Jak uzdrawiać skutki nadużyć i przemocy doświadczanych w dzieciństwie poprzez psychodramę?

- sesja psychodramy prowadzona przez Tiane Daytone

Prowadząca: Tian Dayton

Psychodramatystka Tian Dayton demonstruje w tym pokazie na żywo, jak psychodrama może leczyć skutki znęcania się w wieku dziecięcym. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 1:38:00

🗓 Data premiery: 2009

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak uzdrawiać skutki nadużyć i przemoc doświadczanych w dzieciństwie poprzez psychodramę?

- sesja psychodramy prowadzona przez Tiane Daytone


Trauma związana z wykorzystywaniem w dzieciństwie pozostaje w nas uwięziona i zagraża naszemu poczuciu bezpieczeństwa i dobrostanowi w dorosłym życiu. Psychodrama pozwala nam bezpiecznie powrócić do miejsca, w którym w przeszłości byliśmy wykorzystywani i nadać sens temu doświadczeniu z perspektywy osoby dorosłej. 

W tym filmie zobaczymy Boba, który obawia się, że nieświadomie przekazuje swojej czteroletniej wnuczce "dziedzictwo przemocy", jakiej doświadczył ze strony swojego ojczyma. Odgrywa sceny ze swoją matką, ojczymem i wnuczką, grając zarówno siebie, jak i odwracając role. W ten sposób Tiane Dayton pomaga Bobowi uwolnić ukryte emocje, powiedzieć rzeczy, których nigdy nie powiedział jako dziecko i zrozumieć jego przeszłe i obecne relacje. 

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj
Bardzo dobre szkolenie, mnóstwo wiedzy.
Joanna
Niezwykłość metody i osoby terapeuty. Poruszające.
Wioletta

Recenzje Użytkowników

Tian Dayton

▶ Dr Tian Dayton przez dwie i pół dekady prezentowała psychodramę szerokiej publiczności w Stanach Zjednoczonych. Przez osiem lat uczyła psychodramy na Uniwersytecie Nowojorskim, a przez siedem była dyrektorką ds. rozwoju programu w Caron Treatment Center.

▶ Obecnie jest dyrektorką The New York Psychodrama Training Institute.

▶ Jest autorką wielu książek, w tym “The Living Stage: A Step-by-Step Guide to Psychodrama”, “Sociometry and Group Psychotherapy”, “The Drama Within: Psychodrama and Experiential Therapy” oraz “Emotional Sobriety: From Relationship Trauma to Resilience and Balance”.