CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD TERAPEUTÓW ANALIZY TRANSAKCYJNEJ?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,7/5

"Prowadząca świetna - w lekki sposób przekazała wiedzę. Szkolenie fantastyczne, bardzo dużo treści, praktyczne wskazówki."

Czas trwania: 3:01:39


Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak wygląda w praktyce praca z pacjentami w nurcie psychoterapii opartej na analizie transakcyjnej.


NA SZKOLENIU:

✔️ Zapoznasz się z praktycznymi przykładami pracy klinicznej.

✔️ Lepiej zrozumiesz rolę skryptów (przyzwolenia, nakazy oraz programy) w formowaniu i podtrzymywaniu problemów pacjenta.

✔️ Posłuchasz o roli relacji terapeutycznej w AT.

✔️ AT jako metoda kontraktowa - czyli o istotności kontraktu terapeutycznego oraz ustanawiania wspólnych celów z pacjentem.

✔️ Stany Ja (Dziecko, Dorosły, Rodzic) - jak one wpływają na komunikację z innymi ludźmi?

✔️ Cztery poziomy diagnozy w AT.

✔️ Autonomia jako zdrowie.

✔️ Dowiesz się, czym jest i jak powstała analiza transakcyjna?

Poznaj nurt terapii oparty na analizie transakcyjnej, zdobądź nowe umiejętności przydatne w pracy z pacjentami.

Weź udział w szkoleniu z Anną Frączek, certyfikowaną nauczycielką i superwizorką w nurcie Analizy Transakcyjnej w dziedzinie psychoterapii i pionierką tego nurtu psychoterapii w Polsce.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej zapoznać się z nurtem psychoterapii analizy transakcyjnej w celu rozważenia rozpoczęcia edukacji w tym nurcie albo w celu zainspirowania się nim do pracy własnej w ramach integracyjnego postrzegania pracy terapeutycznej.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba psychoterapeutycznym nurtem analizy transakcyjnej.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

Anna Frączek


➡️ Jest certyfikowanym nauczycielem i superwizorem Analizy Transakcyjnej w dziedzinie psychoterapii (TSTA - P) egzaminy zdała w Wielkiej Brytanii oraz Francji. Certyfikat Analityka Transakcyjnego w dziedzinie psychoterapii (CTA) uzyskała Egzamin w Nivelles w Belgii w 2015 roku.

➡️ Jest absolwentką UAM, ukończyła specjalność kliniczną.

➡️  Zajmuje się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych i młodzieży w Centrum Analizy Transakcyjnej gdzie jest dyrektorem.

➡️  Prowadzi szkolenia z psychoterapii i superwizje.

➡️ Ukończyła półtoraroczny kurs „Terapii – Holistycznej Gestalt”. Jest absolwentką Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

➡️ Prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu diagnozy, psychoterapii i Analizy Transakcyjnej na Wydziale Psychologii i Kognitywistki UAM.

➡️  Superwizuje i wykłada psychoterapię w Szkole Analizy Transakcyjnej we Francji Centre Auvergnat de Formation en Analyse Transactionnelle (CAFAT).

OPINIE UCZESTNIKÓW

Doskonały przekaz, jasny, z ciekawymi przykładami.
Monika
Szkolenie zdecydowanie fantastyczne, bardzo dużo treści, praktyczne wskazówki.
Iwona
Uważam, że temat był zbyt obszerny, by udało się go omówić w ciągu jednego spotkania. Pozostaję z niedosytem i bez wizji całości. Takie tematy lepiej rozłożyć na dwa spotkania.
Małgorzata
Dziś wykładowczyni - jak aktorka, czułam się jak w teatrze na super sztuce.
Ewa
Dziękuję za wspaniałe spotkanie i świetnie przekazaną wiedzę :)
Jarosław
Prowadząca świetna - w lekki sposób przekazała wiedzę.
Olga