JAK BYĆ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ DLA DOROSŁYCH PACJENTÓW Z ADHD?

SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW

Tytuł szkolenia: Jak być skutecznym terapeutą dla dorosłych pacjentów z ADHD? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów

Kiedy: 13 grudnia (środa), 18:00-21:00 (dołącz na żywo lub obejrzyj nagranie!)

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak ADHD przejawia się w życiu osób dorosłych oraz jak skutecznie pomagać terapeutycznie tej grupie pacjentów.

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie są praktyczne techniki terapeutyczne, które sprawdzają się w pracy z dorosłymi osobami z ADHD oraz jakich porad czy metod unikać, ponieważ mają wątpliwą skuteczność, czy wręcz są szkodliwe.


NA SZKOLENIU:

➡️Dowiesz się, jakie inne zaburzenia współwystępują z ADHD.

➡️Dowiesz się, jaki związek ma ADHD z doświadczeniami traumatycznymi z okresu dziecięcego.

➡️Dowiesz się, jakich specyficznych trudności możesz się spodziewać podczas terapii osób dorosłych z ADHD.

➡️Dowiesz się, w jaki sposób ADHD łączy się z otyłością.

➡️Dowiesz się, w jaki sposób ADHD wpływa na trudności osób w obszarze pracy, edukacji i w relacjach oraz w jaki sposób te trudności są przejawem efektu ubocznego “dopasowania się” do środowiska.

➡️Dowiesz się, jakie są sprawdzone metody terapeutyczne skuteczne w pracy z osobami z ADHD.

➡️Dowiesz się, jakie metody i wskazówki są przydatne, a które nie są wskazane w pracy z osobami z ADHD.

➡️Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej zrozumieć objawy i trudności, jakich doświadczają dorosłe osoby z ADHD, a także jeśli chcesz poznać skuteczne metody pracy z dorosłymi osobami z ADHD zaczerpnięte z terapii CBT i ACT.


➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana psychoterapią osób dorosłych z ADHD.

JAKA JEST FORMA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się on-line na platformie Dialoteka.pl.

Czas trwania: 3 godziny – podczas szkolenia odbędzie się część wykładowa i moderowana sesja pytań i odpowiedzi.

Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która wykupi jednorazowy bilet, otrzyma 90-dniowy dostęp do nagrania. Osoby, które posiadają subskrypcję szkoleń, mają nieograniczony dostęp do nagrania ze szkolenia przez cały okres trwania ich subskrypcji.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

Kto poprowadzi szkolenie?

dr hab. prof. UAM Tomasz Hanć

➡️ Doktor habilitowany nauk biologicznych, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Ukończył zaawansowane szkolenia z zakresu terapii schematu (ST), terapii odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych (EMDR), terapii akceptacji i zaangażowania (ACT i FACT) oraz terapii skoncentrowanej na współczuciu (CFT). Prowadzi terapię poznawczo-behawioralną dzieci, młodzieży i dorosłych z wykorzystaniem podejść tzw. III fali CBT. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia i treningi dla psychoterapeutów, psychologów, nauczycieli i rodziców.

➡️ Pracuje naukowo w Instytucie Biologii i Ewolucji Człowieka, Wydział Biologii, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest autorem wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych, książek, rozdziałów oraz wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych, poświęconych głównie szeroko pojętej tematyce ADHD oraz stresu i traumy.