JAK ŚWIADOMIE POSŁUGIWAĆ SIĘ GŁOSEM? EMISJA GŁOSU DLA PSYCHOLOGÓW

I PSYCHOTERAPEUTÓW

Uwaga tytuł szkolenia został zmieniony by lepiej reprezentować treść szkolenia. Stary tytuł szkolenia to: JAK ŚWIADOMIE POSŁUGIWAĆ SIĘ GŁOSEM, ABY BYĆ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ? EMISJA GŁOSU, JAKO PRAKTYCZNE NARZĘDZIE

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,5/5

"Fantastyczne spotkanie, bardzo dziękuję! Najpiękniej słownie przeprowadzone szkolenie w jakim uczestniczyłem, nie mam wątpliwości. Świetny pomysł z częścią teoretyczną, a następnie przejście do praktyki."

Czas trwania: 3:01:32


Praktyczne szkolenie, po którym poczujesz się pewniej w swojej pracy, dzięki lepszemu panowaniu nad swoim głosem i sposobem mówienia.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz praktyczne ćwiczenia i techniki, które możesz zastosować do poprawy brzmienia i bardziej świadomego używania głosu.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób konstruować płynny komunikat.

✔️ Posłuchasz o tym, jak dbać o poprawność językową i jakie są najczęstsze błędy językowe popełniane w j. polskim.

✔️ Lepiej zrozumiesz, jak ważna jest świadomość własnego głosu, wrażliwość na jego zabarwienie i dlaczego ma to ogromne znaczenie w zawodzie psychologa lub psychoterapeuty.

✔️ Dowiesz się, czym jest emisja głosu, dykcja i akcentowanie.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poznać praktyczne sposoby pracy nad własnym głosem.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana emisją głosu w zawodach tzw. “pomagaczy”.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników:

Paweł Budziński


aktor, reżyser oraz założyciel Teatru Bakałarz w Krakowie. Ukończył Scenariopisarstwo w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej, Aktorstwo w Krakowskim Studio Teatralnym Drama Studio oraz złożył Egzamin Eksternistyczny przed Sekcją Reżyserów Związku Artystów Scen Polskich. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Krakowskiego Oddziału. Jest mediatorem rodzinnym i Instruktorem Terapii Uzależnień. Obecnie adept I stopnia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie poddaje się superwizji. Prowadzi własny gabinet w Krakowie, pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.