CO KAŻDY TERAPEUTA POWINIEN WIEDZIEĆ O GENOGRAMIE? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

🔔 Czym jest genogram i jakie są jego zastosowania w psychoterapii?

🔔 Dowiedz się, w jaki sposób genogram i myślenie o problemach pacjenta przez pryzmat przekazów transgeneracyjnych może pomóc Ci w skutecznej pracy z nim.

❗Już teraz wykup dostęp do praktycznego, certyfikowanego szkolenie on-line dla psychologów i psychoterapeutów: "Co każdy terapeuta powinien wiedzieć o genogramie?"


Podczas szkolenia dowiesz się:

☑ Do czego służy i jak można wykorzystać genogram w procesie terapii?

☑ Jak wygląda procedura jego realizacji?

☑ Kiedy warto stosować genogram w procesie terapii, i kiedy lepiej tego nie robić?

☑ W jaki sposób genogram i perspektywa transgeneracyjna może pomóc lepiej zrozumieć takie zagadnienia, jak: skutki traumy, występowanie zaburzeń psychicznych, relacje i trudności rodzinne, wpływ procesów społecznych wydarzeń historycznych na funkcjonowanie rodziny.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach, którzy chcą poznać genogram oraz dowiedzieć się w jaki sposób można go wykorzystać do pracy z parą, rodziną i pacjentem indywidualnym. Zapraszamy również studentów psychologii zainteresowanych tematyką psychoterapii systemowej.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Michał Melonowski

psycholog, psychoterapeuta systemowy certyfikowany w Polskim Towarzystwie Psychologicznym. Superwizor psychoterapii certyfikowany w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. W pracy psychoterapeutycznej specjalizuje się w terapii par oraz rodzin, zwłaszcza z dzieckiem w okresie adolescencji. Pracuje w Młodzieżowej Poradni Terapii i Rozwoju „Poza Iluzją” z rodzinami młodzieży cierpiącej z powodu różnych zaburzeń psychicznych. Prowadzi prywatny gabinet psychoterapeutyczny.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo dobry, ciekawy, wieloaspektowy wykład Pana Melonowskiego.
Karina
Miałam nadzieje, że więcej będzie informacji na temat pracy terapeutycznej na bazie genogramu.
Marta
Bardzo interesujący wykład, bardzo dziękuję!

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia