JAK PRACOWAĆ Z OSOBAMI, KTÓRE DOŚWIADCZYŁY OKOŁOPORODOWEJ STRATY DZIECKA? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

⭐ W trakcie 3-godzinnego szkolenia z Izabelą Barton-Smoczyńską poznasz skuteczne sposoby pracy z osobami, które doświadczyły straty dziecka w okresie okołoporodowym.

⭐ Naucz się od psychotraumatologa z ponad 25-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami, jak skutecznie pomagać osobom doświadczającym cierpienia spowodowanego stratą dziecka w okresie okołoporodowym.


Podczas szkolenia dowiesz się:

✔ Z jakim rodzajem doświadczeń i uczuć zmagają się osoby, które straciły dziecko w wyniku poronienia lub porodów przedwczesnych?

✔ W jaki sposób doświadczenie straty wpływa na kobietę, na partnera i na całą rodzinę?

✔ Jak odpowiednio reagować i pomagać osobom, które właśnie doświadczyły straty?

✔ W jaki sposób otoczenie (personel i rodzina) może być najbardziej pomocne w okresie tuż po utracie dziecka?

✔ Jak prowadzić skuteczny dialog z otoczeniem pacjentki, która doświadczyła straty?

✔ Jakie strategie są pomocne osobom w radzeniu sobie po poronieniu?

✔ W jaki sposób skutecznie wspierać proces przeżywania żałoby?

✔ Jaka jest rola interdyscyplinarnego zespołu terapeutycznego w pracy z osobami, które straciły dziecko?

✔ Poznasz przykłady kliniczne pracy z pacjentami.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów różnych nurtów, którzy chcą poznać skuteczne sposoby pracy i wspierania osób, które doświadczyły okołoporodowej straty dziecka. Zapraszamy także studentów psychologii i osoby zainteresowane skutecznymi metodami pracy i wspierania osób, które doświadczyły straty dziecka.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Izabela Barton-Smoczyńska

psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR. Trener biznesu i wykładowca. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie pracy z pacjentami z doświadczeniem traumy i straty. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu interwencji kryzysowych w organizacjach i zespołach pracowniczych w różnych sytuacjach konfliktowych, traumatycznych lub związanych ze zmianami zewnętrznymi lub strukturalnymi.


OPINIE UCZESTNIKÓW

KINGA
Fantastyczne szkolenie. Świetnie przygotowane. Ogromne kompetencje Pani Izabeli. Bardzo dziękuję.
NATALIA
Rewelacyjne szkolenie, naprawdę jestem pod wrażeniem wiedzy, wrażliwości i doświadczenia prowadzącej!! Bywałam na dłuższych, droższych szkoleniach a wynosiłam prawie nic w stosunku do ogromu dzisiejszych treści.
Marta
Spotkanie było bardzo konkretne. Szczególnie jestem wdzięczna za przykłady, jak pracować z osobami doświadczającymi okołoporodowej straty dziecka. Nie jest to moje pierwsze szkolenie w tym temacie i zawsze brakowało mi oparcia o przykłady i tego, jak wiedzę teoretyczną przełożyć na praktyczną pracę z pacjentką. Tutaj to znalazłam.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia 

Zobacz inne nasze szkolenia: