GDY DOWIADUJESZ SIĘ, ŻE TWÓJ PACJENT MA ZABURZENIA PREFERENCJI SEKSUALNYCH - SZKOLENIE PROFESOR ZBIGNIEW LEW-STAROWICZ

Profesor nauk medycznych Zbigniew Lew Starowicz, uznany psychiatra, psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii i konsultant krajowy w tej dziedzinie będzie opowiadał o bardzo trudnych, ale i ciekawych zagadnieniach związanych z pedofilią.

Wykup dostęp do 3-godzinnego, praktycznego, certyfikowanego szkolenia.

Na szkoleniu dowiesz się jak:

✔ Rozumieć i diagnozować pedofilię;

✔ Pomagać pacjentom ze skłonnościami pedofilistycznymi;

✔ Przestrzegać nakazów prawa i prowadzić dokumentację medyczną takich pacjentów;

✔ Zabezpieczyć siebie przed niechcianymi konsekwencjami prawnymi i wyłudzeniami zaświadczeń;

✔ Odróżnić potencjalnie prawdziwego sprawcę od nieuczciwie oskarżonego.

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychoterapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat pracy o lepsze zrozumienie pacjentów z zaburzeniami preferencji seksualnych i otrzymać podstawowe narzędzia do pracy z nimi. Zapraszamy również psychologów, lekarzy, studentów psychologii, oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką pedofili i technik pracy terapeutycznej z tymi pacjentami.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Profesor Zbigniew Lew-Starowicz

Profesor nauk medycznych, polski psychiatra i psychoterapeuta, ekspert z zakresu seksuologii i konsultant krajowy w tej dziedzinie. Zbigniew Lew-Starowicz jest autorem licznych prac z zakresu psychiatrii, a zwłaszcza seksuologii. Opublikował też wiele pozycji popularnonaukowych. 

OPINIE UCZESTNIKÓW

Andrzej K.
Pan profesor ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę. Czasem snuje ciekawe dygresje.
Sandra S.
Z chęcią zapiszę się na każde spotkanie, w którym profesor Lew-Starowicz będzie dzielił się swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem.
Małgorzata G.
Bardzo wartościowe treści wypełnione przykładami z praktyki.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia 

Zobacz inne nasze szkolenia: