JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM, KTÓRY ZGŁASZA BRAK SENSU W ŻYCIU? WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT

O PODSTAWY LOGOTERAPII.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Żadne szkolenie mnie tak głęboko nie poruszyło i nie wywołało tylu refleksji. Podejście logoterapeutyczne odbieram jako bardzo autentyczne, życzliwe i budujące prawdziwą, szczerą relację. A przy tym daje bardzo konkretne narzędzia do pracy. Super!"

Czas trwania: 03:05:02

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak rozmawiać z pacjentami o celu i sensie życia, wykorzystując podstawy logoterapii stworzonej przez Viktora Frankla.

Na szkoleniu zobaczysz, jak w praktyce wygląda praca metodą logoterapii i jak może Ci ona pomóc w pracy z pacjentami nad światem wartości oraz sensu i celu życia.

NA SZKOLENIU:

➡️ Zobaczysz scenkę, w której trakcie pokażemy, jak w praktyce wygląda praca logoterapeutyczna.

➡️ Dowiesz się, jak można integrować logoterapię z innymi nurtami terapeutycznymi, dzięki czemu otrzymasz narzędzie jeszcze lepszej pomocy pacjentom.

➡️ Dowiesz się, co wyróżnia logoterapię na tle innych nurtów psychoterapeutycznych.

➡️ Poznasz metody pracy i zrozumienia pacjenta stosowane w logoterapii z uwzględnieniem wartości i duchowości oraz służące do pracy nad nimi.

➡️ Prowadzący przedstawi ćwiczenia związane z trzema wolami, które rządzą człowiekiem według logoterapii (wola sensu, wola przyjemności i wola mocy). Uczestnicy sami będą mogli ich doświadczyć!

➡️ Dowiesz się, jak wprowadzać temat sensu i celu życia oraz duchowości (w znaczeniu niereligijnym) na sesję ze swoimi pacjentami i jak z nimi pracować.

➡️ Lepiej zrozumiesz, w jaki sposób rozmawiać o duchowości z pacjentem i jak odróżniać zdrową duchowość od niezdrowej.


WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU, JEŚLI:

➡️ Jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz wiedzieć, jak pracować z pacjentami nad sensem i celem w życiu przy wykorzystaniu technik zaczerpniętych z logoterapii.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem logoterapii oraz pracy terapeutycznej nad sensem, celem, duchowością i wartościami.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Jakub Mikołajczak


➡️ Jest psychoterapeutą pracującym w nurcie humanistyczno-egzystencjalnym. Pracą w dziedzinie zdrowia psychicznego zajmuje się od 2012 roku.

➡️ Jako psychoterapeuta głównie wykorzystuje podejście humanistyczno-egzystencjalne, w tym również logoterapeutyczne. Szczególnie bliska jest mu Terapia skoncentrowana na osobie stworzona przez Carla Rogersa oraz Logoterapia w ujęciu Viktora Frankla.

Niezwykle cenne szkolenie, głównie ze względu na treści, które w moim odczuciu są często pomijane w pracy z pacjentem - taki znak "stop", by zobaczyć nie tylko problem pacjenta, ale przede wszystkim jego samego jako wartość. Bardzo dziękuję za to spotkanie - ukłony dla Pana Petera, za chęć podzielenia się z nami kawałkiem swojej historii - bardzo wartościowe doświadczenie i całe szkolenie.
Marcin
Bardzo wartościowe szkolenie, świetny prowadzący z ogromną praktyką.
Marzena
Wyjątkowe szkolenie - przystępnie podana wiedza, przykłady, praca na żywo. Wzbogacające nie tylko zawodowo, ale i osobiście.
Bożena