JAK PRACOWAĆ Z DOROSŁYM PACJENTEM Z ADHD? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

Weź udział w praktycznym szkoleniu, podczas którego dowiesz się, jak rozpoznawać ADHD u dorosłych pacjentów oraz jak dopasowywać warsztat terapeutyczny pod potrzeby tej grupy klientów, a także jak wspierać proces leczenia tego zaburzenia.

Podczas szkolenia dowiesz się czym jest i jak objawia się ADHD u dorosłych oraz jak rozpoznać, że twój pacjent może mieć nierozpoznane ADHD.

Dowiesz się w jaki sposób przebiega proces diagnozy ADHD oraz jak motywować pacjenta, by zdecydował się go podjąć.

Poznasz trudności, z jakimi zmagają się pacjenci z ADHD oraz w dowiesz się w jaki sposób to zaburzenie wpływa na inne dolegliwości, które zgłaszają. Dowiesz się w końcu w jaki sposób wspierać pacjenta w terapii jego ADHD oraz jak dopasować warsztat terapeutyczny do potrzeb tej grupy pacjentów.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

♦ Czym jest oraz jak objawia się ADHD u osób dorosłych?

♦ Jakie są typowe trudności, z jakimi zmagają się osoby z ADHD i jakie są najczęstsze współwystępujące zaburzenia?

♦ Jak wygląda i przebiega proces diagnozy ADHD?

♦ Jak wygląda leczenie ADHD?

♦ Jak rozpoznać, że pacjent może cierpieć na ADHD?

♦ W jaki sposób motywować i wspierać pacjenta w procesie diagnostycznym?

♦ W jaki sposób skutecznie prowadzić terapeutycznie pacjenta dorosłego z ADHD?

♦ Jakie są skuteczne narzędzia terapeutyczne we wspieraniu leczenia ADHD u dorosłych?


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów chcących zgłębić swoją wiedzę o ADHD u dorosłych: czym jest, jak objawia, jak być skutecznym terapeutą dla tej grupy pacjentów. Zapraszamy również studentów psychologii i osoby zainteresowane tematem ADHD u dorosłych, które chcą poznać skuteczne sposoby pracy terapeutycznej z tą grupą pacjentów.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Kamil Dante Lucci

psycholog, certyfikowany psychoterapeuta CBT. Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie St. Andrews w Wielkiej Brytanii. Obecnie pracuje w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym WUM w Warszawie oraz Centrum Terapii Dialog. Specjalizuje się w diagnozie i terapii osób neuroróżnorodnych (w tym osób z ADHD i spektrum autyzmu). Jest w trakcie studiów doktoranckich na WUM.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Piotr
Przydałoby się uzupełnienie szkolenia o wątki fizjologiczne/neurologiczne i chociaż zahaczenia o możliwości jakie dają nam inne nurty/podejścia.
Igor
Super szkolenie! To jest kolejne szkolenie tego prowadzącego, który ma olbrzymią wiedzę i duże doświadczenie, co słychać w jego wypowiedziach. Bardzo dziękuję 🙂
Anna
Spodziewałam się większej ilości metod, niż podstawowe, neurotypowe organizowanie dnia. Spotykam klientów, którzy mimo motywacji mają to już za sobą i doświadczyli tych metod jako nieużytecznych i frustrujących (niekoniecznie przez wzgląd na rys narcystyczny)
Paulina
Szkolenie godne polecenia ze względu na osobę prowadzącego - ogromna otwartość, tolerancyjność, luz, a poza tym duża dawka przydatnej wiedzy. Doceniam za dużą relacyjność pomimo nurtu i tematu szkolenia, które bazowało na bardzo konkretnych narzędziach.
Marcin
Bardzo ciekawe spotkanie oraz niezwykle ważny i trudny temat, dziękuję. Bardzo podobała mi się forma spotkania - obszerne części dotyczące pytań i odpowiedzi.
Anna
Bardzo przyjemna atmosfera spotkania, konkrety i angażująca część warsztatowa to zdecydowanie plus.

Zobacz inne nasze szkolenia:

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia