CZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ OD PSYCHOTERAPEUTÓW PRACY Z PROCESEM? POZNAJ PRAKTYCZNE TECHNIKI I METODY PRACY?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,4/5

Dowiedz się, czym jest i jak w praktyce wygląda praca terapeutyczna w nurcie pracy z procesem.

Czas trwania: 3:01:18

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz metody i techniki terapeutyczne stosowane w nurcie pracy z procesem, które mogą zainspirować Cię do pracy własnej z pacjentami.


NA SZKOLENIU:

✔️ Zapoznasz się z przykładami praktycznej pracy klinicznej z pacjentami.

✔️ Poznasz praktyczne umiejętności i metaumiejętności, jakie posiada terapeuta pracy z procesem.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób każdy terapeuta może włączyć myślenie procesowe i pewne metody pracy do własnego warsztatu terapeutycznego?

✔️ Lepiej zrozumiesz podstawowe pojęcia oraz narzędzia wykorzystywane w nurcie pracy z procesem?

Poszerz swoje horyzonty terapeutyczne o nurt pracy z procesem i dowiedz się, co ten kierunek psychoterapii może wnieść do Twojego rozumienia pracy z pacjentem.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej poznać nurt terapii, jakim jest praca z procesem i zainspirować się mocnymi stronami tego nurtu do własnej pracy z pacjentami.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana poznaniem nurtu terapii pracy z procesem.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

dr Maciej Popławski


➡️ Jest absolwentem psychologii i socjologii, doktorem nauk społecznych.

➡️ Ukończył całościowe szkolenie psychoterapeutyczne rekomendendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także szkolenie podstawowe i zaawansowane z terapii opartej na mentalizacji certyfikowane przez Anna Freud Center.

➡️ Posiada uprawnienia dyplomowanego psychoterapeuty pracy z procesem (PTPP, IAPOP). Jest również certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (ECP).

➡️ Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Pracuje z osobami zmagającymi się ze stanami depresyjnymi i lękowymi, bezsennością, zaburzeniami odżywiania się, objawami psychosomatycznymi, traumą, żałobą, trudnościami w relacjach z ludźmi, w pracy oraz zainteresowanymi rozwojem osobistym. Wspiera pary w rozwiązywaniu konfliktów, pogłębianiu komunikacji, radzeniu sobie z kryzysami, budowaniu więzi, rozumieniu własnych potrzeb oraz ich wyrażaniu.

➡️ Psychoterapią zajmuje się od 2006 roku. Na początku pracował w Centrum Rodziny i Praw Dziecka, a następnie przez kilka lat w Poradni Psychoterapii i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Prywatną praktykę terapeutyczną prowadzi od 2008 roku. Pracuje jako adiunkt w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW, gdzie obronił pracę doktorską pt."Psychoterapia i Nowoczesność. Perspektywa socjologiczna".

➡️ Jest również założycielem Forum Głębokiej Demokracji, organizacji zajmującej się rozwiązywaniem konfliktów, facylitacją oraz wspieraniem społeczności w obliczu kryzysu.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Szkolenia są coraz lepsze i to również.
Katarzyna
Trudno było mi zrozumieć omówienie scen filmu nie widząc fragmentu.
Małgorzata
Nieco więcej praktycznych treści.
Rafał