JAK SKUTECZNIE PRACOWAĆ Z PACJENTAMI Z ANOREKSJĄ?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

"Cudownie, że było tyle konkretów terapeutycznych. Prowadząca mówiła wyraźnie, rzeczowo, podawała przykłady z własnej praktyki - to jest dla mnie szczególnie cenne."

Czas trwania: 3:02:19


Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak skutecznie pracować z pacjentami z anoreksją, dbając zarówno o zdrowie fizyczne, jak i stan emocjonalny.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz praktyczne wskazówki i przykłady z pracy klinicznej.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób rozmawiać o konkrecie, czyli o chorym ciele pacjenta i jak omawiać symboliczne znaczenie objawów choroby.

✔️ Poznasz wskazówki ekspertki co do tego, jak balansować między konkretem (fizycznymi objawami pacjentki) a symbolem objawów anoreksji (co np. głodzenie się dla pacjentki oznacza)?

✔️ Dowiesz się, jakie znaczenie ma system rodzinny w kontekście choroby oraz jak włączyć w proces współpracę z innymi specjalistami.

✔️ Poznasz praktyczne rozumienie anoreksji.

Dowiedz się również, w jaki sposób współpracować z rodzinami osób chorych (w przypadku pacjentów niepełnoletnich) oraz jak wprowadzać myślenie o systemie rodzinnym w kontekście choroby.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej poznać skuteczne metody pracy z pacjentami cierpiącymi na anoreksje.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana skutecznymi formami pomocy terapeutycznej dla pacjentów cierpiących na anoreksję.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

dr n. med. Marta Maryl


➡️ Certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

➡️ Terapeutka, trenerka psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy, prowadzi praktykę własną,

➡️ Wykłada na kursach psychoterapii, prowadzi grupy terapii własnej metodą psychodramy.

➡️ Na platformie dialoteka.pl prowadziła lub współprowadziła szkolenia:

OPINIE UCZESTNIKÓW

Pani prowadząca mówiła wyraźnie, rzeczowo, podawała przykłady z własnej praktyki - to jest dla mnie szczególnie cenne.
Katarzyna
Świetne spostrzeżenia prowadzącej na temat znaczenia objawów, zachowań. Inna perspektywa, która odsyła do świata znaczeń i niewypowiedzianych komunikatów.
Aneta
Bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, zwłaszcza przez praktyczne ujęcie tematu. Bardzo cenię dr Maryl za profesjonalizm, ale także za cenne rady praktyka - to już kolejne moje szkolenie z Panią doktor.
Marcin