⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5
Czas trwania: 03:02:06
Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak ADHD przejawia się w życiu osób dorosłych oraz jak skutecznie pomagać terapeutycznie tej grupie pacjentów.
Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są praktyczne techniki terapeutyczne, które sprawdzają się w pracy z dorosłymi osobami z ADHD oraz jakich porad czy metod unikać, ponieważ mają wątpliwą skuteczność, czy wręcz są szkodliwe.
NA SZKOLENIU:
➡️Dowiesz się, jakie inne zaburzenia współwystępują z ADHD.
➡️Dowiesz się, jaki związek ma ADHD z doświadczeniami traumatycznymi z okresu dziecięcego.
➡️Dowiesz się, jakich specyficznych trudności możesz się spodziewać podczas terapii osób dorosłych z ADHD.
➡️Dowiesz się, w jaki sposób ADHD łączy się z otyłością.
➡️Dowiesz się, w jaki sposób ADHD wpływa na trudności osób w obszarze pracy, edukacji i w relacjach oraz w jaki sposób te trudności są przejawem efektu ubocznego “dopasowania się” do środowiska.
➡️Dowiesz się, jakie są sprawdzone metody terapeutyczne skuteczne w pracy z osobami z ADHD.
➡️Dowiesz się, jakie metody i wskazówki są przydatne, a które nie są wskazane w pracy z osobami z ADHD.
➡️Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej.
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej zrozumieć objawy i trudności, jakich doświadczają dorosłe osoby z ADHD, a także jeśli chcesz poznać skuteczne metody pracy z dorosłymi osobami z ADHD zaczerpnięte z terapii CBT i ACT.
➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana psychoterapią osób dorosłych z ADHD.
Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:
➡️ Doktor habilitowany nauk biologicznych, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończył zaawansowane szkolenia z zakresu terapii schematu (ST), terapii odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych (EMDR), terapii akceptacji i zaangażowania (ACT i FACT) oraz terapii skoncentrowanej na współczuciu (CFT). Prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem podejść tzw. III fali CBT. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia i treningi dla psychoterapeutów, psychologów, nauczycieli i rodziców.
➡️ Pracuje naukowo w Instytucie Biologii i Ewolucji Człowieka, Wydział Biologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest autorem wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych, książek, rozdziałów oraz wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych, poświęconych głównie szeroko pojętej tematyce ADHD oraz stresu i traumy.