 1999 przez dwie kolejne kadencje pełnił funkcje Dziekana Wydziału Rehabilitacji, ponadto jest Kierownikiem Katedry Psychospołecznych Podstaw Rehabilitacji.

➡️ Kierownik Zakładu Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie.

➡️ Od 1994 roku pełni funkcję Konsultanta Krajowego z zakresu seksuologii. Kierownik naukowy i wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy z seksuologii i psychiatrii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

➡️ Inne szkolenia prowadzącego na platformie dialoteka.pl:

OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo dużo odpowiedzi na nasze pytania, dużo praktyki (niektórzy poświęcają 2h/ 3 na omawianie suchej teorii, większości znanej z książek. Super szkolenie :)
Anita
Bardzo wartościowe szkolenie!
Marzena
Liczyłam na jeszcze więcej konkretów dotyczących pracy seksuologicznej.
Aleksandra