⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,75/5
Czas trwania: 02:59:51
Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jakie przyczyny najczęściej leżą u podłoża ciężkiej i chronicznej depresji oraz w jaki sposób można te źródła na psychoterapii wydobyć i z nimi pracować.
Podczas szkolenia dowiesz się, jak istotną rolę w terapii przewlekłej i ciężkiej depresji odgrywa relacja terapeutyczna z pacjentem oraz stworzenie pacjentowi przestrzeni do wyrażania głęboko stłumionych emocji.
Na szkoleniu:
➡️ Dowiesz się, w jaki sposób osobowość danego pacjenta wpływa na powstanie i podtrzymywanie objawów depresji
➡️ Dowiesz się, jakie przyczyny i stłumione emocje leżą najczęściej u podłoża ciężkiej i chronicznej depresji
➡️ Dowiesz się, jak w sposób bezpieczny zapraszać pacjenta do przeżywania ciężkich dla niego emocji (szczególnie złości i poczucia winy) w gabinecie terapeutycznym
➡️ Dowiesz się, w jaki sposób budować i korzystać z relacji ter
apeutycznej jako potężnego narzędzia do pracy z pacjentami z ciężką i chroniczną depresją
➡️ Poznasz przydatne narzędzia do pracy z depresją, które będziesz mógł/a wykorzystać w swojej pracy z pacjentami
➡️ Poznasz przykłady pracy klinicznej z pacjentami z ciężką i chroniczną depresją zarówno w warunkach gabinetowych, jak i szpitalnych
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu psychoterapii, w którym pracujesz i chcesz poznać skuteczne sposoby rozumienia i pracy z osobami cierpiącymi na chroniczną i przewlekłą depresję, zaczerpnięte z myślenia psychoanalitycznego i psychodynamicznego.
➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana tematem psychoterapii ciężkiej i chronicznej depresji.
UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.
Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:
➡️ Jest psychologiem, psychoterapeutą i superwizorem. Konsultuje pracę wielu publicznych placówek opieki zdrowotnej i opieki społecznej, jest także autorem i tłumaczem licznych publikacji poświęconych psychoterapii. Szczególne obszary jego klinicznych zainteresowań i kompetencji to głębokie zaburzenia osobowości, stany psychotyczne oraz głębokie, chroniczne depresje. W pracy klinicznej, organizacyjnej i naukowej opiera się na współczesnych koncepcjach psychoanalitycznych, poszukując jednocześnie wiarygodnych, pragmatycznych i skutecznych rozwiązań.
➡️ Jest współzałożycielem i członkiem zarządu Centrum Terapii Depresji. Organizuje prace ambulatoryjnej placówki klinicznej, oferującej wyspecjalizowane usługi z zakresu zdrowia psychicznego.
➡️ Współpracuje superwizyjnie z licznymi insytucjami publicznymi oraz prywatnymi gabinetami. Od lat konsultuje pracę Zespołu Placówek Specjalistycznych w Gdyni (psychoterapeutów, psychologów, pedagogów i socjoterapeutów), a także zespołu Centrum Zdrowia Psychicznego w Kościerzynie, pełniąc rolę superwizora Oddziału Psychiatrycznego i Punktu Zgłoszeniowo-Konsultacyjnego. Konsultuje zespoły placówek klinicznych m.in. w Krakowie (oddział psychiatryczny), Starogardzie Gdańskim (oddział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży) i Przasnyszu (poradnia dla dzieci i młodzieży), zaś w przeszłości superwizował pracę placówek publicznych m.in. w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Kartuzach i Pucku.