JAK PRACOWAĆ Z DOROSŁYM PACJENTEM Z ADHD?

SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW

I PSYCHOTERAPEUTÓW

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,5/5

"Bardzo fajne, że pojawiły się studia przypadków. Prowadzący ma olbrzymią wiedzę i duże doświadczenie, co słychać w jego wypowiedziach."

Czas trwania: 3:01:22


Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się jak rozpoznawać ADHD u dorosłych pacjentów oraz jak dopasowywać warsztat terapeutyczny pod potrzeby tej grupy klientów i wspierać proces leczenia.


NA SZKOLENIU:

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób skutecznie prowadzić terapeutycznie pacjenta dorosłego z ADHD?

✔️ Poznasz skuteczne narzędzia terapeutyczne we wspieraniu leczenia ADHD u dorosłych?

✔️ Ekspert dzieli się wiedzą na temat procesu diagnozy ADHD, a także leczenia.

✔️ Poszerzysz wiedzę na temat motywowania i wspierania pacjenta w procesie diagnostycznym.

✔️ Lepiej zrozumiesz, jakie są typowe trudności, z jakimi zmagają się osoby z ADHD i jakie są najczęstsze współwystępujące zaburzenia?

✔️ Posłuchasz o tym, czym jest oraz jak objawia się ADHD u osób dorosłych i jak rozpoznać, że pacjent się z nim zmaga.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz zgłębić swoją wiedzę o ADHD u dorosłych: czym jest, jak objawia, jak być skutecznym terapeutą dla tej grupy pacjentów.

➡️ Szkolenie skierowane jest również do lekarzy psychiatrów, do których trafiają dorośli pacjenci z objawami lub diagnozą ADHD.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem ADHD u dorosłych, które chcą poznać skuteczne sposoby pracy terapeutycznej z tą grupą pacjentów.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Kamil Dante Lucci


➡️ psycholog, certyfikowany psychoterapeuta CBT.

➡️ Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii.

➡️ Obecnie pracuje w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym WUM w Warszawie oraz Centrum Terapii Dialog. 

➡️ Specjalizuje się w diagnozie i terapii osób neuroróżnorodnych (w tym osób z ADHD i spektrum autyzmu). Jest w trakcie studiów doktoranckich na WUM.

➡️ Na platformie dialoteka.pl prowadził również szkolenie:

OPINIE UCZESTNIKÓW

Przydałoby się uzupełnienie szkolenia o wątki fizjologiczne/neurologiczne i chociaż zahaczenia o możliwości jakie dają nam inne nurty/podejścia.
Piotr
Super szkolenie! To jest kolejne szkolenie tego prowadzącego, który ma olbrzymią wiedzę i duże doświadczenie, co słychać w jego wypowiedziach. Bardzo dziękuję 🙂
Igor
Spodziewałam się większej ilości metod, niż podstawowe, neurotypowe organizowanie dnia. Spotykam klientów, którzy mimo motywacji mają to już za sobą i doświadczyli tych metod jako nieużytecznych i frustrujących (niekoniecznie przez wzgląd na rys narcystyczny)
Anna
Szkolenie godne polecenia ze względu na osobę prowadzącego - ogromna otwartość, tolerancyjność, luz, a poza tym duża dawka przydatnej wiedzy. Doceniam za dużą relacyjność pomimo nurtu i tematu szkolenia, które bazowało na bardzo konkretnych narzędziach.
Paulina
Bardzo ciekawe spotkanie oraz niezwykle ważny i trudny temat, dziękuję. Bardzo podobała mi się forma spotkania - obszerne części dotyczące pytań i odpowiedzi.
Marcin
Bardzo przyjemna atmosfera spotkania, konkrety i angażująca część warsztatowa to zdecydowanie plus.
Anna