CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD PSYCHOTERAPEUTÓW PRACY Z PROCESEM? POZNAJ PRAKTYCZNE TECHNIKI I METODY PRACY?

Dowiedz się, czym jest i jak w praktyce wygląda praca terapeutyczna w nurcie pracy z procesem.

Poznaj praktyczne metody i techniki terapeutyczne stosowane w nurcie pracy z procesem, które mogą zainspirować Cię do pracy własnej z pacjentami.

Poszerz swoje horyzonty terapeutyczne o nurt pracy z procesem i dowiedz się, co ten kierunek psychoterapii może wnieść do Twojego rozumienia pracy z pacjentem.


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS SZKOLENIA:

✔ Jakie są podstawowe pojęcia oraz narzędzia wykorzystywane w nurcie pracy z procesem?

✔ Poznasz praktyczne umiejętności i metaumiejętności, jakie posiada terapeuta pracy z procesem.

✔ W jaki sposób każdy terapeuta może włączyć myślenie procesowe i pewne metody pracy do własnego warsztatu terapeutycznego?

✔ Przykłady praktycznej pracy klinicznej z pacjentami.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i psychoterapeutów wszelkich nurtów chcących poznać nurt terapii, jakim jest praca z procesem i zainspirować się mocnymi stronami tego nurtu do własnej pracy z pacjentami. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz osób zainteresowanych poznaniem nurtu terapii pracy z procesem.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

dr Maciej Popławski


Jest absolwentem psychologii i socjologii, doktorem nauk społecznych. Ukończył całościowe szkolenie psychoterapeutyczne rekomendendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także szkolenie podstawowe i zaawansowane z terapii opartej na mentalizacji certyfikowane przez Anna Freud Center. Posiada uprawnienia dyplomowanego psychoterapeuty pracy z procesem (PTPP, IAPOP). Jest również certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (ECP).

Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Pracuje z osobami zmagającymi się ze stanami depresyjnymi i lękowymi, bezsennością, zaburzeniami odżywiania się, objawami psychosomatycznymi, traumą, żałobą, trudnościami w relacjach z ludźmi, w pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym. Wspiera pary w rozwiązywaniu konfliktów, pogłębianiu komunikacji, radzeniu sobie z kryzysami, budowaniu więzi, rozumieniu własnych potrzeb oraz ich wyrażaniu.

Psychoterapią zajmuje się od 2006 roku. Na początku pracował w Centrum Rodziny i Praw Dziecka, a następnie przez kilka lat w Poradni Psychoterapii i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Prywatną praktykę terapeutyczną prowadzi od 2008 roku. Pracuje jako adiunkt w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW, gdzie obronił pracę doktorską pt."Psychoterapia i Nowoczesność. Perspektywa socjologiczna". Jest również założycielem Forum Głębokiej Demokracji, organizacji zajmującej się rozwiązywaniem konfliktów, facylitacją oraz wspieraniem społeczności w obliczu kryzysu.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Katarzyna
Szkolenia są coraz lepsze i to również.
Małgorzata
Trudno było mi zrozumieć omówienie scen filmu nie widząc fragmentu.
Rafał
Nieco więcej praktycznych treści.

Zobacz inne nasze szkolenia:

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia