JAK SKUTECZNIE PRACOWAĆ Z PACJENTAMI Z ANOREKSJĄ? SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Dowiedz się, jak skutecznie pracować z pacjentem chorym na anoreksję, dbając zarówno o zdrowie fizyczne, jak i stan emocjonalny/psychiczny, odkrywając przyczyny choroby.

Dowiedz się w jaki sposób współpracować z rodzinami osób chorych (w przypadku pacjentów niepełnoletnich) oraz jak wprowadzać myślenie o systemie rodzinnym w kontekście choroby.

Podczas tego szkolenia otrzymasz wskazówki,

✔ jak korzystać z konkretu, jakim jest objaw, aby zrozumieć głębsze źródła przyczyn choroby,

✔ jak włączyć system rodzinny i współpracę z innymi specjalistami, tak by praca była efektywna i jak najbardziej odciążająca i bezpieczna dla ciebie samego.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

♦ Poznasz praktyczne rozumienie anoreksji.

♦ Jak balansować między konkretem (fizycznymi objawami pacjentki) a symbolem objawów anoreksji (co np. głodzenie się dla pacjentki oznacza)?

♦ W jaki sposób rozmawiać o konkrecie, czyli o chorym ciele pacjenta?

♦ W jaki sposób omawiać symboliczne znaczenie objawów choroby?

♦ Jakie znaczenie ma system rodzinny w kontekście choroby?

♦ Poznasz praktyczne wskazówki i przykłady z pracy klinicznej.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą lepiej poznać skuteczne metody pracy z pacjentami cierpiącymi na anoreksje. Zapraszamy również studentów psychologii oraz osoby zainteresowane skutecznymi formami pomocy terapeutycznej dla pacjentów cierpiących na anoreksję.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr n.med. Marta Maryl

certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Terapeutka, trenerka psychodramy przy Polskim Instytucie Psychodramy, prowadzi praktykę własną,, wykłada na kursach psychoterapii, prowadzi grupy terapii własnej metodą psychodramy.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Katarzyna
Pani prowadząca mówiła wyraźnie, rzeczowo, podawała przykłady z własnej praktyki - to jest dla mnie szczególnie cenne.
Aneta
Świetne spostrzeżenia prowadzącej na temat znaczenia objawów, zachowań. Inna perspektywa, która odsyła do świata znaczeń i niewypowiedzianych komunikatów.
Marcin
Bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie, zwłaszcza przez praktyczne ujęcie tematu. Bardzo cenię dr Maryl za profesjonalizm, ale także za cenne rady praktyka - to już kolejne moje szkolenie z Panią doktor.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia