JAK BYĆ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ DLA PACJENTA,

KTÓRY PRACUJE ZA DUŻO? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,5/5

"Świetne szkolenie! Bardzo dziękuję za interesujące spotkanie". 

Czas trwania: 03:06:08

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz konkretne metody i techniki pracy z pacjentami pracującymi za dużo lub uzależnionymi od pracy. Podczas szkolenia zapoznasz się również z warsztatem pracy Marii Rotkiel oraz jej doświadczeniami z tego rodzaju pacjentami.


NA SZKOLENIU:

➡️ Dowiesz się, jak różnicować osoby, które z różnych powodów pracują za dużo od takich od tych uzależnionych od pracy, poznasz też charakterystykę obu grup.

➡️ Poznasz zaczerpnięte z CBT praktyczne narzędzia terapeutyczne, które pomogą Ci w pracy z pacjentem przepracowującym się oraz uzależnionym.

➡️ Dowiesz się, które proste narzędzia terapeutyczne działają szybko i skutecznie, dając pacjentom ulgę w odczuwanych dolegliwościach i motywując ich do pogłębionej pracy nad sobą.

➡️ Dowiesz się, jak motywować pacjenta do zmiany na podstawie technik zaczerpniętych z coachingu.

➡️ Dowiesz się, z czego najczęściej wynika niezdrowy stosunek do pracy i jak wpływa na zjawisko wypalenia zawodowego.

➡️ Dowiesz się, kiedy omawiane interwencje są skuteczne a, w jakich okolicznościach nie działają i dlaczego.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym lub pracującym integracyjnie i chcesz wiedzieć, jak skutecznie pracować z pacjentami przepracowującymi się i uzależnionymi od pracy.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem przepracowywania się i uzależnienia od pracy.

➡️ Pracujesz jako psycholog, coach, manager, doradca zawodowy lub specjalista w dziale HR i chcesz lepiej rozumieć, na czym polega problematyka przepracowywania się i uzależnienia od pracy oraz poznać kilka praktycznych narzędzi pomocy takim osobom.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

Maria Rotkiel


➡️ Psycholog, certyfikowana terapeutka poznawczo-behawioralna European Association for Cognitive and Behavioural Therapies oraz certyfikowana Terapeutka Poznawczo – Behawioralna nr 129 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, trenerka motywacyjna, specjalistka public relations, do 2013 roku doktorantka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale kulturoznawstwa, trener, dydaktyk, doradca zawodowy i osobisty, publicystka.

➡️ Autorka poradników psychologicznych. Specjalizuje się między innymi w treningach i terapii wspierającej osoby o zaniżonej samoocenie oraz w doradztwie zawodowym i szkoleniach psychologicznych dotyczących efektywności zawodowej. Pracuje w nurcie poznawczo – behawioralnym, prowadząc doradztwo zawodowe, treningi efektywności zawodowej, terapię grupową, terapię par, terapię rodzinną oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Specjalizacja terapeutyczna: rozwój osobisty, doradztwo zawodowe (w tym doradztwo z zakresu kreowania wizerunku medialnego), mediacje i negocjacje, interwencja kryzysowa, zaburzenia nastroju, terapia par, uzależnienia, w tym uzależnienia niechemiczne.

➡️ Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju zawodowego, mediacji i negocjacji, psychologii biznesu, zarządzania zespołem, interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, psychoterapii zaburzeń seksualnych oraz terapii par.