Jak skutecznie pracować z dziećmi wykorzystując terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach?

- sesja terapii rodzin (mama z 2 dzieci) prowadzona przez Johna J. Murphyego

Prowadzący: John J. Murphy

Zobacz w akcji terapeutę dziecięcego pracującego metodą terapii skoncentrowanej na emocjach, Johna J. Murphy'ego, podczas rzeczywistej sesji konsultacyjnej z dwoma chłopcami i ich matką.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 1:56:00

🗓 Data premiery: 2007

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak skutecznie pracować z dziećmi wykorzystując terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach?

- sesja terapii rodzin (mama z 2 dzieci) prowadzona przez Johna J. Murphyego


Po obejrzeniu:

- Zrozumiesz kluczowe koncepcje terapii dziecięcej skoncentrowanej na rozwiązaniach, w tym współpracy z klientem, koncentrowania się na małych zmianach, sprawdzania i umacniania mocnych stron i budowania na sukcesach.

- Uzyskasz wgląd w styl terapii dr Murphy'ego i sposób, w jaki spotyka się on z dziećmi na ich poziomie rozwoju, używa humoru i zachęca wszystkich do zaangażowania się w budowanie relacji z rodzicami.

- Dowiesz się, jak zastosować techniki skoncentrowane na rozwiązaniach, zaprezentowane przez dr Murphy'ego, we własnej pracy terapeutycznej z dziećmi.Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

John J. Murphy

▶ Dr John J. Murphy jest uznanym na całym świecie liderem i trenerem w krótkoterminowej terapii opartej na mocnych stronach i skoncentrowanej na rozwiązaniach dla dzieci, młodzieży i rodzin. Jest profesorem psychologii na University of Central Arkansas, a także współdyrektorem UCA Center for Therapeutic Change. Dr Murphy jest autorem dwóch książek: “Brief Intervention For School Problems” (2007) i “Solution-Focused Counseling in Schools” (2008).