JAK PRACOWAĆ Z DOROSŁYMI PACJENTAMI Z ZESPOŁEM ASPERGERA (SPEKTRUM AUTYZMU)?

Czy wiesz, że wielu pacjentów, którzy są przyjmowani w gabinetach terapeutów ma zaburzenia ze spektrum autyzmu? Często ani sam pacjent, ani terapeuta nie zdaje sobie z tego sprawy. Tymczasem badania i praktyka pokazują, że dostosowanie swojego warsztatu pracy do potrzeb tej grupy pacjentów stanowi istotny czynnik wpływającym na sukces terapii.

Wykup dostęp do 3-godzinnego, praktycznego, certyfikowanego szkolenia.

Dzięki szkoleniu:

✔ Zyskasz wiedzę, jak rozpoznawać u swoich pacjentów zaburzenia ze spektrum autyzmu

✔ Dowiesz się, jakie są skuteczne metody pracy z zaburzeniami nastroju u osób dorosłych ze spektrum

✔ Nauczysz się rozpoznawać i rozumieć, z jakimi problemami i zaburzeniami mierzą się osoby dorosłe ze spektrum autyzmu

✔ Dowiesz się, jak dostosowywać znane Tobie metody pracy do potrzeb pacjentów ze spektrum autyzmu

Do kogo jest skierowane szkolenie?

Szkolenie skierowane jest zarówno do praktykujących psychoterapeutów zainteresowanych poszerzeniem swojego warsztatu pracy, jak i do studentów psychologii oraz innych osób zainteresowanych tematyką psychoterapii osób ze spektrum autyzmu.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Kamil Dante Lucci 

Psycholog i psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Absolwent University of St Andrews, gdzie specjalizował się w diagnozie i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Szkolił się w Beck Institute for Cognitive Behavior Therapy, University of Cambridge w Autism Research Centre oraz brał udział w szkoleniach Tony'ego Attwooda. Pracuje w Poradni Autystycznej UCK WUM oraz w Centrum Terapii Dialog.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Zuzanna
Bardzo jasne, konkretne wskazówki do pracy.
Iga.U
Sprawnie przeprowadzone szkolenie, zapewniona przestrzeń na pytania – ciekawe odpowiedzi Pana Kamila, wartościowe jak dla mnie 3 godziny. Jestem bardzo zadowolona. Sam sposób prowadzenia i mieszanka wykładu połączona z odpowiedziami na pytania zadawanymi za pośrednictwem moderatora - upłynniło szkolenie, super.
Katarzyna P.
Spotkanie bardzo profesjonalne, wykładowca - świetny fachowiec!
Paulina J.
Dużo wdzięczności czuje za to spotkanie, to była zawodowa uczta!
Anna
Bardzo ciekawe studia przypadków, wiele z tego wynika praktycznych informacji!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia